http://kariera.mk

SHBA: Është vrarë lideri i ISIS-it në Afganistan

para 11 muajve - Klan Kosova

Nga sulmi para tri ditësh është vrarë, Abdul Rahman, i identifikuar nga ushtria amerikane si shef provincial i Shtetit Islamik në Irak dhe në Khorasan të Sirisë, theksohet në kumtesën e sotme të komandës...

SHBA sulmon Shtetin Islamik,vdes një lider lokal i ISIS

para 11 muajve - Shqiptarja

Një lider lokal i grupit ekstremist të Shtetit Islamik dhe disa komandantë të tij janë vrarë nga një sulm ajror amerikan. Sulmi u bë para tri ditësh, vrau Abdul Rahman, i cili ishte identifikuar nga ushtria...

SHBA thotë se në Afganistan është vrarë lideri i ISIS-it

para 11 muajve - GazetaBlic

Shtetet e Bashkuara thonë se një lider lokal i grupit ekstremist, Shteti Islamik (IS), dhe disa komandantë të tij, janë vrarë nga një sulm ajror amerikan. Nga sulmi para tri ditësh është vrarë, Abdul Rahman,...

SHBA thotë se në Afganistan është vrarë lideri i ISIS-it

para 11 muajve - Lajmi.net

Shtetet e Bashkuara thonë se një lider lokal i grupit ekstremist, "Shteti Islamik" (ISIS), dhe disa komandantë të tij, janë vrarë nga një sulm ajror amerikan. Nga sulmi para tri ditësh është vrarë, Abdul...

SHBA thotë se në Afganistan është vrarë lideri i ISIS-it

para 11 muajve - Indeks online

Shtetet e Bashkuara thonë se një lider lokal i grupit ekstremist, Shteti Islamik (IS), dhe disa komandantë të tij, janë vrarë nga një sulm ajror amerikan. Nga sulmi para tri ditësh është vrarë, Abdul Rahman,...

SHBA thotë se në Afganistan është vrarë lideri i IS-it

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Shtetet e Bashkuara thonë se një lider lokal i grupit ekstremist, Shteti Islamik (IS), dhe disa komandantë të tij, janë vrarë nga një sulm ajror amerikan. Nga sulmi para tri ditësh është vrarë, Abdul Rahman,...

SHBA thotë se në Afganistan është vrarë lideri i ISIS-it

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Shtetet e Bashkuara thonë se një lider lokal i grupit ekstremist, “Shteti Islamik” (ISIS), dhe disa komandantë të tij, janë vrarë nga një sulm ajror amerikan. Nga sulmi para tri ditësh është vrarë, Abdul...

ShBA thotë se është vrarë lideri i ISIS-it në Afganistan

para 11 muajve - Insajderi

Shtetet e Bashkuara thonë se një lider lokal i grupit ekstremist, Shteti Islamik (IS), dhe disa komandantë të tij, janë vrarë nga një sulm ajror amerikan. Nga sulmi para tri ditësh është vrarë, Abdul Rahman,...

SHBA thotë se në Afganistan është vrarë lideri i ISIS-it

para 11 muajve - Bota Press

Shtetet e Bashkuara thonë se një lider lokal i grupit ekstremist, “Shteti Islamik” (ISIS), dhe disa komandantë të tij, janë vrarë nga një sulm ajror amerikan. Nga sulmi para tri ditësh është vrarë, Abdul...

SHBA thotë se në Afganistan është vrarë lideri i ISIS-it

para 11 muajve - Sovrani

Shtetet e Bashkuara thonë se një lider lokal i grupit ekstremist, Shteti Islamik (IS), dhe disa komandantë të tij, janë vrarë nga një sulm ajror amerikan. Nga sulmi para tri ditësh është vrarë, Abdul Rahman,...

ISIS përjeton humbje të mëdha, iu vriten disa komandantë

para 11 muajve - Indeks online

Disa komandantë të Shtetit Islamik (ISIS) janë vrarë në sulmet ajrore amerikane në Afganistan, njoftojnë zyrtarët. Një sulm të enjten që lamë pas vrau Abdul Rahman, i identifikuar nga ushtria amerikane...

ISIS përjeton humbje të mëdha, iu vriten disa komandantë

para 11 muajve - GazetaBlic

Disa komandantë të Shtetit Islamik (ISIS) janë vrarë në sulmet ajrore amerikane në Afganistan, njoftojnë zyrtarët. Një sulm të enjten që lamë pas vrau Abdul Rahman, i identifikuar nga ushtria amerikane...

ISIS përjeton humbje të mëdha, iu vriten disa komandantë

para 11 muajve - Gazeta Express

Disa komandantë të Shtetit Islamik (ISIS) janë vrarë në sulmet ajrore amerikane në Afganistan, njoftojnë zyrtarët. Një sulm të enjten që lamë pas vrau Abdul Rahman, i identifikuar nga ushtria amerikane...

ISIS përjeton humbje të mëdha, iu vriten disa komandantë

para 11 muajve - Sovrani

Disa komandantë të Shtetit Islamik (ISIS) janë vrarë në sulmet ajrore amerikane në Afganistan, njoftojnë zyrtarët. Një sulm të enjten që lamë pas vrau Abdul Rahman, i identifikuar nga ushtria amerikane...

Ushtria e SHBA hedh poshtë raportet për vrasjen e civilëve

para 11 muajve - Klan

Ushtria e Shteteve të Bashkuara mbrëmë i ka hedhur poshtë raportet se nga një sulm i saj ajror në provincën Nangarhar në Afganistan janë vrarë së paku 16 civilë. Ushtria amerikane tha se nga operacioni...

Ushtria e SHBA-ve i ka hedhur poshtë raportet për vrasjen e civilëve

para 11 muajve - Flaka

Ushtria e Shteteve të Bashkuara mbrëmë i ka hedhur poshtë raportet se nga një sulm i saj ajror në provincën Nangarhar në Afganistan janë vrarë së paku 16 civilë. Ushtria amerikane tha se nga operacioni...

Ushtria e SHBA-ve i ka hedhur poshtë raportet për vrasjen e civilëve

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Ushtria e Shteteve të Bashkuara mbrëmë i ka hedhur poshtë raportet se nga një sulm i saj ajror në provincën Nangarhar në Afganistan janë vrarë së paku 16 civilë. Ushtria amerikane tha se nga operacioni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK