http://kariera.mk

Prishtinë, nga një muaj paraburgim dy personave që tentuan t’i bashkëngjiteshin luftës në Siri

para 6 muajve - Zeri

Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës mbi caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurve A.D dhe K.B në kohëzgjatje prej 1 (një) muaji,...

Tentuan t’i bashkohen luftës në Siri

para 6 muajve - RTV 21

Dy të pandehurit janë ndaluar nga forcat e sigurisë turke Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës, mbi caktimin e masës së paraburgimit ndaj...

Prishtinë, pasi tentuan të hyjnë ilegalisht në Siri u caktohet masa e sigurisë dy të pandehurve

para 6 muajve - Gazeta Express

Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës mbi caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurve A.D dhe K.B në kohëzgjatje prej 1 (një) muaji,...

Nga një muaj paraburgim dy personave që tentuan t’i bashkëngjiteshin luftës në Siri

para 6 muajve - Koha.net

Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovësmbi caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurve A.D dhe K.B në kohëzgjatje prej 1 (një) muaji....

Burgosën dy kosovarë që deshën t’u bashkohen organizatave terroriste

para 6 muajve - Klan Kosova

Dy shtetasve të Kosovës me inicialet A.D., dhe K.B., u është caktuar masë e paraburgimit prej një muaj, nga  Gjykata Themelore në Prishtinë me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Kosovës, pasi janë zënë...

Burgosën dy kosovarë që deshën t’u bashkohen organizatave terroriste

para 6 muajve - GazetaBlic

Dy shtetasve të Kosovës me inicialet A.D., dhe K.B., u është caktuar masë e paraburgimit prej një muaj, nga Gjykata Themelore në Prishtinë me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Kosovës, pasi janë zënë...

​Tentuat t’i bashkohen luftës në Siri, një muaj paraburgim për dy persona

para 6 muajve - Indeks online

Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës mbi caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurve A.D dhe K.B në kohëzgjatje prej një muaji, nën...

Tentuat t’i bashkohen luftës në Siri, një muaj paraburgim për dy persona

para 6 muajve - Arbresh

Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës mbi caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurve A.D dhe K.B në kohëzgjatje prej një muaji, nën...

Burgosën dy kosovarë që deshën t’u bashkohen organizatave terroriste

para 6 muajve - Gazeta Fjala

Dy shtetasve të Kosovës me inicialet A.D., dhe K.B., u është caktuar masë e paraburgimit prej një muaj, nga  Gjykata Themelore në Prishtinë me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Kosovës, pasi janë zënë...

Tentuan t’i bashkohen luftës në Siri, një muaj paraburgim për dy persona

para 6 muajve - Gazeta e re

Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës mbi caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurve A.D dhe K.B në kohëzgjatje prej një muaji, nën...

Tentuat t’i bashkohen luftës në Siri, një muaj paraburgim për dy persona

para 6 muajve - Sovrani

Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës mbi caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurve A.D dhe K.B në kohëzgjatje prej një muaji, nën...

Burgosën dy kosovarë që deshën t’u bashkohen organizatave terroriste

para 6 muajve - Bota Press

Dy shtetasve të Kosovës me inicialet A.D., dhe K.B., u është caktuar masë e paraburgimit prej një muaj, nga  Gjykata Themelore në Prishtinë me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Kosovës, pasi janë zënë...

Paraburgim dy personave që u kapen në Turqi në tentim për të kaluar në Siri

para 6 muajve - Insajderi

Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës mbi caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurve A. D. dhe K. B.  në kohëzgjatje prej një muaji....

Tentuat t’i bashkohen luftës në Siri, një muaj paraburgim për dy persona

para 6 muajve - KosovaPress

Sipas njoftimit të Gjykatës, dy të pandehurit më 25.07 të këtij viti, janë larguar nga Kosova ku kanë kaluar pikëkalimin kufitar në Hanin e Elezit dhe më 28.07, forcat e sigurisë turke gjatë monitorimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK