http://kariera.mk

Vazhdojnë pritjet në disa pika kufitare!

para 11 muajve - GazetaBlic

Zyrtarë të Policisë së Kosovës thonë se pritjet në vendkalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, në Merdarë, dhe te Dheu u Bardhë,sado që janë shkurtuar, vazhdojnë të zgjasin deri në një orë. Në bazë...

Vazhdojnë pritjet në disa pika kufitare

para 11 muajve - Politiko

Zyrtarë të Policisë së Kosovës i thanë Radios Evropa e Lirë se pritjet në vendkalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, në Merdarë, dhe te Dheu u Bardhë,sado që janë shkurtuar, vazhdojnë të zgjasin...

Vazhdojnë pritjet në disa pika kufitare

para 11 muajve - Gazeta Liria

Zyrtarë të Policisë së Kosovës thonë se pritjet në vendkalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, në Merdarë, dhe te Dheu u Bardhë,sado që janë shkurtuar, vazhdojnë të zgjasin deri në një orë. Në bazë...

Vazhdojnë pritjet në disa pika kufitare

para 11 muajve - Telegrafi

Zyrtarë të Policisë së Kosovës thonë se pritjet në vendkalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, në Merdarë, dhe te Dheu u Bardhë,sado që janë shkurtuar, vazhdojnë të zgjasin deri në një orë. Në bazë...

Vazhdojnë pritjet në disa pika kufitare

para 11 muajve - Koha.net

Zyrtarë të Policisë së Kosovës i thanë Radios Evropa e Lirë se pritjet në vendkalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, në Merdarë, dhe te Dheu u Bardhë, sado që janë shkurtuar, vazhdojnë të zgjasin...

azhdojnë pritjet në disa pika kufitare

para 11 muajve - Telegrafi

Zyrtarë të Policisë së Kosovës thonë se pritjet në vendkalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, në Merdarë, dhe te Dheu u Bardhë,sado që janë shkurtuar, vazhdojnë të zgjasin deri në një orë. Në bazë...

Vazhdojnë pritjet në disa pika kufitare

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Zyrtarë të Policisë së Kosovës i thanë Radios Evropa e Lirë se pritjet në vendkalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, në Merdarë, dhe te Dheu u Bardhë,sado që janë shkurtuar, vazhdojnë të zgjasin...

Vazhdojnë pritjet në disa pika kufitare

para 11 muajve - Almakos

Zyrtarë të Policisë së Kosovës thonë se pritjet në vendkalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, në Merdarë, dhe te Dheu u Bardhë,sado që janë shkurtuar, vazhdojnë të zgjasin deri në një orë. Në bazë...

Vazhdojnë pritjet në disa pika kufitare

para 11 muajve - Sovrani

Zyrtarë të Policisë së Kosovës i thanë Radios Evropa e Lirë se pritjet në vendkalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, në Merdarë, dhe te Dheu u Bardhë, sado që janë shkurtuar, vazhdojnë të zgjasin...

Masat e policisë së Kosovës nuk sjellin efekt: sërish radhë të gjata në kufi me Serbinë

para 11 muajve - Te Sheshi

Në kufi me Serbinë vazhdon pritja stërmunduese e emigrantëve nga Kosova që kthehen dhe ikin nga vendi për pushime. Policia e Kosovës bëri të ditur në një prononcim se ditën e sotme si në pikën e Merdares,...

Vazhdojnë pritjet në disa pika kufitare

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Zyrtarë të Policisë së Kosovës thonë se pritjet në vendkalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, në Merdarë, dhe te Dheu u Bardhë,sado që janë shkurtuar, vazhdojnë të zgjasin deri në një orë. Në bazë...

Gjendja në pikat kufitare

para 11 muajve - Insajderi

Zyrtarë të Policisë së Kosovës thanë se pritjet në vendkalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, në Merdarë, dhe te Dheu u Bardhë, sado që janë shkurtuar, vazhdojnë të zgjasin deri në një orë. Në bazë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK