http://kariera.mk

Thaçi: Marrëveshja e Ohrit garanci për barazi dhe drejtësi

para 11 muajve - Telegrafi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në 16 vjetorin e nënshkrimit të Marrëveshjes së Ohrit në një intervistë për Medial.mk ka thënë se sukseset në impelemtimin e kësaj marrëveshje përkthehen me efekt pozitiv...

Thaçi: Pas formimit të Qeverisë, rrugë e vështirë na pret

para 11 muajve - Indeks online

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në 16 vjetorin e nënshkrimit të Marrëveshjes së Ohrit në një intervistë për Medial.mk ka thënë se sukseset në impelemtimin e kësaj marrëveshje përkthehen me efekt pozitiv...

Thaçi: Marrëveshja e Ohrit garanci për barazi dhe drejtësi

para 11 muajve - Lajmi.net

“Si president i Kosovës, do të vazhdojë të punojë dhe të promovojë dialogun, bashkëpunimin, marrëdhëniet e mira ndërfqinjësorë dhe integrimin e tërë rajonit tonë në NATO dhe BE, si garanca të paqes dhe...

Thaçi: Marrëveshja e Ohrit garanci për barazi dhe drejtësi

para 11 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në 16 vjetorin e nënshkrimit të Marrëveshjes së Ohrit në një intervistë për Medial.mk ka thënë se sukseset në impelemtimin e kësaj marrëveshje përkthehen me efekt pozitiv...

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi: Marrëveshja e Ohrit garanci për barazi dhe drejtësi

para 11 muajve - GazetaBlic

Si President i Kosovës, do të vazhdojë të punojë dhe të promovojë dialogun, bashkëpunimin, marrëdhëniet e mira ndër fqinjësorë dhe integrimin e tërë rajonit tonë në NATO dhe BE, si garanca të paqes dhe...

Thaçi: Marrëveshja e Ohrit garanci për barazi dhe drejtësi

para 11 muajve - Arbresh

“Si president i Kosovës, do të vazhdojë të punojë dhe të promovojë dialogun, bashkëpunimin, marrëdhëniet e mira ndërfqinjësorë dhe integrimin e tërë rajonit tonë në NATO dhe BE, si garanca të paqes dhe...

Thaçi: Pas formimit të Qeverisë, rrugë e vështirë na pret

para 11 muajve - Sovrani

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në 16 vjetorin e nënshkrimit të Marrëveshjes së Ohrit në një intervistë për Medial.mk ka thënë se sukseset në impelemtimin e kësaj marrëveshje përkthehen me efekt pozitiv...

Thaçi: Marrëveshja e Ohrit garanci për barazi dhe drejtësi

para 11 muajve - Gazeta Monitor

“Si president i Kosovës, do të vazhdojë të punojë dhe të promovojë dialogun, bashkëpunimin, marrëdhëniet e mira ndërfqinjësorë dhe integrimin e tërë rajonit tonë në NATO dhe BE, si garanca të paqes dhe...

Thaçi: Marrëveshja e Ohrit garanci për barazi dhe drejtësi

para 11 muajve - Bota Press

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në 16 vjetorin e nënshkrimit të Marrëveshjes së Ohrit në një intervistë për Medial.mk ka thënë se sukseset në impelemtimin e kësaj marrëveshje përkthehen me efekt pozitiv...

Thaçi: Marrëveshja e Ohrit garanci për barazi dhe drejtësi

para 11 muajve - Periskopi

Si President i Kosovës, do të vazhdojë të punojë dhe të promovojë dialogun, bashkëpunimin, marrëdhëniet e mira ndër fqinjësorë dhe integrimin e tërë rajonit tonë në NATO dhe BE, si garanca të paqes dhe...

Thaçi: Dialogu Prishtinë – Beograd mund të vazhdojë në shtator

para 11 muajve - Aktuale

Gazeta më e lexuar në Zvicër “BLICK” ka përmbyllur një cikël të gjatë të shkrimeve për Kosovën me një intervistë me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Duke folur, ndër të tjerash për dialogun ndërmjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK