http://kariera.mk

Daçiq: Nuk është qëllimi i dialogut njohja e Kosovës!

para 11 muajve - GazetaBlic

Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, ka deklaruar sot se është herët të flitet për ndarjen e Kosovës pasi që këtë e ka thënë ai “vetëm si një prej ideve”. “Tek ne ka më shumë të atillë që mendojnë...

Daçiq: Ndarja e Kosovës është vetëm një prej ideve

para 11 muajve - Koha.net

Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, ka deklaruar sot se është herët të flitet për ndarjen e Kosovës pasi që këtë e ka thënë ai “vetëm si një prej ideve”. “Tek ne ka më shumë të atillë që mendojnë...

Daçiq thotë se “ndarja e Kosovës” është opsion i mundshëm

para 11 muajve - Insajderi

Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, ka deklaruar sot se është herët të flitet për ndarjen e Kosovës pasi që këtë e ka thënë ai “vetëm si një prej ideve”. “Tek ne ka më shumë të atillë që mendojnë...

Pala kosovare thotë se pas dialogut Kosova e njeh Serbinë, por ja çfarë thotë Daçiq

para 11 muajve - Periskopi

Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, ka deklaruar sot se është herët të flitet për ndarjen e Kosovës pasi që këtë e ka thënë ai “vetëm si një prej ideve”. “Tek ne ka më shumë të atillë që mendojnë...

Daçiq: Ndarja e Kosovës është vetëm një prej ideve

para 11 muajve - Illyria

Beograd, 13 gusht 2017 – Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, ka deklaruar sot (e diel) se tani është herët të flitet për ndarjen e Kosovës dhe ka shtuar se ai e ka paraqitur këtë “vetëm...

Serbia falënderon Indonezinë që s’e ka njohur Kosovën

para 11 muajve - Flaka

Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, ka biseduar sot me anëtarë të delegacionit nga Parlamenti i Indonezisë, njofton FoNet. Me këtë rast shefi i diplomacisë serbe i ka falënderuar zyrtarët...

Serbia falënderon Indonezinë që s’e ka njohur Kosovën

para 11 muajve - Gazeta Liria

Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, ka biseduar sot me anëtarë të delegacionit nga Parlamenti i Indonezisë, njofton FoNet. Me këtë rast shefi i diplomacisë serbe i ka falënderuar zyrtarët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK