http://kariera.mk

Vulin: Serbia nuk bëhet anëtare e NATO-s

para 6 muajve - Alsat-M

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Vulin: MiG-ët arrijnë deri në fund të vitit

para 6 muajve - Lajmi.net

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, tha sot se ai shpreson se avionët "MiG" do të mbërrijnë në Serbi deri në fund të vitit, pasi mbeten të hapura vetëm procedurat teknike për shkak se ato...

Ministri serb në Moskë: Nuk bëhemi pjesë e NATO-s

para 6 muajve - Almakos

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Ministri serb në Moskë: Nuk bëhemi pjesë e NATO-s

para 6 muajve - Shenja

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Vulin: MiG-ët arrijnë deri në fund të vitit

para 6 muajve - Zeri

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, tha sot se ai shpreson se avionët "MiG" do të mbërrijnë në Serbi deri në fund të vitit, pasi mbeten të hapura vetëm procedurat teknike për shkak se ato...

Vulin siguron Rusinë: Serbia nuk bëhet anëtare e NATO-s

para 6 muajve - Gazeta Tema

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tej do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Vulin: MiG-ët arrijnë deri në fund të vitit

para 6 muajve - Bota Press

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, tha sot se ai shpreson se avionët “MiG” do të mbërrijnë në Serbi deri në fund të vitit, pasi mbeten të hapura vetëm procedurat teknike për shkak se ato...

Vulin: Serbia nuk bëhet anëtare e NATO-s

para 6 muajve - Ora news

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Serbia po forcohet me aeroplanë nga Rusia

para 6 muajve - Gazeta e re

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, tha sot se ai shpreson se avionët “MiG” do të mbërrijnë në Serbi deri në fund të vitit, pasi mbeten të hapura vetëm procedurat teknike për shkak se ato...

Serbi, ministri i Mbrojtjes, Vulin: Serbia s'do të bëhet pjesë e NATO

para 6 muajve - Shqiptarja

Ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Aleksandar Vulin, ka deklaruar se Serbia nuk do të bëhet pjesë e NATO-s dhe e asnjë aleance tjetër ushtarake. Sipas asaj që ka raportuar Televizioni Shtetëror i Serbisë,...

Vulin siguron Rusinë: Serbia nuk bëhet anëtare e NATO-s e as e ndonjë aleance ushtarake

para 6 muajve - BalkanWeb

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tej do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Vulin: Serbia nuk bëhet anëtare e NATO-s e as e ndonjë aleance ushtarake

para 6 muajve - Aktuale

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Serbia s’e tradhton Rusinë, refuzon kategorikisht anëtarësimin në NATO

para 6 muajve - Koha.net

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të Mbrojtjes të Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Vulin: Serbia nuk bëhet anëtare e NATO-s e as e ndonjë aleance ushtarake

para 6 muajve - Indeks online

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Vulin: Serbia nuk bëhet anëtare e NATO-s e as e ndonjë aleance ushtarake

para 6 muajve - GazetaBlic

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Vulin: Serbia nuk bëhet anëtare e NATO-s e as e ndonjë aleance ushtarake

para 6 muajve - Gazeta Express

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Vulin: Serbia nuk bëhet anëtare e NATO-s e as e ndonjë aleance ushtarake

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Vulin: Serbia nuk bëhet anëtare e NATO-s

para 6 muajve - Gazeta Fjala

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Vulin: Derisa të jemi unë e Vuçiq, Serbia nuk bëhet anëtare e NATO-s e as e ndonjë aleance ushtarake

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Vulin: Serbia nuk bëhet anëtare e NATO-s e as e ndonjë aleance ushtarake

para 6 muajve - Arbresh

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

Vulin: Derisa të jemi unë e Vuçiq, Serbia nuk bëhet anëtare e NATO-s e as e ndonjë aleance ushtarake

para 6 muajve - Periskopi

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

“Serbia nuk anëtarësohet NATO”

para 6 muajve - Insajderi

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i ka thënë ministrit të Mbrojtjes së Rusisë, Sergei Shoigu, se pozicioni parimor i Serbisë është se edhe më tutje do të mbetet ushtarakisht neutrale, ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK