http://kariera.mk

Sulmohen fizikisht dy persona në Pejë, arrestohen nga policia

para 11 muajve - Indeks online

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar pasi kanë sulmuar fizikisht njëri-tjetrin. Sipas raportit të policisë të njëjtit këtë e kanë bërë si pasojë e një kontesti pronësor që kishin, transmeton Indeksonline....

Rrahje për shkak të pronës

para 11 muajve - Gazeta e re

Dy persona janë arrestuar në Pejë, pasi që të njëjtit si pasojë e një kontesti pronësor, kanë sulmuar fizikisht njëri-tjetrin. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./KP/

Rrahje për shkak të pronës

para 11 muajve - KosovaPress

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./KosovaPress/ Temat: Pejë Rrahje Prona Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat...

PDK: Shpend Ahmeti humbi mbi 100 milionë euro

para 11 muajve - KosovaPress

Temat: PDK Komuna e Prishtinës Shpend Ahmeti ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim. Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara...

Vdes këmbësori në Prizren

para 11 muajve - KosovaPress

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore  për obduksion, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe  dërguar në mbajtje. Personi i aksidentuar është identifikuar...

Gjendje e jashtëzakonshme në Virgjinia

para 11 muajve - KosovaPress

Ai në një postim në Twiter, njoftoi se gjendjen e jashtëzakonshme e shpall, për t’u përgatitur më mirë para protestës, e cila pritet të jetë e dhunshme, transmeton KosovaPress. Temat: Protesta në Hade...

Aksident i rëndë komunikacioni

para 11 muajve - KosovaPress

Siç raporton KosovaPres, në aksident janë përfshirë dy vetura në lëvize, ndërsa ka edhe të lënduar. Temat: aksident Trudë Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress...

Aksidenti rënë komunikacioni

para 11 muajve - KosovaPress

Siç raporton KosovaPres, në aksident janë përfshirë dy vetura në lëvize, ndërsa ka edhe të lënduar. Temat: aksident Trudë Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress...

Vjedhin derivate nga autobusi, një i arrestuar

para 11 muajve - KosovaPress

Policia e Kosovës në raportin e sotëm njofton se rasti ka ndodhur natën e kaluar në rrugën “Mbretëresha Teuta”. Personi i dytë që ka marrë pjesë në këtë vjedhje për momentin ndodhet në arrati. I dyshuari...

Shtyu një grua para autobusit, arrestohet milioneri

para 11 muajve - RTV 21

I dyshuari ishte milioner amerikan Një burrë u arrestua me dyshimin se derisa po vraponte, ka shtyrë një grua para autobusit në “London Bridge”. I dyshuari është identifikuar si një milioner amerikan dhe...

Milioneri arrestohet pasi shtyu një grua para autobusit

para 11 muajve - Gazeta e re

Një burrë u arrestua me dyshimin se derisa po vraponte, ka shtyrë një grua para autobusit në “London Bridge”. I dyshuari është identifikuar si një milioner amerikan dhe bankier, por ai pretendon se nuk...

Milioneri arrestohet pasi shtyu një grua para autobusit

para 11 muajve - KosovaPress

I dyshuari, Erik Belkvist, u arrestua dje pasi policia më 8 gusht ka bërë një apel për ndihmë dhe besohet se ai e shtyu gruan 33-vjeçare përpara autobusit, ku viktima ka pësuar lëndime trupore, transmeton...

Milioneri arrestohet pasi shtyu një grua para autobusit

para 11 muajve - KosovaPress

I dyshuari, Erik Belkvist, u arrestua dje pasi policia më 8 gusht ka bërë një apel për ndihmë dhe besohet se ai e shtyu gruan 33-vjeçare përpara autobusit, ku viktima ka pësuar lëndime trupore, transmeton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK