http://kariera.mk

Në pranga vëllezërit, dhunuan kunatat

para 11 muajve - Zhurnal

Dy vëllezër kanë përfunduar në pranga, pasi kanë ushtruar dhunë mbi kunatat e tyre. Policia e Elbasanit ka arrestuar Fatmir dhe Naim Metën, përkatësisht 55 dhe 51 vjeç, të dy banues në fshatin Gracen,...

Elbasan, dhunuan kunatat përfundojnë në pranga vëllezërit

para 11 muajve - Shqiptarja

Dy vëllezër kanë përfunduar në pranga, pasi kanë ushtruar dhunë mbi kunatat e tyre. Policia e Elbasanit ka arrestuar Fatmir dhe Naim Metën, përkatësisht 55 dhe 51 vjeç, të dy banues në fshatin Gracen,...

Dhunuan bashkëshortet, e diela i gjen në burg fierakun dhe lushnjarin

para 11 muajve - GazetaBlic

Dy shtetas janë arrestuar nga policia e Fierit. Ata akuzohen për veprën penale të ushtrimit të dhunës në familje. Konkretisht i arrestuari i parë është Perlat Gosturani, 48 vjeç, banues në Fier, i cili...

Dhunuan bashkëshortet, e diela i gjen në burg fierakun dhe lushnjarin

para 11 muajve - Gazeta Express

Dy shtetas janë arrestuar nga policia e Fierit. Ata akuzohen për veprën penale të ushtrimit të dhunës në familje. Konkretisht i arrestuari i parë është  Perlat Gosturani, 48 vjeç, banues në Fier, i cili...

Një fierak e një lushnjar e gdhijnë të dielën me pranga

para 11 muajve - Syri

Një burrë fierak dhe një lushnjar u arrestuan nga Policia e Fierit pasi rrahën bashkëshortet e tyre. Dhunën fizike ata e shoqëruan edhe më kërcënime, aq sa gratë u detyruanm t’i denoncojnë në Polici. Sot,...

Fier, ushtruan dhunë në familje, dy në pranga

para 11 muajve - Shqiptarja

Dy persona janë arrestuar për ushtrimin e dhunës fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshorteve të tyre në Fier dhe Lushnje. Në pranga kanë përfunduar, Peralt Gostuarani, 48 vjeç, banues në Fier dhe  Gentjan...

USHTRUAN DHUNË FIZIKE NDAJ BASHKËSHORTEVE TË TYRE, DY TË ARRESTUAR

para 11 muajve - NOA

Dy persona kanë përfunduar në qelitë e paraburgimit pasi kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshorteve të tyre. Rasti i parë është regjistruar në Fier, ku Perlat Gosturani, 48 vjeç, u...

Një fierak e një lushnjar e gdhijnë të dielën me pranga

para 11 muajve - Opozita

Një burrë fierak dhe një lushnjar u arrestuan nga Policia e Fierit pasi rrahën bashkëshortet e tyre. Dhunën fizike ata e shoqëruan edhe më kërcënime, aq sa gratë u detyruanm t’i denoncojnë në Polici. Sot,...

Dhunuan bashkëshortet, këto janë masat ndaj dy burrave

para 11 muajve - Periskopi

Dy shtetas janë arrestuar nga policia e Fierit. Ata akuzohen për veprën penale të ushtrimit të dhunës në familje. Konkretisht i arrestuari i parë është Perlat Gosturani, 48 vjeç, banues në Fier, i cili...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK