http://kariera.mk

Angela Merkel hap zyrtarisht fushatën zgjedhore në Gjermani

para 11 muajve - Shqiptarja

Angela Merkel filloi zyrtarisht fushatën zgjedhore për zgjedhjet parlamentare të 24 shtatorit, e ftuar në bastionin socialdemokratëve Dortmund. Ky ishte takimi i parë elektoral i kancelares. 50 të tilla...

Merkel hap fushatën zgjedhore në Gjermani

para 11 muajve - Gazeta e re

Angela Merkel filloi zyrtarisht fushatën zgjedhore për zgjedhjet parlamentare të 24 shtatorit, e ftuar në bastionin socialdemokratëve Dortmund. Ky ishte takimi i parë elektoral i kancelares. 50 të tilla...

Merkel hap fushatën në Dortmund

para 11 muajve - Vizion Plus

Angela Merkel ka hapur zyrtarisht fushatën për zgjedhjet parlamentare të 24 shtatorit. Kancelaria ka mbajtur takimin e parë elektoral, ndërsa 50 të tille janë planifikuar për në vazhdim. Gjate çeljes se...

Merkel hap fushatën zgjedhore në Gjermani

para 11 muajve - Koha Jone

Angela Merkel filloi zyrtarisht fushatën zgjedhore për zgjedhjet parlamentare të 24 shtatorit, e ftuar në bastionin socialdemokratëve Dortmund. Ky ishte takimi i parë elektoral i kancelares. 50 të tilla...

Merkel hap zyrtarisht fushatën zgjedhore në Gjermani

para 11 muajve - Portalb

Angela Merkel filloi zyrtarisht fushatën zgjedhore për zgjedhjet parlamentare të 24 shtatorit, e ftuar në bastionin socialdemokratëve Dortmund. Ky ishte takimi i parë elektoral i kancelares. 50 të tilla...

Merkel hap fushatën zgjedhore në Gjermani

para 11 muajve - Aktuale

Angela Merkel filloi zyrtarisht fushatën zgjedhore për zgjedhjet parlamentare të 24 shtatorit, e ftuar në bastionin socialdemokratëve Dortmund. Ky ishte takimi i parë elektoral i kancelares. 50 të tilla...

Merkel hap fushatën zgjedhore në Gjermani

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Angela Merkel filloi zyrtarisht fushatën zgjedhore për zgjedhjet parlamentare të 24 shtatorit, e ftuar në bastionin socialdemokratëve Dortmund. Ky ishte takimi i parë elektoral i kancelares. 50 të tilla...

Merkel hap zyrtarisht fushatën zgjedhore në Gjermani

para 11 muajve - Syri

Angela Merkel filloi zyrtarisht fushatën zgjedhore për zgjedhjet parlamentare të 24 shtatorit, e ftuar në bastionin socialdemokratëve Dortmund. Ky ishte takimi i parë elektoral i kancelares. 50 të tilla...

Merkel hap fushatën zgjedhore në Gjermani

para 11 muajve - DW

Angela Merkel filloi zyrtarisht fushatën zgjedhore për zgjedhjet parlamentare të 24 shtatorit, e ftuar në bastionin socialdemokratëve Dortmund. Ky ishte takimi i parë elektoral i kancelares. 50 të tilla...

Merkel hap zyrtarisht fushatën zgjedhore në Gjermani

para 11 muajve - Opozita

Angela Merkel filloi zyrtarisht fushatën zgjedhore për zgjedhjet parlamentare të 24 shtatorit, e ftuar në bastionin socialdemokratëve Dortmund. Ky ishte takimi i parë elektoral i kancelares. 50 të tilla...

Merkel: Gjermania deri në vitin 2025 mund të arrijë punësim të plotë

para 11 muajve - Te Sheshi

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka vlerësuar në Dortmund se vendi i saj do të jetë në gjendje të arrijë punësim të plotë deri në vitin 2025, një objektiv kryesor i fushatës së saj para zgjedhjeve parlamentare...

Merkel hap zyrtarisht fushatën zgjedhore në Gjermani

para 11 muajve - Arbresh

Angela Merkel filloi zyrtarisht fushatën zgjedhore për zgjedhjet parlamentare të 24 shtatorit, e ftuar në bastionin socialdemokratëve Dortmund. Ky ishte takimi i parë elektoral i kancelares. 50 të tilla...

Merkel: Objektivi ynë, punësim i plotë deri në 2025

para 11 muajve - BalkanWeb

Angela Merkel u shpreh se Gjermania është në gjendje të arrijë një nivel të plotë punësimi deri në vitin 2025, që është një objektiv kyç i kancelares gjermane. “Ne kemi përcaktuar punësim të plotë deri...

Merkel: Objektivi ynë, punësim i plotë deri në 2025

para 11 muajve - Telegrafi

Angela Merkel u shpreh sot se Gjermania është në gjendje të arrinte një nivel të plotë punësimi deri në 2025, që është një objektiv kyç i kancelares gjermane. “Ne kemi përcaktuar punësim të plotë deri...

Merkel tregon vitin kur vendi do të ketë punësim të plotë

para 11 muajve - Gazeta Express

Merkel e fokusuar tek punësimi. Angela Merkel u shpreh sot se Gjermania është në gjendje të arrinte një nivel të plotë punësimi deri në 2025, që është një objektiv kyç i kancelares gjermane. “Ne kemi përcaktuar...

Merkel: Objektivi ynë, punësim i plotë deri në 2025

para 11 muajve - RTV 21

Merkel e fokusuar tek punësimi Angela Merkel u shpreh sot se Gjermania është në gjendje të arrinte një nivel të plotë punësimi deri në 2025, që është një objektiv kyç i kancelares gjermane. “Ne kemi përcaktuar...

​Merkel: Objektivi ynë, punësim i plotë deri në 2025

para 11 muajve - Indeks online

Angela Merkel u shpreh sot se Gjermania është në gjendje të arrinte një nivel të plotë punësimi deri në 2025, që është një objektiv kyç i kancelares gjermane. “Ne kemi përcaktuar punësim të plotë deri...

Merkel: Objektivi i Gjermanisë, punësim i plotë deri më 2025

para 11 muajve - Koha.net

Kancelarja gjermane, Angela Merkel u shpreh sot se Gjermania është në gjendje të arrinte një nivel të plotë punësimi deri në 2025, që është një objektiv kyç i kancelares gjermane. “Ne kemi përcaktuar punësim...

Merkel tregon vitin kur vendi do të ketë punësim të plotë

para 11 muajve - Opozita

Merkel e fokusuar tek punësimi. Angela Merkel u shpreh sot se Gjermania është në gjendje të arrinte një nivel të plotë punësimi deri në 2025, që është një objektiv kyç i kancelares gjermane. “Ne kemi përcaktuar...

Merkel: Objektivi i Gjermanisë, punësim i plotë deri më 2025

para 11 muajve - Gazeta Liria

Kancelarja gjermane, Angela Merkel u shpreh sot se Gjermania është në gjendje të arrinte një nivel të plotë punësimi deri në 2025, që është një objektiv kyç i kancelares gjermane. “Ne kemi përcaktuar punësim...

Merkel: Objektivi ynë, punësim i plotë deri në 2025

para 11 muajve - Sovrani

Angela Merkel u shpreh sot se Gjermania është në gjendje të arrinte një nivel të plotë punësimi deri në 2025, që është një objektiv kyç i kancelares gjermane. “Ne kemi përcaktuar punësim të plotë deri...

Ja në cilin vit Merkel pret punësim të plotë në Gjermani

para 11 muajve - Periskopi

Angela Merkel u shpreh sot se Gjermania është në gjendje të arrinte një nivel të plotë punësimi deri në 2025, që është një objektiv kyç i kancelares gjermane. “Ne kemi përcaktuar punësim të plotë deri...

Merkel: Objektivi ynë, punësim i plotë deri në 2025

para 11 muajve - Arbresh

Angela Merkel u shpreh sot se Gjermania është në gjendje të arrinte një nivel të plotë punësimi deri në 2025, që është një objektiv kyç i kancelares gjermane. “Ne kemi përcaktuar punësim të plotë deri...

Merkel: Objektivi ynë, punësim i plotë deri në 2025

para 11 muajve - Gazeta e re

Angela Merkel u shpreh sot se Gjermania është në gjendje të arrinte një nivel të plotë punësimi deri në 2025, që është një objektiv kyç i kancelares gjermane. “Ne kemi përcaktuar punësim të plotë deri...

Merkel: Objektivi ynë, punësim i plotë deri në 2025

para 11 muajve - KosovaPress

“Ne kemi përcaktuar punësim të plotë deri në 2025, e shprehur ndryshe një shkallë papunësie nën 3 për qind, dhe kam bindjen se mund të arrihet”, pohoi liderja kristian-demokrate gjatë fjalimit të parë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK