http://kariera.mk

Përmbytje nga shiu në Shkup

para 11 muajve - Indeks online

Reshjet e shiut që nisën që dje pasdite kanë vërshuar shumë lagje në Komunën e Çairit të Shkupit. Banorët ankohen se uji ka depërtuar edhe nëpër bodrume. Ata ankohen se mungesa e infrastrukturës po u shkakton...

Shiu shkakton vërshime në Komunën e Çairit

para 11 muajve - Almakos

Shirat e rrëmbueshëm që mbrëmë befasuan shkupjanët kanë lënë pasojat e zakonshme nëpër rrugët e pa asfaltuara ose të asfaltuara dobët në Çair. Televizioni SHENJA vizitoi disa prej lagjeve të Çairit që...

Shiu shkakton vërshime në Komunën e Çairit

para 11 muajve - Shenja

Shirat e rrëmbueshëm që mbrëmë befasuan shkupjanët kanë lënë pasojat e zakonshme nëpër rrugët e pa asfaltuara ose të asfaltuara dobët në Çair. Televizioni SHENJA vizitoi disa prej lagjeve të Çairit që...

Përmbytje nga shiu në Shkup

para 11 muajve - Infokusi

Reshjet e shiut që nisën që dje pasdite kanë vërshuar shumë lagje në Komunën e Çairit të Shkupit. Banorët ankohen se uji ka depërtuar edhe nëpër bodrume. Ataankohen se mungesa e infrastrukturës po u shkakton...

Shiu shkakton vërshime në Komunën e Çairit

para 11 muajve - AlbPortali

Shirat e rrëmbueshëm që mbrëmë befasuan shkupjanët kanë lënë pasojat e zakonshme nëpër rrugët e pa asfaltuara ose të asfaltuara dobët në Çair. Televizioni SHENJA vizitoi disa prej lagjeve të Çairit që...

Përmbytje nga shiu në Shkup

para 11 muajve - Sovrani

Reshjet e shiut që nisën që dje pasdite kanë vërshuar shumë lagje në Komunën e Çairit të Shkupit. Banorët ankohen se uji ka depërtuar edhe nëpër bodrume. Ata ankohen se mungesa e infrastrukturës po u shkakton...

Ja si duket Çairi i Shkupit pas shiut të rrëmbyeshëm

para 11 muajve - Gazeta Express

Reshjet e shiut që nisën që dje pasdite kanë vërshuar shumë lagje në Komunën e Çairit të Shkupit. Banorët ankohen se uji ka depërtuar edhe nëpër bodrume. Ata ankohen se mungesa e infrastrukturës po u shkakton...

Ja çfarë lanë pas shirat e rrëmbyeshëm në Çair

para 11 muajve - Lajm

Reshjet e shiut që nisën që dje pasdite kanë vërshuar shumë lagje në Komunën e Çairit. Banorët ankohen se uji ka depërtuar edhe nëpër bodrume. Ata ankohen se mungesa e infrastrukturës po u shkakton vazhdimishte...

Nga dëmet e zjarrit në ato të shiut, ja çfarë shkaktuan shirat në Çair

para 11 muajve - InfoShqip

Reshjet e shiut që nisën që dje pasdite kanë vërshuar shumë lagje në Komunën e Çairit. Banorët ankohen se uji ka depërtuar edhe nëpër bodrume. Ata ankohen se mungesa e infrastrukturës po u shkakton vazhdimishte...

Ja çfarë lanë pas shirat e rrëmbyeshëm në Çair

para 11 muajve - Almakos

Reshjet e shiut që nisën që dje pasdite kanë vërshuar shumë lagje në Komunën e Çairit. Banorët ankohen se uji ka depërtuar edhe nëpër bodrume. Ata ankohen se mungesa e infrastrukturës po u shkakton vazhdimishte...

Ja çfarë lanë pas shirat e rrëmbyeshëm në Çair

para 11 muajve - Shenja

Reshjet e shiut që nisën që dje pasdite kanë vërshuar shumë lagje në Komunën e Çairit. Banorët ankohen se uji ka depërtuar edhe nëpër bodrume. Ata ankohen se mungesa e infrastrukturës po u shkakton vazhdimishte...

Nga dëmet e zjarrit në ato të shiut, ja çfarë shkaktuan shirat në Çair

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Reshjet e shiut që nisën që dje pasdite kanë vërshuar shumë lagje në Komunën e Çairit. Banorët ankohen se uji ka depërtuar edhe nëpër bodrume. Ata ankohen se mungesa e infrastrukturës po u shkakton...

Ja çfarë lanë pas shirat e rrëmbyeshëm në Çair

para 11 muajve - Fol

Reshjet e shiut që nisën që dje pasdite kanë vërshuar shumë lagje në Komunën e Çairit. Banorët ankohen se uji ka depërtuar edhe nëpër bodrume. Ata ankohen se mungesa e infrastrukturës po u shkakton vazhdimishte...

Nga dëmet e zjarrit në ato të shiut, ja çfarë shkaktuan shirat në Çair

para 11 muajve - Fakti Ditor

Reshjet e shiut që nisën që dje pasdite kanë vërshuar shumë lagje në Komunën e Çairit. Banorët ankohen se uji ka depërtuar edhe nëpër bodrume. Ata ankohen se mungesa e infrastrukturës po u shkakton vazhdimishte...

Ja çfarë lanë pas shirat e rrëmbyeshëm në Çair

para 11 muajve - AlbPortali

Reshjet e shiut që nisën që dje pasdite kanë vërshuar shumë lagje në Komunën e Çairit. Banorët ankohen se uji ka depërtuar edhe nëpër bodrume. Ata ankohen se mungesa e infrastrukturës po u shkakton vazhdimisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK