http://kariera.mk

Aksident në Lezhë, Elbasan dhe Vlorë

para 11 muajve - ABC News

Dy te vdekur u regjistruan mengjesin e sotem nga aksidentet ne Lezhe dhe ne Elbasan. Por kater persona te tjere kane mbetur te gjymtuar perfshirë ketu dhe dy te demtuarit ne aksidentin e Vlores. Çanta...

Aksidentet, përgjaket e diela

para 11 muajve - Vizion Plus

Dy viktima dhe 5 te plagosur është bilanci i aksidenteve mëngjesin e kësaj te diele. Ne Elbasan ne aksin rrugor Cërrik-Paper dalja nga rruga e nje automjeti i mori jetën nje vajze 11 vjeçare nga Korça,...

Rrëshqitjet e dheut bllokojnë për 4 orë rrugën Vlorë-Orikum

para 11 muajve - Albinfo

Policia dhe autoritetet komunale të Vlorës kanë marrë masa duke mos lejuar kalimin e automjeteve në këtë segment i cili lidhë Dhërmi-n Himarë-n e Sarandën me qytetin e Vlorës Për katër orë ka mbetur e...

Vlorë, shembet masivi shkëmbor; bllokohet për 4 orë aksi i jugut

para 11 muajve - Top Channel

Një masiv shkëmbor është shkëputur nga mali duke rënë në një automjet të parkuar në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë, pikërisht në vendin e quajtur Kalaja. Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të paradites dhe...

Bllokohet për disa ore aksi Vlorë-Orikum

para 11 muajve - Vizion Plus

Nje masiv shkëmbor është shkëputur ne vendin e quajtur Kalaja ne aksin rrugor Vlore-Orikum, duke paralizuar lëvizjen e automjeteve ne te dyja anët e rrugës. Policia mori masa per bllokimin e segmentit,...

Ishte bllokuar nga masa shkëmbore, lirohet aksi rrugor Vlorë-Orikum

para 11 muajve - NOA

Hiqet një masë shkëmbore që kishte rënë në aksin rrugor Vlorë-Orikum. Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë, me ndihmën e shërbimeve të Emergjencave Civile, si edhe me ndihmën e Kompanisë së Mirëmbajtjes...

Shkëputet masivi shkëmbor, bllokohet rruga Vlorë-Orikum

para 11 muajve - Top Channel

Një masiv shkëmbor është shkëputur në vendin e quajtur “Kalaja” në qytetin e Vlorës, dhe ka rrezik që të vazhdojnë shkëputje të tjera. Për këtë policia e Vlorës bën të ditur se ka marrë masa për bllokimin...

Lirohet rruga, fillon lëvizja e makinave në Vlorë (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Wshtë liruar para pak minutash rruga nacionale Orikum-Vlorë pasi forcat xheniere kanë hequr masivin shkëmbor prej aty. Mësohet se pasi janë siguruar që s'ka më rrezik, policia ka lejuar kalimin e makinave...

LAJM I FUNDIT/ U bllokua nga rënia e shkëmbinjve, hapet rruga Vlorë-Orikum, rinis qarkullimi

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORË- Ka rinisur pas më shumë se 3 orësh qarkullimi në aksin Vlorë-Orikum, i cili u bllokua për shkak të rënies së disa masivëve shkëmborë nga skarpatet anësore të kësaj rruge. Kanë qenë forcat xheniere...

Rifillon qarkullimi në aksin Vlorë-Orikum, s’ka më rrezik nga shkëmbinjtë

para 11 muajve - Opozita

Policia ka dhënë dritën jeshile për rifillimin e qarkullimit në aksin Vlorë – Orikum, ku në zonën e Kalasë u rrëzua një masiv shkëmbor dhe zuri poshtë një makinë të lënduar. Prej dy orësh ky aks ishte...

E fundit/Lirohet përfundimisht rruga në Vlorë, nis qarkullimi i makinave

para 11 muajve - Shekulli

Është liruar pas tre orësh rruga Vlorë-Orikum,  e cila u bllokua për shkak të një masivi shkëmbor i cili u shkëput dhe ra mbi një makinë të parkuar, në vendin e njohur si “Kalaja”. Mësohet se pjesët e...

Mund të kaloni/ Rifillon qarkullimi në aksin Vlorë-Orikum, s’ka më rrezik nga shkëmbinjtë

para 11 muajve - Opinion

Policia ka dhënë dritën jeshile për rifillimin e qarkullimit në aksin Vlorë – Orikum, ku në zonën e Kalasë u rrëzua një masiv shkëmbor dhe zuri poshtë një makinë të lënduar. Prej dy orësh ky aks ishte...

Bie një masë shkëmbi në rrugën Vlorë-Orikum

para 11 muajve - Telegrafi

Drejtoria vendore e Policisë në Vlorë u ka bërë thirrje të gjithë vozitësve që të kenë kujdes gjatë qarkullimit në rrugën Vlorë-Orikum, pasi që në vendin e quajtur ”Kalaja” është shkëputur një masë shkëmbi...

Hapet rruga nga Vlora në Orikum

para 11 muajve - ABC News

Dy orë pasi policia bllokoi rrugën Orikum - Vlorë për shkak të gurëve që ranë nga mali, u vendos për hapjen e saj dhe lëvizjen lirshëm të mjeteve. Ishin forcat xheniere ato që vlerësuan situatën të parrezikshme....

Shembja e shkëmbit në Vlorë, në ndihmë forcat xheniere dhe një helikopter

para 11 muajve - NOA

Pak orë pas situatë problematike në plazhin e “Kalasë”, në Vlorë, ku një shkëmb i madh u shkëput dhe ra në rrugë, nisi pastrimi i inerteve. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur edhe forcat xheniere, por...

VIDEO/ Bllokimi i rrugës drejt Jugut nga shkëmbinjtë, forcat xheniere mbërrijnë në Vlorë me helikopter

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORË- Prej disa orësh rruga drejt Jugut nga Vlora vijon të jetë e bllokuar për shkak të rënies së disa masivëve shkëmborë në zonën e quajtur “Kalaja”. Mësohet se në Vlorë kanë mbërritur me helikopter...

E Fundit/ Shembja te “Kalaja” në Vlorë, vazhdojnë të bien sasi shkëmbore në rrugë

para 11 muajve - Opinion

Rruga drejt Jugut nga Vlora është bllokuar pas shkëputjes së një shkëmbi në vendin e quajtur “Kalaja”. Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë njofton se në vendin e quajtur “Kalaja”, është shkëputur një masë...

Vazhdojnë të bien gurë te “Kalaja”

para 11 muajve - Koha Jone

Rruga drejt Jugut nga Vlora është bllokuar pas shkëputjes së një shkëmbi në vendin e quajtur “Kalaja”. Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë njofton se në vendin e quajtur “Kalaja”, është shkëputur një masë...

Shkëputet një pjesë shkëmbi, bllokohet qarkullimi në aksin Uji i Ftohtë-Orikum

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Qarkullimi i automjeteve në të dy anët e aksit rrugor Uji i Ftohtë-Orikum është ndërprerë pas shkëputjes së një pjese të shkëmbit në zonën e plazhit të quajtur “Kalaja” në Vlorë Nga informacionet e para...

Detaje te reja/ Çfarë po ndodh ne Vlorë? Rënia e shkëmbit bllokoi rrugën, ndërsa tani…

para 11 muajve - Shekulli

Ditën e sotme një masiv shkëmbor është shkëputur nga mali duke rënë mbi një makinë, në rrugën Vlorë-Orikum. Nga incidenti fatmirësisht nuk ka të lënduar, e ndërsa rruga është e bllokuar në të dyja akset...

Bllokimi i rrugës në Vlorë: Rrezik për shembje të tjera

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 6 Shembet një pjesë shkëmbi në kalanë e Vlorë. Masivi i shkëmbit ka rënë në rrugë, por fatmirësisht nuk ka lënduar askënd, ndonëse një makinë ka qenë e parkuar aty pranë. Momentalisht policia...

Bie shkëmbi, kaos me trafikun në Vlorë (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Shkëputja e një masivi shkëmbor në zonën e quajtur "Kalaja" në Vlorë ka shkaktuar një kaos të vërtetë në trafikun e qytetit . Qytetarë të ndryshëm kanë dërguar foto në nr. 067 22 22 204 të redaksisë së...

Bie një masë shkëmbi në rrugën Vlorë-Orikum

para 11 muajve - Almakos

Drejtoria vendore e Policisë në Vlorë u ka bërë thirrje të gjithë vozitësve që të kenë kujdes gjatë qarkullimit në rrugën Vlorë-Orikum, pasi që në vendin e quajtur ”Kalaja” është shkëputur një masë shkëmbi...

Panik në Vlorë: bien shkëmbinj mbi rrugën tek ‘Kalaja’

para 11 muajve - TV Koha

Frikë dhe panik në qyteti e Vlorës: masive shkëmborë janë shkëputur nga mali dhe kanë rënë në rrugën automobilistike tek vendi i quajtur ‘Kalaja”. Fatmirësisht, nuk ka pasur viktima. Policia e Vlorës njoftoi...

Panik në Vlorë: bien shkëmbinj mbi rrugën tek ‘Kalaja’

para 11 muajve - TV Koha

Frikë dhe panik në qyteti e Vlorës: masive shkëmborë janë shkëputur nga mali dhe kanë rënë në rrugën automobilistike tek vendi i quajtur ‘Kalaja”. Fatmirësisht, nuk ka pasur viktima. Policia e Vlorës njoftoi aty...

Bie një masë shkëmbi në rrugën Vlorë-Orikum

para 11 muajve - RTV 21

Të dyja akset e rrugës Vlorë-Orikum janë bllokuar Drejtoria vendore e Policisë në Vlorë u ka bërë thirrje të gjithë vozitësve që të kenë kujdes gjatë qarkullimit në rrugën Vlorë-Orikum, pasi që në vendin...

Shkëputet një pjesë e shkëmbit në rrugën Vlorë – Orikum, kërkohet kujdes

para 11 muajve - Koha.net

Drejtoria e Policisë në Vlorë u ka bërë thirrje të gjithë vozitësve që të kenë kujdes gjatë qarkullimit në rrugën Vlorë-Orikum, pasi që në vendin e quajtur “Kalaja” është shkëputur një masë shkëmbi dhe...

Foto/ Shkëputet masivi shkëmbor në Vlorë, zë poshtë makinën

para 11 muajve - Klan

Një masiv shkëmbor është shkëputur dhe ka zënë poshtë një makinë të parkuar. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Kalasë në qytetin bregdetar të Vlorës. Fatmirësisht, asnjë person nuk ka mbetur i plagosur. Brenda...

FOTO/ Shihni si është bllokuar rruga Vlorë-Orikum nga shkëmbinjtë, policia apel udhëtarëve

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORË- “BalkanWeb” ka siguruar pamjet nga bllokimi i rrugës Vlorë-Orikum si pasojë e shkëputjes së disa shkëmbinjve nga faqet anësore. Shkëmbinjtë të një madhësie të konsiderueshme kanë zënë trasenë e...

FOTO/ Shihni si është bllokuar rruga Vlorë-Orikum nga shkëmbinjtë e rënë

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORË- “BalkanWeb” ka siguruar pamjet nga bllokimi i rrugës Vlorë-Orikum si pasojë e shkëputjes së disa shkëmbinjve nga faqet anësore. Shkëmbinjtë të një madhësie të konsiderueshme kanë zënë trasenë e...

Vlorë, shembet masivi shkëmbor zë poshtë një  makinë

para 11 muajve - Shqiptarja

Shembja e një masivi shkëmborë në rrugën Radhimë- Orikum, në afërsi të zonës të njohur si "Kalaja", ka zënë poshtë një makinë. Fatmirësisht në momentin që shkëmbinjtë kanë rënë  mbi makinë, nuk ka pasur...

Shkëputet shkëmbi në Vlorë, bllokon qarkullimin e makinave

para 11 muajve - Mapo

Një masë shkëmbi është shkëputur nga lart dhe ka rënë në mes të rrugës në Vlorë. Fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar. Për këtë policia e Vlorës bën të ditur se ka marrë masa për bllokimin e qarkullimit...

Shkëputet një shkëmb nga Kalaja e Vlorës

para 11 muajve - ABC News

Një copë shkëmb është shkëputur në zonën e Ujit të Ftohtë në Kalanë e Vlorës. Një makine e parkuar poshtë është dëmtuar, por pa viktima. Trafiku u bllokua për pak kohë, por më pas ai vazhdoi normalisht....

LAJM I FUNDIT/ Shkëputet shkëmbi në Vlorë, bllokohet qarkullimi drejt Jugut. Policia: Ka rrezik shembje

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORË- Rruga drejt Jugut nga Vlora është bllokuar pas shkëputjes së një shkëmbi në vendin e quajtur “Kalaja”, ndërsa rrezikon të ketë shembje të tjera. Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë njofton se në...

Shmanget tragjedia në Vlorë, shkëmbi shkëputet nga lart e bllokon rrugën

para 11 muajve - Albeu

Një masë shkëmbore është shkëputur nga një mal dhe ka rënë në mes të rrugës në Vlorë. Policia bën me dije se fatkeqësisht nuk është lënduar as edhe një person. “Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë njofton...

Panik në Vlorë, shkëmbi shkëputet nga lart e bllokon rrugën

para 11 muajve - Opinion

Një masë e mirë shkëmbi është shkëputur nga lart e ka rënë në mes të rrugës në Vlorë, për fat pa shkaktuar asnjë person të lënduar. “Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë njofton se në vendin e quajtur ”Kalaja”,...

Shkëputet shkëmbi në Vlorë, bie nga lart e bllokon rrugën e makinave

para 11 muajve - Sot News

Një masë shkëmbi ka rënë në mes të rrugës në Vlorë, në aksin drejt Orikumit. Për fat të mirë shkëmbi nuk ka shkaktuar asnjë person të lënduar ndërsa mësohet se ka bllokuar rrugën. Njoftimi i Policisë:...

Panik në Vlorë: bien shkëmbinj mbi rrugën tek 'Kalaja', ndalohet qarkullimi në aksin Vlorë - Orikum

para 11 muajve - Syri

Frikë dhe panik në qyteti e Vlorës: masive shkëmborë janë shkëputur nga mali dhe kanë rënë në rrugën automobilistike tek vendi i quajtur 'Kalaja". Fatmirësisht, nuk ka pasur viktima. Policia e Vlorës njoftoi aty...

Vlorë/Shkëmbi shkëputet dhe bie sipër një makine, bllokohet rruga

para 11 muajve - Shekulli

Rruga Vlorë-Radhimë -Orikum  është e bllokuar pasi një masiv shkëmbor ka rënë në rrugë në zonën e “Kalas” dhe fatmirësisht nuk ka dëme në njerëz. Masivi shkëmorë ka rënë sipër një makine e cila ka qenë...

Vlorë, bien shkëmbinj mbi rrugë tek ‘Kalaja’, Policia urdhëron ndalim qarkullimi

para 11 muajve - Koha Jone

Policia e Vlorës njofton se në vendin e quajtur ”Kalaja” është shkëputur një masë shkëmbi dhe ka mundësi të vazhdojnë të shkëputen të tjera. Momentalisht policia për elementë sigurie ka marrë masa për...

Shkëputen masa shkëmbore, bllokohet aksi rrugor Vlorë-Orikum

para 11 muajve - Gazeta Express

Prej disa minutash eshte bllokuar qarkullimi i mjeteve në rrugën Vlorë-Orikum. Kjo pas shkëputjes së një mase shkëmbi pikërisht në zonën e njohur “Kalaja. Policia njofton se ka mundesi qe te kete edhe...

Panik në Vlorë: bien shkëmbinj mbi rrugën tek 'Kalaja', Policia urdhëron ndalim qarkullimi

para 11 muajve - Syri

Policia e Vlorës njofton se në vendin e quajtur ''Kalaja'' është shkëputur një masë shkëmbi dhe ka mundësi të vazhdojnë të shkëputen të tjera. Momentalisht policia për elementë sigurie ka marrë masa për...

Shkëputet shkëmbi në plazhin “Kalaja” në Vlorë, rrezik për shembje të tjera

para 11 muajve - NOA

Shkëputet një pjesë e madhe shkëmbi pranë plazhit të njohur si “Kalaja” në Vlorë, duke krijuar panik në zonë. Gjithçka, pasi pas shkëputjes së masës së shkëmbit mesditën e sotme, ka mundësi të vazhdojnë...

Vlorë, bien shkëmbinj mbi rrugë tek 'Kalaja", Policia urdhëron të ndalohet qarkullimi

para 11 muajve - Syri

Policia e Vlorës njofton se në vendin e quajtur ''Kalaja'' është shkëputur një masë shkëmbi dhe ka mundësi të vazhdojnë të shkëputen të tjera. Momentalisht policia për elementë sigurie ka marrë masa për...

Shkëputet një pjesë shkëmbi në zonën e plazhit të quajtur ‘Kalaja’ në Vlorë

para 11 muajve - Ora news

Një pjesë e shkëmbit në zonën e plazhit të quajtur “Kalaja” në Vlorë është shkëputur pak minuta më parë. Nga informacionet e para mësohet se pjesa e shkëmbit ka rënë mbi një makinë të parkuar dhe fatmirësisht...

Vlorë, shkëputet masivi shkëmbor te zona e Kalasë, bllokohet rruga

para 11 muajve - Blitz

Një masiv shkëmbor  është shkeputur në vendin e quajtur ”Kalaja” në Vlorë duke bllokuar qarkullimin në këtë zonë. Fatmirësisht nga rrëshqitja e shkëmbit nuk ka të lënduar, pasi në momentin që ka rënë nuk...

Panik në Vlorë: bien shkëmbinj mbi rrugën tek ‘Kalaja’, ndalohet qarkullimi në aksin Vlorë – Orikum

para 11 muajve - Opozita

Frikë dhe panik në qyteti e Vlorës: masive shkëmborë janë shkëputur nga mali dhe kanë rënë në rrugën automobilistike tek vendi i quajtur ‘Kalaja”. Fatmirësisht, nuk ka pasur viktima. Policia e Vlorës njoftoi...

Masivi shkëmbor bllokon aksin Orikum-Vlorë, ja apeli i policisë

para 11 muajve - Te Sheshi

Qarkullimi i mjeteve në aksin Vlorë-Orikum është i bllokuar për shkak se një mase shkëmbi pikërisht në zonën e njohur “Kalaja është shkëputur duke rënë në rrugë. Nga frika se mund të ketë të tjera masa...

Masivi shkëmbor bllokon aksin Orikum-Vlorë

para 11 muajve - AlbPress

Qarkullimi i mjeteve në aksin Vlorë-Orikum është i bllokuar për shkak se një mase shkëmbi pikërisht në zonën e njohur “Kalaja është shkëputur duke rënë në rrugë. Nga frika se mund të ketë të tjera masa...

Bie një masë shkëmbi në rrugën Vlorë-Orikum

para 11 muajve - Gazeta e re

Drejtoria vendore e Policisë në Vlorë u ka bërë thirrje të gjithë vozitësve që të kenë kujdes gjatë qarkullimit në rrugën Vlorë-Orikum, pasi që në vendin e quajtur ”Kalaja” është shkëputur një masë shkëmbi...

Bie një masë shkëmbi në rrugën Vlorë-Orikum

para 11 muajve - KosovaPress

Momentalisht policia për elementë sigurie ka marrë masa për bllokimin e qarkullimit të automjeteve në të dyja akset e rrugës Vlorë-Orikum. “Luten të gjithë udhëtarët me automjet të mos vazhdojnë të qarkullojnë...

Panik në Vlorë: bien shkëmbinj mbi rrugën tek 'Kalaja', ndalohet qarkullimi në aksin Vlorë - Orikum

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Frikë dhe panik në qyteti e Vlorës: masive shkëmborë janë shkëputur nga mali dhe kanë rënë në rrugën automobilistike tek vendi i quajtur 'Kalaja". Fatmirësisht, nuk ka pasur viktima. Policia e Vlorës njoftoi...

Shkëmbi bie te Kalaja, bllokon rrugën Vlorë-Orikum

para 11 muajve - Illyria

Një masiv shkëmbor është shkëputur në vendin e quajtur “Kalaja” në qytetin e Vlorës, dhe ka rrezik që të vazhdojnë shkëputje të tjera. Për këtë policia e Vlorës bën të ditur se ka marrë masa për bllokimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK