http://kariera.mk

Aksident i rrallë, vetura bie nga kati i shtatë

para 11 muajve - Albinfo

Një veturë bie nga kati i shtatë në një parking dhe goditet me një tjetër veturë që është në lëvizje në tokë. Policia në Austin të Teksasit ka publikuar një video në të cilën shihet një aksident i rrallë...

Aksident i çuditshëm, shikoni se si i shpëton vdekjes ky njeri

para 11 muajve - Gazeta Express

Kamerat e vëzhgimit kanë filmuar momentin dramatik të një prej aksidenteve më të pazakonta automobilistike, i shënuar në Teksas. Një veturë bie nga kati i shtatë i një parkingu duke rrezikuar të godasë...

Aksident i çuditshëm, shikoni se si i shpëton vdekjes ky njeri

para 11 muajve - Indeks online

Kamerat e vëzhgimit kanë filmuar momentin dramatik të një prej aksidenteve më të pazakonta automobilistike, i shënuar në Teksas. Një veturë bie nga kati i shtatë i një parkingu duke rrezikuar të godasë...

Aksidenti i pazakontë

para 11 muajve - Top Channel

Kamerat e survejimit kanë filmuar momentin dramatik të një prej aksidenteve më të pazakonta atuomobilistike, i shënuar në Teksas. Një makinë bie nga kati i shtatë i një parkingu duke rrezikuar të godasë...

Makina bie nga kati i shtatë i parkimit, videoja është e pabesueshme

para 11 muajve - NOA

Vetëm fati parandaloi një tragjedi të mundshme dhe zhvendosja më pak se një metër e një automjeti. Një makinë tip “Bmw”, ra nga kati i shtatë i një parkingu duke rrezikua të shtypte një tjetër mjet që...

Makina bie nga kati i shtatë, terrorizohen kalimtarët

para 11 muajve - NOA

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Austin të Texasit ku një makinë është rrëzuar nga kati i shtatë i parkingut ndërkohë që poshtë lëvizte një tjetër mjet. Pamjet janë publikuar në datën 9 gusht, por...

Vetura bie nga kati i shtatë, kamerat e sigurisë filmojnë momentin e tmerrshëm

para 11 muajve - Telegrafi

Ky është momenti rrëqethës kur një veturë bie në tokë nga kati i shtatë i një parkingu, dhe për pak sa nuk përplaset me një veturë që në ato momente po kalonte. William Burch ishte duke vozitur veturën...

Makina rrëzohet nga kati i shtatë i parkingut, shpëton mrekullisht shoferja

para 11 muajve - Ora news

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Austin të Texasit ku një makinë është rrëzuar nga kati i shtatë i parkingut ndërkohë që poshtë lëvizte një tjetër mjet. Pamjet janë më 9 gusht, por janë filmuar nga...

Vetura bie nga kati i shtatë, kamerat e sigurisë filmojnë momentin e tmerrshëm

para 11 muajve - GazetaBlic

Ky është momenti rrëqethës kur një veturë bie në tokë nga kati i shtatë i një parkingu, dhe për pak sa nuk përplaset me një veturë që në ato momente po kalonte. William Burch ishte duke vozitur veturën...

Vetura bie nga kati i shtatë, kamerat e sigurisë filmojnë momentin e tmerrshëm

para 11 muajve - InfoShqip

Ky është momenti rrëqethës kur një veturë bie në tokë nga kati i shtatë i një parkingu, dhe për pak sa nuk përplaset me një veturë që në ato momente po kalonte. William Burch ishte duke vozitur veturën...

Vetura bie nga kati i 7 i parkimit dhe përplas një tjetër mjet në rrugë

para 11 muajve - Gazeta Express

Ky është momenti tragjik kur një mjet tip BMW bie nga kati i shtatë i vend parkimi makinash në Austin. Pamjet e bëra publike nga policia tregojnë makinën BMW që bie nga kati i shtatë dhe godet një makinë...

Një grua derisa po parkonte veturën bie nga kati i shtatë

para 11 muajve - Insajderi

Ky është momenti tragjik kur një veturë e tipit BMW bie nga kati i shtatë i vend parkimi makinash në Austin. Pamjet e bëra publike nga policia tregojnë makinën BMW që bie nga kati i shtatë dhe godet një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK