http://kariera.mk

Maska që rrit flokët deri në 10 cm brenda një muaji

para 11 muajve - Gazeta Express

Kjo maskë rrit gjatësinë dhe volumin e flokëve nga 5 deri në 10 centimetra në muaj. Një ndër problemet kryesore që përballen shumë vajza e gra, janë flokët që rriten ngadalë, ose kanë pësuar rënie. Disa...

Maska që rrit flokët deri në 10 cm brenda një muaji

para 11 muajve - Lajm

Kjo maskë rrit gjatësinë dhe volumin e flokëve nga 5 deri në 10 centimetra në muaj. Një ndër problemet kryesore që përballen shumë vajza e gra, janë flokët që rriten ngadalë, ose kanë pësuar rënie. Disa...

Maska që rrit flokët deri në 10 cm brenda një muaji

para 11 muajve - Telegrafi

Kjo maskë rrit gjatësinë dhe volumin e flokëve nga 5 deri në 10 centimetra në muaj. Një ndër problemet kryesore që përballen shumë vajza e gra, janë flokët që rriten ngadalë, ose kanë pësuar rënie. Disa...

Maska që rrit flokët deri në 10 cm brenda një muaji

para 11 muajve - Syri

Kjo maskë rrit gjatësinë dhe volumin e flokëve nga 5 deri në 10 centimetra në muaj. Një ndër problemet kryesore që përballen shumë vajza e gra, janë flokët që rriten ngadalë, ose kanë pësuar rënie. Disa...

Maska që rrit flokët deri në 10 cm brenda një muaji

para 11 muajve - GazetaBlic

Kjo maskë rrit gjatësinë dhe volumin e flokëve nga 5 deri në 10 centimetra në muaj. Një ndër problemet kryesore që përballen shumë vajza e gra, janë flokët që rriten ngadalë, ose kanë pësuar rënie. Disa...

Ja si të keni flokë me volum në këto ditë të nxehta

para 11 muajve - Arbresh

Është e ditur se flokët janë një pjesë shumë e rëndësishme e pamjes për femrat dhe të gjitha duan që ato të duken sa më të bukura dhe më voluminoze. Nëse doni që flokët tuaja të duken të shëndosha dhe...

Kaçurrela të përkryera vetëm me një shirit

para 12 muajve - Telegrafi

Me anë të një shiriti që e vendosë në kokë, kjo vajzë arrin të bëjë kaçurrela sikur një profesioniste. Pa pasur nevojë që të përdor pajisje të shtrenjta, përmes nxehtësisë, ajo krijoi kaçurrelat në flokë....

Kaçurrela të përkryera vetëm me një shirit

para 12 muajve - Arbresh

Me anë të një shiriti që e vendosë në kokë, kjo vajzë arrin të bëjë kaçurrela sikur një profesioniste. Pa pasur nevojë që të përdor pajisje të shtrenjta, përmes nxehtësisë, ajo krijoi kaçurrelat në flokë....

Jepuni flokëve kaçurrela volum!

para 12 muajve - Sovrani

Flokët, si një ndër gjërat më të rëndësishme përsa i përket pamjes estetike duan një kujdes të veçantë dhe të herëpashershëm. Është shumë e rëndësishme të përdorni produkte sa më natyralë, që nuk përmbajnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK