http://kariera.mk

Turqi, shiu i meteorëve ndriçon qiellin në qytetin antik

para 11 muajve - Shekulli

Në qytetin antik Blandus në Ushak të Turqisë ka ndodhur një fenomen i pazakontë. Një shi meteorik është parë dhe ka mahnitur qytetin sipas Anadolu Agency. Shiu spektakolar i meteorëve Perseida, i cili...

Fenomen i pazakontë në Turqi, shiu i meteorëve ndriçon qiellin në qytetin antik

para 11 muajve - BalkanWeb

TURQI – Në qytetin antik Blandus në Ushak të Turqisë ka ndodhur një fenomen i pazakontë. Një shi meteorik është parë dhe ka mahnitur qytetin sipas Anadolu Agency. Shiu spektakolar i meteorëve Perseida,...

Turqi, shi meteorik në qytetin antik Blandus

para 11 muajve - Gazeta e re

Shiu spektakolar i meteorëve Perseida, i cili mbrëmë ndriçoi qiellin, ishte i dukshëm mbi qytetin Ushak të Turqisë. Në rajonin e qytetit antik Blandus në Ushak të Turqisë është vërejtur pamja e pabesueshme...

Shi meteorësh në Turqi

para 11 muajve - Ora news

Në rajonin e qytetit antik Blandus në Ushak të Turqisë është vërejtur pamja e pabesueshme e shiut meteorik Perseida, që paraqet shiun më spektakolar meteorik që ndodh për çdo vit në muajt korrik dhe gusht,...

Turqi, shi meteorik në qytetin antik Blandus

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANKARA (AA) – Në rajonin e qytetit antik Blandus në Ushak të Turqisë është vërejtur pamja e pabesueshme e shiut meteorik Perseida, që paraqet shiun më spektakolar meteorik që ndodh për çdo...

Shi meteorik në qytetin antik

para 11 muajve - Almakos

Në rajonin e qytetit antik Blandus në Ushak të Turqisë është vërejtur pamja e pabesueshme e shiut meteorik Perseida, që paraqet shiun më spektakolar meteorik që ndodh për çdo vit në muajt korrik dhe gusht,...

Shi meteorik në qytetin antik

para 11 muajve - Shenja

Në rajonin e qytetit antik Blandus në Ushak të Turqisë është vërejtur pamja e pabesueshme e shiut meteorik Perseida, që paraqet shiun më spektakolar meteorik që ndodh për çdo vit në muajt korrik dhe gusht,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK