http://kariera.mk

Shaqiri: Kim Mehmeti pse frikësohet nga zbritja ime në Shkup?!

para 11 muajve - Ina

Xhezair Shaqiri, i njohur si ish-komandant Hoxha edhe sot ka dalur me një postim të ri duke komentuar zhvillimet dhe debatet e fundit politike. Ai ka gjetur si shkas një postim në facebook të opinionistit...

Mehmeti: Ja si i keqpërdorin partitë maqedonase shqiptarët

para 11 muajve - Gazeta Express

Partitë maqedonase vijnë në pushtet ose nëpërmjet antishqiptarisë së sinqertë, ose nëpërmjet proshqiptarisë së rrejshme! Shkrimtari Kim Mehmeti vlerëson se partitë maqedonase vazhdojnë të vijnë në pushtet...

Shaqiri: Kim Mehmeti pse frikësohet nga zbritja ime në Shkup?!

para 11 muajve - Fol

hezair Shaqiri, i njohur si ish-komandant Hoxha edhe sot ka dalur me një postim të ri duke komentuar zhvillimet dhe debatet e fundit politike. Ai ka gjetur si shkas një postim në facebook të opinionistit...

Mehmeti: Ja si i keqpërdorin partitë maqedonase shqiptarët

para 11 muajve - Arbresh

Partitë maqedonase vijnë në pushtet ose nëpërmjet antishqiptarisë së sinqertë, ose nëpërmjet proshqiptarisë së rrejshme! Shkrimtari Kim Mehmeti vlerëson se partitë maqedonase vazhdojnë të vijnë në pushtet...

Kim Mehmeti zbulon skemën e maqedonasve kundër shqiptarëve

para 11 muajve - Opozita

Partitë maqedonase vijnë në pushtet ose nëpërmjet antishqiptarisë së sinqertë, ose nëpërmjet proshqiptarisë së rrejshme! 


 Shkrimtari ynë i njohur Kim Mehmeti, vlerëson se partitë maqedonase vazhdojnë...

Kim Mehmeti zbulon skemën e maqedonasve kundër shqiptarëve

para 11 muajve - Shenja

Partitë maqedonase vijnë në pushtet ose nëpërmjet antishqiptarisë së sinqertë, ose nëpërmjet proshqiptarisë së rrejshme!  Shkrimtari ynë i njohur Kim Mehmeti, vlerëson se partitë maqedonase vazhdojnë të...

Kim Mehmeti zbulon skemën e maqedonasve kundër shqiptarëve

para 11 muajve - Almakos

Partitë maqedonase vijnë në pushtet ose nëpërmjet antishqiptarisë së sinqertë, ose nëpërmjet proshqiptarisë së rrejshme!  Shkrimtari ynë i njohur Kim Mehmeti, vlerëson se partitë maqedonase vazhdojnë të...

Kim Mehmeti zbulon skemën e maqedonasve kundër shqiptarëve

para 11 muajve - AlbPortali

Partitë maqedonase vijnë në pushtet ose nëpërmjet antishqiptarisë së sinqertë, ose nëpërmjet proshqiptarisë së rrejshme!  Shkrimtari ynë i njohur Kim Mehmeti, vlerëson se partitë maqedonase vazhdojnë të...

Mos pranoni skenarin: Shqiptari kundër shqiptarëve!

para 11 muajve - Lajm

Publicisti Kim Mehmeti ka reaguar rreth paragjykimeve në raportet politike. Ai shkruan se ata të cilët deri dje e kritikonim regjimin DPMNE-BDI, shumë qarqe shqiptare i quanin shërbëtorë të LSDM-së maqedonase....

Mos pranoni skenarin: Shqiptari kundër shqiptarëve!

para 11 muajve - Almakos

Publicisti Kim Mehmeti ka reaguar rreth paragjykimeve në raportet politike. Ai shkruan se ata të cilët deri dje e kritikonim regjimin DPMNE-BDI, shumë qarqe shqiptare i quanin shërbëtorë të LSDM-së maqedonase....

Mos pranoni skenarin: Shqiptari kundër shqiptarëve!

para 11 muajve - Shenja

Publicisti Kim Mehmeti ka reaguar rreth paragjykimeve në raportet politike. Ai shkruan se ata të cilët deri dje e kritikonim regjimin DPMNE-BDI, shumë qarqe shqiptare i quanin shërbëtorë të LSDM-së maqedonase....

Kim Mehmeti: Kurrë nuk u rehatuam nga shqiptarët që na mbrojnë nga shqiptarët!

para 11 muajve - Ina

“Neve, që deri dje e kritikonim regjimin DPMNE-BDI, shumë qarqe shqiptare na quanin shërbëtorë të LSDM’së maqedonase?! Sot, kur u pa qartë se kush cilën parti maqedonase e ka ndihmuar, sot pra kur themi...

Mos pranoni skenarin: Shqiptari kundër shqiptarëve!

para 11 muajve - AlbPortali

Publicisti Kim Mehmeti ka reaguar rreth paragjykimeve në raportet politike. Ai shkruan se ata të cilët deri dje e kritikonim regjimin DPMNE-BDI, shumë qarqe shqiptare i quanin shërbëtorë të LSDM-së maqedonase....

Kim Mehmeti: Kurrë nuk u rehatuam nga shqiptarët që na mbrojnë nga shqiptarët!

para 11 muajve - Almakos

“Neve, që deri dje e kritikonim regjimin DPMNE-BDI, shumë qarqe shqiptare na quanin shërbëtorë të LSDM’së maqedonase?! Sot, kur u pa qartë se kush cilën parti maqedonase e ka ndihmuar, sot pra kur themi...

Kurrë nuk u rehatuam nga shqiptarët që na mbrojnë nga shqiptarët!

para 11 muajve - Lajm

KIM MEHMETI “Neve, që deri dje e kritikonim regjimin DPMNE-BDI, shumë qarqe shqiptare na quanin shërbëtorë të LSDM’së maqedonase?! Sot, kur u pa qartë se kush cilën parti maqedonase e ka ndihmuar, sot...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK