http://kariera.mk

U digjet shtëpia, çifti i të moshuarve 10 ditë në qiell të hapur

para 11 muajve - Indeks online

Prej 10 ditësh, Tahir dhe Laje Kuçi, 88 dhe 77 vjeç, jetojnë në qiell të hapur. Çiftit të të moshuarve në fshatin Rrashkullaj të njësisë Gruemirë në Malësinë e Madhe u është djegur shtëpia pas një zjarri të...

U digjet shtëpia, të moshuarit prej 10 ditësh në qiell të hapur

para 11 muajve - Koha Jone

Prej 10 ditësh, Tahir dhe Laje Kuçi, 88 dhe 77 vjeç, jetojnë në qiell të hapur. Çiftit të të moshuarve në fshatin Rrashkullaj të njësisë Gruemirë në Malësinë e Madhe u është djegur shtëpia pas një zjarri...

E TRISHTË/ U digjet shtëpia, çifti i të moshuarve 10 ditë në qiell të hapur

para 11 muajve - Albeu

Prej 10 ditësh, Tahir dhe Laje Kuçi, 88 dhe 77 vjeç, jetojnë në qiell të hapur. Çiftit të të moshuarve në fshatin Rrashkullaj të njësisë Gruemirë në Malësinë e Madhe u është djegur shtëpia pas një zjarri...

Me shtëpi të djegur, pa bukë, pa ujë, nën një pemë… ja ç’bëjnë shkodranët për çiftin e moshuar

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 8 Lajmi për dy të moshuarit që jetojnë në qiell të hapur ka sjellur reagime të shumta. Kështu, gjatë ditës së nesërme, një shoqatë në Shkodër do të dhurojë disa pako ushqimore për dy të moshuarit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK