http://kariera.mk

Konfiskohen 43 kg drogë në Tiranë

para 11 muajve - Indeks online

35 vjeçari A. M. Është kapur në flagrancë nga Policia e Tiranës duke transportuar 43 kg lëndë narkotike kanabis sativa. Në njoftimin e policisë së shtetit sqarohet se  arestimi i 35-vjeçarit u bë pas informacioneve...

Tiranë, Konfiskohen 43 kg Drogë

para 11 muajve - Kallxo

35 vjeçari A. M. Është kapur në flagrancë nga Policia e Tiranës duke transportuar 43 kg lëndë narkotike kanabis sativa. Në njoftimin e policisë së shtetit sqarohet se  arestimi i 35-vjeçarit u bë pas informacioneve...

Hashash në Tiranë, policia sekuestron 43 kg

para 11 muajve - 10minuta

​Policia e Tiranës ka sekuestruar mbi 43 kg lëndë narkotike kanabis sativa dhe vuri në pranga poseduesin e saj, Alfred Muratin. Arrestimi i 35-vjeçarit u bë pas informacioneve në rrugë operative se një...

Sekuestrohen 43 kg hashash

para 11 muajve - RTV 21

Policia e Tiranës ka sekuestruar mbi 43 kg lëndë narkotike kanabis sativa dhe vuri në pranga poseduesin e saj, Alfred Muratin Arrestimi i 35-vjeçarit u bë pas informacioneve në rrugë operative se një shtetas...

Hashash në Tiranë, policia sekuestron 43 kg

para 11 muajve - Top Channel

Policia e Tiranës ka sekuestruar mbi 43 kg lëndë narkotike kanabis sativa dhe vuri në pranga poseduesin e saj, Alfred Muratin. Arrestimi i 35-vjeçarit u bë pas informacioneve në rrugë operative se një...

Lëvizte me armë në makinë, pranga të riut nga Saranda

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Policia e Sarandës i ka vënë prangat një personi me rrezikshmëri shoqërore, Ylli Dalanajt, 28 vjeç, banues në Sarandë. Policia ka kontrolluar makinën e Dalajanjt në lagjen “Nr. 2” të qytetit, pas informacioneve...

LËVIZTE ME ARMË NË MAKINË, PRANGA TË RIUT

para 11 muajve - NOA

Policia e Sarandës i ka vënë prangat një personi me rrezikshmëri shoqërore, Ylli Dalanajt, 28 vjeç, banues në Sarandë. Policia ka kontrolluar makinën e Dalajanjt në lagjen “Nr. 2” të qytetit, pas informacioneve...

Kapet ‘i forti’ nga Saranda, i gjendet armë dhe drogë në makinë

para 11 muajve - BalkanWeb

SARANDË- Policia e Sarandës ka vënë në pranga një 28-vjeçar, pasi i është gjetur një pistoletë dhe disa gram kanabis në makinë. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë, në...

Sekuestrohet në Tiranë  mbi 43 kg hashash; në pranga poseduesi

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Finalizohet në Tiranë operacioni antidrogë i koduar “Next”, ku janë sekuestruar 43 kilogramë e 550 gramë lëndë narkotike, një automjet dhe 2 aparate celularë. Aksioni është zhvilluar në bazë të informacioneve...

Policia sekuestron 43 kg kanabis

para 11 muajve - Insajderi

Policia e Tiranës ka sekuestruar mbi 43 kg lëndë narkotike kanabis sativa dhe vuri në pranga poseduesin e saj, Alfred Muratin. Arrestimi i 35-vjeçarit u bë pas informacioneve në rrugë operative se një...

Me pistoletë pa leje dhe hashash në xhepa, arrestohet 28 vjeçari

para 11 muajve - Gazeta Express

Arrestohet në flagrancë një shtetas, të cili i është gjetur nje pistoletë pa leje dhe disa gramë lëndë narkotike Cannabis Sattiva. Specialistët për Hetimin e  Krimit  në Komisariatin e Policisë   Sarandë kanë...

FOTO/ Sarandë, kapet një burrë i armatosur me TT

para 11 muajve - Syri

Policia e Sarandës i ka vënë prangat një personi me rrezikshmëri shoqërore, Ylli Dalanajt, 28 vjeç, banues në Sarandë. Policia ka kontrolluar makinën e Dalajanjt në lagjen “Nr. 2” të qytetit, pasi informacioneve...

Kapet me pistoletë dhe kanabis në makinë, arrestohet 28 vjeçari nga Saranda

para 11 muajve - Sot News

Një 28-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Sarandës pasi i është gjetur një pistoletë dhe disa gram kanabis në makinë. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë, në zbatim...

Iu gjetën në makinë një pistoletë dhe 3.5 g kanabis, arrestohet i riu

para 11 muajve - Shqiptarja

Një 28 vjeçar është arrestuar nga policia në Sarandë, pasi konsiderohej si një person që paraqet rrezikshmëri për shoqërinë. Ylli Dalanaj, banues në Sarandë ra në prangat e policisë, pas një kontrolli...

Hashash në Tiranë, policia sekuestron 43 kg

para 11 muajve - Gazeta e re

​Policia e Tiranës ka sekuestruar mbi 43 kg lëndë narkotike kanabis sativa dhe vuri në pranga poseduesin e saj, Alfred Muratin. Arrestimi i 35-vjeçarit u bë pas informacioneve në rrugë operative se një...

Arrestohet sarandioti, ja çfarë armësh fshihte në makinë

para 11 muajve - Shekulli

Vijon puna për kapjen dhe ndalimin e personave të cilët paraqesin rrezikshmëri shoqërore dhe që mbajnë në përdorim armë zjarri në mënyrë të paligjshme. Sekuestrohet armë zjarri tip ”TT” dhe disa gramë...

Hashash në Tiranë, policia sekuestron 43 kg

para 11 muajve - KosovaPress

Arrestimi i 35-vjeçarit u bë pas informacioneve në rrugë operative se një shtetas po transportonte sasi të konsiderueshme lënde narkotike me automjetin e tij tip Mercedes Benz në kryeqytet dhe u ndalua...

Hashash në Tiranë, policia sekuestron 43 kg

para 11 muajve - Zhurnal

Policia e Tiranës ka sekuestruar mbi 43 kg lëndë narkotike kanabis sativa dhe vuri në pranga poseduesin e saj, Alfred Muratin. Arrestimi i 35-vjeçarit u bë pas informacioneve në rrugë operative se një...

Operacioni “Next”: sekuestrohen 43.5 kg kanabis, arrestohet posejduesi

para 11 muajve - Te Sheshi

Policia e Shtetit ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Next” ku ka sekuestruar disa kilogram lëndë narkotike dhe arrestoi posejduesin e saj. Burimet bëjnë të ditur se është arrestuar shtetasi...

Hashash në Tiranë, policia sekuestron 43 kg

para 11 muajve - Koha Jone

Policia e Tiranës ka sekuestruar mbi 43 kg lëndë narkotike kanabis sativa dhe vuri në pranga poseduesin e saj, Alfred Muratin. Arrestimi i 35-vjeçarit u bë pas informacioneve në rrugë operative se një...

Operacion antidrogë në Tiranë

para 11 muajve - Vizion Plus

Një operacion i policisë së Tiranës çoi në arrestimin e një 35-vjeçari, i cili transportonte 43 kilogramë hashash. Në pranga përfundoi Alfred Murati banues në Krujë. Sipas policisë, ai u ndalua në aksin...

Arrestohet 35-vjeçari, kapet me 43 kg hashash në kryeqytet

para 11 muajve - Albeu

Policia ka vënë në pranga një 43-vjeçar në një operacion antidroge ditën djeshme. Ai është Alfred Murati 35 vjeç banues në Nuaj të Cudhit në Krujë. Mësohet se policia i gjeti Muratit në automjetin e tij...

Lëvizte me makinë të mbushur me drogë, arrestohet 35-vjeçari

para 11 muajve - Shekulli

Policia e Tiranës ka arrestuar një 35-vjeçar, pasi në makinën e tij u gjetën 43.5 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar kanabis sativa. Në pranga ka rënë shtetasi Alfred Murati, 35 vjeç, banues në fshatin...

Operacion policor në rrugën e Rinasit, ndalohet makina e mbushur me drogë, arrestohet shoferi

para 11 muajve - Syri

Një operacion policor është zhvilluar gjatë natës në rrugën Fushë Prezë - Rinas ku policia ka kapur një makinë të mbushur me drogë dhe ka arrestuar shoferin e saj. Inicialet e të arrestuarit janë A.M....

Sekuestrohen 43 kile drogë në Tiranë, në pranga 35-vjeçari

para 11 muajve - Mapo

Policia e Tiranës ka finalizuar sot operacionin antidrogë të koduar “Next”, në kuadër të të cilit ka sekuestruar 43 kilogramë e 550 gramë lëndë narkotike dhe ka vënë në pranga një 35-vjeçar. Burime zyrtare...

VIDEO/ Operacion policor në rrugën e Rinasit, ndalohet makina e mbushur me drogë, arrestohet shoferi

para 11 muajve - Syri

Krujë, finalizohet operacioni antidrogë i koduar "Next".Sekuestrohen 43 kilogramë e 550 gramë lëndë narkotike, një automjet dhe 2 aparate celularë. Policia arreston poseduesin e tyre. Specialistët për...

Ndalohet për një kontroll, ajo që i gjen policia në makinë, fundos krutanin

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Finalizohet operacioni antidrogë i koduar “Next”. Operacioni nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në bashkëpunim me Seksionin e Forcës së Posaçme të Operacioneve Speciale të Drejtorinë e Policisë...

E NDALUAN PËR KONTROLL RUTINË, AJO QË I GJEN NË MAKINË POLICIA E FUNDOS |VIDEO

para 11 muajve - NOA

Finalizohet operacioni antidrogë i koduar "Next", ndërsa janë sekuestruar 43 kilogramë e 550 gramë lëndë narkotike si dhe vendoset në pranga një 35 vjeçar. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në bashkëpunim...

Operacioni “Next”/ Ndalohet për kontroll, policia i gjen makinën plot me drogë

para 11 muajve - Sot News

Policia ka arrestuar një 35-vjeçar pasi në makinën e tij janë gjetur 43.5 kg lëndë narkotike e dyshuar e llojit Cannabis Sativa. Arrestimi Alfred Murati, 35 vjeç, banues në fshatin Nuaj, Njësia Administrative...

Tiranë, po transportonte hashash, arrestohet 35  vjeçari

para 11 muajve - Shqiptarja

Një operacion i nisur pas një informacioni të marrë në rrugë operative nga Policia e Tiranës, ka çuar në arrestimin e një 35 vjeçari. Në pranga ka përfunduar Alfred Murati, 35 vjeç, banues në Krujë. Murati...

Lëvizte me makinë të mbushur me drogë, arrestohet në Tiranë

para 11 muajve - Ora news

Një 35 vjeçar është arrestuar pasi në makinën e tij janë gjetur 43.5 kg lëndë narkotike e dyshuar e llojit Cannabis Sativa. Arrestimi Alfred Murati, 35 vjeç, banues në fshatin Nuaj, Njësia Administrative...

Kontrolli 'blic' i policisë vë në pranga 35 vjeçarin, i gjendet sasi e madhe droge në makinë

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia ka arritur që të sekuestrojë një sasi të madhe lëndësh narkotike ai de ka bërë të mundur arrestimin e pronarit që e posedonte. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në bashkëpunim me Seksionin...

Hashash në Tiranë, policia sekuestron 43 kg

para 11 muajve - Gazeta Max

Policia e Tiranës ka sekuestruar mbi 43 kg lëndë narkotike kanabis sativa dhe vuri në pranga poseduesin e saj, Alfred Muratin. Arrestimi i 35-vjeçarit u bë pas informacioneve në rrugë operative se një...

Sekuestrohen 7.6 kg eksploziv në Memaliaj, në pranga poseduesi

para 11 muajve - Sot News

Një operacion i policisë së Tepelenës i koduar me emrin “Krutjes” ka zbuluar në Memaliaj 7.6 kilogramë lëndë eksplozive, kapsolla detonatorë dhe fitil zjarrpërcjellës, duke vënë në pranga një person. Mësohet...

Sekuestrohen rreth 7 kg dinamit, një i arrestuar

para 11 muajve - RTV 21

Arrestohet për veprën penale prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve Policia e Shqipërisë në kuadër të operacionit të koduar “Kurtjes” ka konfiskuar 7.6 kilogramë lëndë eksplozive, kapsolla detonatore dhe...

Kapet eksploziv në Memaliaj, arrestohet 57-vjeçari

para 11 muajve - Vizion Plus

7.6 kg lëndë eksplozive janë sekuestruar ketë te shtunë gjate kontrollit te një banesë në fshatin Kurtjes në Memaliaj. Sipas policisë, lënda eksplozive është zbuluar në shtëpinë e Astrit Bilos 57 vjeç,...

Memaliaj, sekuestrohen 7.6 kg lëndë eksplozive

para 11 muajve - Top Channel

7.6 kg lëndë eksplozive, kapsolla detonatore dhe fitil përcjedllës ka sekuestruar policia në fshatin Kurtje të Memaliajt. Në pranga ka rënë poseduesi i tyre, Astrit Bilo, 57 vjeç, banues në fshatin Kurtjes,...

Foto/ 7.6 kg eksploziv sekuestrohet në Memaliaj

para 11 muajve - Klan

Një sasi e madhe eksplozivi është sekuestruar nga policia gjatë një operacioni në Memaliaj të koduar “Kurtjes”. Në banesën e Astrit Bilos 57 vjeç në fshatin Kurtjes është sekuestruar 1 kallëp tritoli 200...

I gjejnë 600 gramë C4 dhe 7 kg dinamit në shtëpi, arrestohet i “forti” i Memaliaj

para 11 muajve - Shekulli

Policia e Memaliaj ka arrestuar një 57-vjeçar pasi i janë gjetur në shtëpi 7.6 kg lëndë eksplozive, kapsolla detonatore dhe fitil zjarrpërcjellës. Sipas policisë në Memaliaj, në bazë të informacioneve...

Mbante tritol në banesë, arrestohet 57 vjeçari në Memaliaj

para 11 muajve - Shqiptarja

Një 57 vjeçar është arrestuar nga policia në Memaliaj, pasi u gjetën në banesën e tij 7.6 kg lëndë eksplozive. Astrit Bilo u arrestua në flagrancë, pas kontrollit të policisë në banesën e tij në fshatin...

Operacioni "Kurtjes” në Memaliaj

para 11 muajve - ABC News

Jo pak por 7.6 kg lende plases u gjeten nga policia ne Memaliaj gjate operacionit "Kurtjes". Ne pranga perfundoi Astrit Bilo, 57 vjeç, banues në fshatin Kurtjes.  Gjatë kontrollit të ushtruar nga ana e...

Sekuestrohen 7.6 kg lëndë eksplozive, kapsolla detonatore dhe fitil zjarrpërcjellës, në pranga 57-vjeçari

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Policia në Memaliaj ka finalizuar me sukses operacionin e koduar KURTJES në kuadër të gtë cilit është sekuestrua një sasi prej  7.6 kg lëndë eksplozive, kapsolla detonatore dhe fitil zjarrpërcjellës dhe...

FOTO/ Kapet thesi plot me eksploziv në Memaliaj, arrestohet 57-vjeçari, nis hetimi se ku do të përdorej

para 11 muajve - Koha Jone

Policia e Shtetit ka zhvilluar një operacion në fshatin Kurtjes të Memaliaj, ku ka arritur të zbulojë në një banesë një thes me eksploziv, sië shihet në foto, me kapsolla dhe fitila. Eksplozivi , 7.6 kg...

I gjejnë eksploziv dhe dinamit në shtëpi, pranga 57-vjeçarit në Memaliaj

para 11 muajve - Gazeta Express

Një 57-vjeçar nga Memaliaj është arrestuar nga policia pasi i janë gjetur në shtëpi 7.6 kg lëndë eksplozive, kapsolla detonatore dhe fitil zjarrpërcjellës. Sipas policisë në Memaliaj, në bazë të informacioneve...

FOTO/ Kapet thesi plot me eksploziv në Memaliaj, arrestohet 57-vjeçari, nis hetimi se ku do të përdorej

para 11 muajve - Syri

Policia e Shtetit ka zhvilluar një operacion në fshatin Kurtjes të Memaliaj, ku ka arritur të zbulojë në një banesë një thes me eksploziv, sië shihet në foto, me kapsolla dhe fitila. Eksplozivi , 7.6 kg...

Memaliaj, mbante në banesë 7.6 kg dinamit e tritol

para 11 muajve - Ora news

Një sasi prej 7.6 kg lëndë eksplozive, kapsolla detonatore dhe fitil zjarrpërcjellës janë sekuestruar në një banesë në fshatin Kurtjes në Memaliaj. Ajo është sekuestruar në banesën në pronësi të Astrit...

FOTO/ I gjejnë 600 gramë C4 dhe 7 kg dinamit në shtëpi, pranga 57-vjeçarit në Memaliaj (Emri)

para 11 muajve - BalkanWeb

MEMALIAJ- Një 57-vjeçar nga Memaliaj është arrestuar nga policia pasi i janë gjetur në shtëpi 7.6 kg lëndë eksplozive, kapsolla detonatore dhe fitil zjarrpërcjellës. Sipas policisë në Memaliaj, në bazë...

Memaliaj, sekuestrohen 7.6 kg lëndë eksplozive

para 11 muajve - Mapo

7.6 kg lëndë eksplozive, kapsolla detonatore dhe fitil përcjedllës ka sekuestruar policia në fshatin Kurtje të Memaliajt. Në pranga ka rënë poseduesi i tyre, Astrit Bilo, 57 vjeç, banues në fshatin Kurtjes,...

Zbulohet 7.6 kg lëndë eksplozive në Memaliaj, në pranga një person

para 11 muajve - NOA

Një operacion i policisë së Tepelenës i koduar “Krutjes” ka zbuluar në Memaliaj 7.6 kg lëndë eksplozive, kapsolla detonatore dhe fitil zjarrpërcjellës, duke vënë në pranga një person. Në bazë te informacioneve...

Sekuestrohen rreth 7 kg dinamit, arrestohet shtetasi shqiptar

para 11 muajve - Gazeta e re

Policia e Shtetit në kuadër të operacionit të koduar “Kurtjes” ka konfiskuar 7.6 kilogramë lëndë eksplozive, kapsolla detonatore dhe fitil zjarr përcjellës në Memaliaj, me ç’rast është arrestuar në flagrancë...

Sekuestrohen rreth 7 kg dinamit, arrestohet shtetasi shqiptar

para 11 muajve - KosovaPress

Në bazë të informacioneve policore të marra në rrugë operative nga shërbimet e Stacionit të Policisë Memaliaj, se një shtetas në fshatin Kurtjes dispononte lëndë eksplozive, kanë organizuar punën dhe në...

Sekuestrohen 7.6 kg lëndë eksplozive në Memaliaj

para 11 muajve - Illyria

7.6 kg lëndë eksplozive, kapsolla detonatore dhe fitil përcjedllës ka sekuestruar policia në fshatin Kurtje të Memaliajt. Në pranga ka rënë poseduesi i tyre, Astrit Bilo, 57 vjeç, banues në fshatin Kurtjes,...

Tepelenë: policia kontrollon për hashash, por zbulon arsenal municionesh…

para 11 muajve - Te Sheshi

Policia e Memaliajt arrestoi shtetasin Astrit Bilo, 57 vjeç, pasi në banesën e tij gjeti dhe sekuestroi lëndë eksplozive. Burime policore bëjnë të ditur se në bashkëpunim me komisariatin e Tepelenës, u...

FOTO/ I gjejnë 600 gramë C4 dhe 7 kg dinamit në shtëpi, pranga 57-vjeçarit në Memaliaj (Emri)

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një 57-vjeçar nga Memaliaj është arrestuar nga policia pasi i janë gjetur në shtëpi 7.6 kg lëndë eksplozive, kapsolla detonatore dhe fitil zjarrpërcjellës. Sipas policisë në Memaliaj, në bazë të informacioneve...

Sekuestrohen 450 gramë heroinë dhe municione në Shijak, në kërkim poseduesi

para 11 muajve - Sot News

Policia e Durrësit në sajtë të operacionit antidrogë të koduar me emrin “Mbrëmja” sekuestroi një sasi prej 450 gramë lëndë narkotike të llojit heroinë në Shijak, fishekë dhe armë të ftohtë, ndërsa shpallën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK