http://kariera.mk

Kumanovë, lagjet shqiptare si në Kandahar, në ato maqedonase nuk ndalen punimet (FOTO LAJM)

para 11 muajve - InfoShqip

Rrugët në lagjet shqiptare në Kumanovë janë në gjendje të mjerueshme, në lagjet e banuara me maqedonas po rregullohen dhe asfaltohen edhe rrugët dytësore. Këtë shqetësim e kanë shprehur banorë të kësaj...

Kumanovë, lagjet shqiptare si në Kandahar, në ato maqedonase nuk ndalen punimet (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Rrugët në lagjet shqiptare në Kumanovë janë në gjendje të mjerueshme, në lagjet e banuara me maqedonas po rregullohen dhe asfaltohen edhe rrugët dytësore. Këtë shqetësim e kanë shprehur banorë të kësaj...

Kumanovë, lagjet shqiptare si në “Kandahar”, në ato maqedonase nuk ndalen punimet

para 11 muajve - Gazeta Express

Derisa rrugët në lagjet shqiptare në Kumanovë janë në gjendje të mjerueshme, në lagjet e banuara me maqedonas po rregullohen dhe asfaltohen edhe rrugët dytësore. Këtë shqetësim e kanë shprehur banorë të...

Kumanovë, lagjet shqiptare si në “Kandahar”, në ato maqedonase nuk ndalen punimet

para 11 muajve - Ina

Derisa rrugët në lagjet shqiptare në Kumanovë janë në gjendje të mjerueshme, në lagjet e banuara me maqedonas po rregullohen dhe asfaltohen edhe rrugët dytësore. Këtë shqetësim e kanë shprehur banorë të...

Kumanovë, lagjet shqiptare si në “Kandahar”, në ato maqedonase nuk ndalen punimet

para 11 muajve - Lajm

Derisa rrugët në lagjet shqiptare në Kumanovë janë në gjendje të mjerueshme, në lagjet e banuara me maqedonas po rregullohen dhe asfaltohen edhe rrugët dytësore. Këtë shqetësim e kanë shprehur banorë të...

Kumanovë, lagjet shqiptare si në “Kandahar”, në ato maqedonase nuk ndalen punimet

para 11 muajve - Fol

Derisa rrugët në lagjet shqiptare në Kumanovë janë në gjendje të mjerueshme, në lagjet e banuara me maqedonas po rregullohen dhe asfaltohen edhe rrugët dytësore. Këtë shqetësim e kanë shprehur banorë të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK