http://kariera.mk

​Një në tetë amerikanë janë abuzues të alkoolit

para 11 muajve - Zhurnal

Një studim i bërë së fundmi nga tregon se një në 8 amerikan janë të varur nga alkooli, dhe se një në 4 abuzues të alkoolit janë nën moshën 30 vjeçare. Studimi gjithashtu ka zbuluar se abuzuesit më të mëdhenj...

​Një në tetë amerikanë janë abuzues të alkoolit

para 11 muajve - Koha.net

Një studim i bërë së fundmi nga tregon se një në 8 amerikan janë të varur nga alkooli, dhe se një në 4 abuzues të alkoolit janë nën moshën 30 vjeçare. Studimi gjithashtu ka zbuluar se abuzuesit më të mëdhenj...

​Një në tetë amerikan janë abuzues të alkoolit

para 11 muajve - Koha.net

Një studim i bërë së fundmi nga tregon se një në 8 amerikan janë të varur nga alkooli, dhe se një në 4 abuzues të alkoolit janë nën moshën 30 vjeçare. Studimi gjithashtu ka zbuluar se abuzuesit më të mëdhenj...

Studim: Një në tetë amerikan janë abuzues të alkoolit

para 11 muajve - RTV 21

Një studim i bërë së fundmi nga tregon se një në 8 amerikan janë të varur nga alkooli, dhe se një në 4 abuzues të alkoolit janë nën moshën 30 vjeçare Studimi gjithashtu ka zbuluar se abuzuesit më të mëdhenj...

Një në tetë amerikan janë abuzues të alkoolit

para 11 muajve - Indeks online

Një studim i bërë së fundmi nga tregon se një në 8 amerikan janë të varur nga alkooli, dhe se një në 4 abuzues të alkoolit janë nën moshën 30 vjeçare. Studimi gjithashtu ka zbuluar se abuzuesit më të mëdhenj...

Një në tetë amerikan janë abuzues të alkoolit

para 11 muajve - AlbPortali

Një studim i bërë së fundmi nga tregon se një në 8 amerikan janë të varur nga alkooli, dhe se një në 4 abuzues të alkoolit janë nën moshën 30 vjeçare. Loading... Studimi gjithashtu ka zbuluar se abuzuesit...

Një në tetë amerikan janë abuzues të alkoolit

para 11 muajve - 10minuta

Një studim i bërë së fundmi nga tregon se një në 8 amerikan janë të varur nga alkooli, dhe se një në 4 abuzues të alkoolit janë nën moshën 30 vjeçare. Studimi gjithashtu ka zbuluar se abuzuesit më të mëdhenj...

Një në tetë amerikan janë abuzues të alkoolit

para 11 muajve - KosovaPress

Studimi gjithashtu ka zbuluar se abuzuesit më të mëdhenj janë meshkujt, dhe personat që jetojnë me rrogë minimale në Amerikë, ndërsa pas tyre vijnë ata që jetojnë me ndihmë nga shteti. Në dekadën e parë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK