http://kariera.mk

Rebalanci i buxhetit pret presidentin, Ivanov në pushime

para 11 muajve - Aktuale

Rebalanci i buxhetit që u votua nga Parlamenti gjashtë ditë pret nënshkrimin e presidentit Gjorge Ivanov që të publikohet në “Gazetën Zyrtare” dhe të hyjë në fuqi, raporton A1.on. Nesër është afati i fundit...

Rishikimi i buxhetit, pritet firmosja nga Ivanov

para 11 muajve - Alsat-M

Ministria e financave pret që sonte kryetari i shtetit Gjorgje Ivanov ta nënshkruaj rishikimin e buxhetit. Afati prej shtatë ditëve për nënshkrim nga kreu i shtetit skadon sot. Pas nënshkrimit të urdhrit...

Ribalanci i buxhetit në pritje të nënshkrimit të kryetarit Ivanov

para 11 muajve - Telegrafi

Ribalanci i buxhetit të vitit 2017, i cili pas debateve të gjata, u votua në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë, është në ditën e gjashtë të pritjes së nënshkrimit të Kryetarit të shtetit, Gjorge Ivanov,...

Rebalanci i buxhetit pret dekretimin, Ivanovi në pushim

para 11 muajve - Gazeta Express

Rebalanci i buxhetit të Maqedonisë, i cili u votua në Kuvend, tashmë gjashtë ditë pret nënshkrimin nga presidenti Gjorge Ivanov dhe të publikohet në Gazetën Zyrtare që të hyjë në fuqi. Nesër është afati...

Ribalanci i buxhetit në pritje të nënshkrimit të kryetarit Ivanov

para 11 muajve - Fol

Ribalanci i buxhetit të vitit 2017, i cili pas debateve të gjata, u votua në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë, është në ditën e gjashtë të pritjes së nënshkrimit të Kryetarit të shtetit, Gjorge Ivanov,...

Pse Ivanov nuk e ka nënshkruar rebalancin e buxhetit?

para 11 muajve - Flaka

Rebalanci i buxhetit gjashtë ditë qëndron në kabinetin e presidentit Gjorge Ivanov i pa nënshkruar. Nesër është afati i fundit kur ai duhet ta vendos nënshkrimin e tij, por me siguri që as nesër nuk do...

Ivanov ka ikur në pushime pa e nënshkruar ribalancin e buxhetit për vitin 2017

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 gusht - Ribalanci i Buxhetit të Republikës së Maqedonisë për vitin 2017 edhe pas pesë ditëve që kur është dërguar në kabinetin e presidentit Gjorgje Ivanov, i njëjti nuk është nënshkruar nga...

Ivanov ikën jashtë shtetit për pushime, nuk dihet se ku?

para 11 muajve - Ina

Ribalanci i Buxhetit ka pesë ditë që po qëndron i panënshkruar në kabinetin e presidentit Gjorge Ivanov. Afati për nënshkrimin e tij është shtatë ditë, kanë ngelur vetëm edhe dy ditë, ndërsa Ivanov ka...

Gjorge Ivanov ikën për pushime pa nënshkruar buxhetin

para 11 muajve - Albeu

30Rebalanci i Buxhetit ka pesë ditë që po qëndron i panënshkruar në kabinetin e presidentit Gjorge Ivanov . Afati për nënshkrimin e tij është shtatë ditë, kanë ngelur vetëm edhe dy ditë, ndërsa Ivanov...

Gjorge Ivanov ik për pushim pa nënshkruar rebalancin e buxhetit

para 11 muajve - Gazeta Express

Rebalanci i Buxhetit ka pesë ditë që po qëndron i panënshkruar në kabinetin e presidentit Gjorge Ivanov. Afati për nënshkrimin e tij është shtatë ditë, kanë ngelur vetëm edhe dy ditë, ndërsa Ivanov ka...

Ivanov ikën jashtë shtetit për pushime, nuk dihet se ku?

para 11 muajve - Lajm

Ribalanci i Buxhetit ka pesë ditë që po qëndron i panënshkruar në kabinetin e presidentit Gjorge Ivanov. Afati për nënshkrimin e tij është shtatë ditë, kanë ngelur vetëm edhe dy ditë, ndërsa Ivanov ka...

Ivanov shkon në pushime pa e nënshkruar Rebalancin e Buxhetit

para 11 muajve - Portalb

Rebalanci i Buxhetit ka pesë ditë që po  qëndron i panënshkruar në kabinetin e presidentit Gjorge Ivanov. Afati për nënshkrimin e tij është shtatë ditë, kanë ngelur vetëm edhe dy ditë, ndërsa Ivanov ka...

Ivanov shkon në pushime pa e nënshkruar Rebalancin e Buxhetit

para 11 muajve - Flaka

Rebalanci i Buxhetit ka pesë ditë që po  qëndron i panënshkruar në kabinetin e presidentit Gjorge Ivanov. Afati për nënshkrimin e tij është shtatë ditë, kanë ngelur vetëm edhe dy ditë, ndërsa Ivanov ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK