http://kariera.mk

Denoncim për policinë: Im bir në burg për një aksident të lehtë, deputeti u lirua për 1 orë

para 11 muajve - InfoShqip

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur paraditen e së shtunës në rrugën dytësore pranë Casa Italia në Tiranë. Në të janë përfshirë një automjet dhe një motor, ku si pasojë e përplasjes,...

Denoncimi: Djali im mbahet në burg për aksident pa plagosje, kurse deputeti vret dhe lirohet

para 11 muajve - Shekulli

Babai i një djali që është përfshirë në një aksident të lehtë denoncon atë që e cilëson si padrejtësi, pas lirimit të Aqif Rakipit, deputetit që aksidentoi për vdekje një qytetar në autostradë. Gjovalin...

Shpërthen babai i një të burgosuri: Djali im në burg, deputeti vrau e u lirua

para 11 muajve - Albeu

Pas lirimit nga burgu të deputetit Aqif Rakipi, ka reaguar ashpër babai i një djali që është përfshirë në një aksident të lehtë dhe që mbahet në burg . Gjovalin Dedaj thotë se i biri i tij mbahet në burg...

Denoncim për policinë: Im bir në burg për një aksident të lehtë, deputeti u lirua për 1 orë

para 11 muajve - Opinion

(Foto ilustruese) Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur  paraditen e së shtunës në rrugën dytësore pranë Casa Italia në Tiranë. Në të janë përfshirë një automjet dhe një motor, ku si...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK