http://kariera.mk

Pa pikën e marres, Besi i dhuron këtë puthje Xhensilës në publik

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Shumë shpejt do të martohen, andaj sa duket e kanë lëshuar edhe më shumë veten në shprehjen e ndjenjave ndaj njëri tjetrit. Fjala është për Xhensilën dhe Besin, të cilët janë shfaqur në një...

Besi dhe Xhensila shfaqen të dashuruar vetëm pak ditë para dasmës (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Dasma e besit dhe xhensilës do jetë brënda pak ditësh eventi më i madh që pritet por mesa duket cifti i ri ndihet akoma si ditën e parë. Ata janë prej vitesh në një lidhje dhe e kanë treguar gjithnjë sesa...

Pa pikën e marres, Besi i dhuron këtë puthje Xhensilës në publik

para 11 muajve - GazetaBlic

Shumë shpejt do të martohen, andaj sa duket e kanë lëshuar edhe më shumë veten në shprehjen e ndjenjave ndaj njëri tjetrit. Fjala është për Xhensilën dhe Besin, të cilët janë shfaqur në një video bomerang...

Pa pikën e marres, Besi i dhuron këtë puthje Xhensilës në publik

para 11 muajve - Indeks online

Shumë shpejt do të martohen, andaj sa duket e kanë lëshuar edhe më shumë veten në shprehjen e ndjenjave ndaj njëri tjetrit. Fjala është për Xhensilën dhe Besin, të cilët janë shfaqur në një video bomerang...

Xhensila dhe Besi të dashuruar si ditën e parë, ja çfarë bëjnë

para 11 muajve - GazetaBlic

Ata janë një nga çiftet e konsoliduar të shoëbizit shqiptar dhe në pak kohë pritet të lidhen në martesë. Megjithatë aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj shfaqen të dashuruar tamam si ditën...

Nuk përmbahet Besi, ja çfarë i bën Xhensilës në publik

para 11 muajve - Lajmi.net

Çifti Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku po i shijojnë ditët e fundit të beqarisë, pasi data e martesës u është afruar. Në një video që Xhensila ka publikuar në rrjete sociale, shihet Besi teksa nuk përmbahet...

Besi i dhuron këtë puthje Xhensilës në publik

para 11 muajve - Periskopi

Shumë shpejt do të martohen, andaj sa duket e kanë lëshuar edhe më shumë veten në shprehjen e ndjenjave ndaj njëri tjetrit. Fjala është për Xhensilën dhe Besin, të cilët janë shfaqur në një video bomerang...

Xhensila dhe Besi më të dashuruar se kurrë

para 11 muajve - Sovrani

Ata janë një nga çiftet e konsoliduar të shoëbizit shqiptar dhe në pak kohë pritet të lidhen në martesë. Megjithatë aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj shfaqen të dashuruar tamam si ditën...

Xhensila dhe Besi të dashuruar si ditën e parë, ja çfarë bëjnë

para 11 muajve - Gazeta Express

Ata janë një nga çiftet e konsoliduar të shoëbizit shqiptar dhe në pak kohë pritet të lidhen në martesë. Megjithatë aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj shfaqen të dashuruar tamam si ditën...

Xhensila dhe Besi të dashuruar si ditën e parë, ja çfarë bëjnë

para 11 muajve - Lajm

ta janë një nga çiftet e konsoliduar të shoëbizit shqiptar dhe në pak kohë pritet të lidhen në martesë. Megjithatë aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj shfaqen të dashuruar tamam si ditën...

Këngëtarja e preferuar shqiptare e Xhensila Myrtezaj, me siguri është dhe juaja!

para 11 muajve - Blitz

Është shumë mirë kur kolegët kanë marrëdhënie të mira mes njeri tjetrit por është akoma më bukur kur këta të fundit nuk ngurrojnë t’ja rrëfejnë publikut ata që pëlqejnë dhe ata që simpatizojnë më pak nga...

Xhensila dhe Besi surprizojnë me datën e dasmës

para 11 muajve - Arbresh

Mesa duket sezoni i dasmave ka vendosur të trokasë në dyert e artistëve dhe personazheve televizive më të dashura për publikun shqiptar. Të parët që do të provonin emocionet dhe magjinë e ceremonisë së...

Xhensila dhe Besi surprizojnë me datën e dasmës, ja pas sa ditësh do të lidhen në martesë

para 11 muajve - Shekulli

Mesa duket sezoni i dasmave ka vendosur të trokasë në dyert e artistëve dhe personazheve televizive më të dashura për publikun shqiptar. Të parët që do të provonin emocionet dhe magjinë e ceremonisë së...

Xhensila e Besi prezantojnë ftesat e dasmës

para 11 muajve - TV Koha

Më pak se një muaj ka ngelur nga dasma madhështore e çiftit të njohur Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku. Këngëtarja dhe showmeni i njohur do t’i japin fund beqarisë së tyre më datë 1 shtator 2017. Deri...

Po vjen shtatori, e bashkë më të dasma e Xhensilës dhe Besit

para 11 muajve - Shekulli

Disa detaje interesante janë zbuluar sa i takon dasmës tjetër më të shumëpërfolur të kësaj vere. Edhe pse e kanë lënë në muajin shtator, që futet në stinën e vjeshtës, duket se ata do ta bëjnë sikur të...

Xhensila e Besi prezantojnë ftesat e dasmës

para 11 muajve - Telegrafi

Më pak se një muaj ka ngelur nga dasma madhështore e çiftit të njohur Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku. Këngëtarja dhe showmeni i njohur do t’i japin fund beqarisë së tyre më datë 1 shtator 2017. Lexo...

Xhensila e Besi prezantojnë ftesat e dasmës

para 11 muajve - Lajmi.net

Edhe pak ditë kanë ngelur dhe me siguri do të jetë një nga dasmat më të bukura sepse kushedi çfarë ka kurdisur Besi. Dashuria e tyre disavjeçare do të kurorëzohet më datë 1 shtator 2017 dhe tashmë është...

Xhensila e Besi prezantojnë ftesat e dasmës

para 11 muajve - Gazeta Express

Edhe pak ditë kanë ngelur dhe me siguri do të jetë një nga dasmat më të bukura sepse kushedi çfarë ka kurdisur Besi. Dashuria e tyre disavjeçare do të kurorëzohet më datë 1 shtator 2017 dhe tashmë është...

Kjo është ftesa e dasmës dhe data e martesës së Xhenilës me Besin

para 11 muajve - GazetaBlic

Edhe pak ditë kanë ngelur dhe me siguri do të jetë një nga dasmat më të bukura sepse kushedi çfarë ka kurdisur Besi. Dashuria e tyre disavjeçare do të kurorëzohet më datë 1 shtator 2017 dhe tashmë është...

Xhensila e Besi prezantojnë ftesat e dasmës

para 11 muajve - Almakos

Më pak se një muaj ka ngelur nga dasma madhështore e çiftit të njohur Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku. Këngëtarja dhe showmeni i njohur do t’i japin fund beqarisë së tyre më datë 1 shtator 2017. Lexo...

Xhensila e Besi prezantojnë ftesat e dasmës

para 11 muajve - Fol

Më pak se një muaj ka ngelur nga dasma madhështore e çiftit të njohur Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku. Këngëtarja dhe showmeni i njohur do t’i japin fund beqarisë së tyre më datë 1 shtator 2017. Deri...

Ftesat e dasmës së Besit dhe Xhensilës do të jenë kështu, ja kur do të martohen

para 11 muajve - Periskopi

Edhe pak ditë kanë ngelur dhe me siguri do të jetë një nga dasmat më të bukura sepse kushedi çfarë ka kurdisur Besi. Dashuria e tyre disavjeçare do të kurorëzohet më datë 1 shtator 2017 dhe tashmë është...

Zbulohen data e martesës së Besit dhe Xhensilës

para 11 muajve - Aktuale

Dasma e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj është më afër nga çfarë mendohej. Ata do të lidhen në martesë në 1 shtator të këtij viti dhe kjo e tregon ftesa e tyre e dasmës. Mjaft klasike...

Zbulohen data e martesës së çiftit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Çifti i njohur i show bizit shqiptar Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të kurorëzojnë dashurinë e tyre pas dy javësh. Ata do të lidhen në martesë në 1 shtator të këtij dhe kjo e tregon ftesa...

Zbulohen ftesat e veçanta të dasmës së Besit dhe Xhensilës (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Dasma e Besit dhe Xhensilës është eventi më i afërt që pritet të ndodhë në javët në vazhdim. Çifti kanë vendosur si datën e kurorëzimit të dashurisë së tyre në martesë , datën 1 shtator dhe pritet që gjithçka...

Zbulohet data e dasmës së Xhensilës dhe Besit

para 11 muajve - Lajmi.net

Çifti i njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku do të kurorëzojnë dashurinë e tyre brenda pak javësh. Vajza e cila ka punuar fesat e dasmës së tyre, ka zbuluar edhe datën e martesës së çiftit, shkruan...

Zbulohen detaje nga dasma e Xhensilës dhe Besit

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Kjo periudhë ka gëluar nga dasmat e shumta vip duke nisur me Orindën dhe Turin më pas më këngëtaren Ertila Koka, për t’ u lënë vendin në shtator Xhensila Myrtezaj me Bes Kallakun dhe Marina...

Ftesat për mysafirët janë gati

para 11 muajve - RTV 21

Zbulohet një detaj nga dasma e Xhensilës dhe Besit Prej kohës kur e kanë bërë publike lajmin se do të martohen, çifti Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë në qendër të vëmendjes. Disa ftesa të publikuara...

Zbulohen ftesat e dasmës dhe data e martesës së Besit dhe Xhensilës!

para 11 muajve - Gazeta Express

Dasma e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj është më afër nga çfarë mendohej. Ata do të lidhen në martesë në 1 shtator të këtij dhe kjo e tregon ftesa e tyre e dasmës. Mjaft klasike dhe...

Zbulohen ftesat e dasmës dhe data e martesës së Besit dhe Xhensilës!

para 11 muajve - Zeri

Dasma e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj është më afër nga çfarë mendohej. Ata do të lidhen në martesë në 1 shtator të këtij dhe kjo e tregon ftesa e tyre e dasmës. Mjaft klasike dhe...

FOTO/ Zbulohen data e martesës së çiftit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

para 11 muajve - Syri

Çifti i njohur i shoë bizit shqiptar Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të kurorëzojnë dashurinë e tyre pas dy javësh. Ata do të lidhen në martesë në 1 shtator të këtij dhe kjo e tregon ftesa e tyre...

Zbulohet data dhe ftesat e dasmës së Besit dhe Xhensilës?!

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Zbulohen ftesat dhe bashkë me to data e dasmës së Besit dhe Xhensilës. Dihet që ata do të martohen në fillim të shtatorit dhe do të organizojnë dy dasma. Kur artizania e njohur e ftesave, Olga,...

Zbulohen ftesat e dasmës dhe data e martesës së Besit dhe Xhensilës!

para 11 muajve - Lajm

Dasma e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj është më afër nga çfarë mendohej. Ata do të lidhen në martesë në 1 shtator të këtij dhe kjo e tregon ftesa e tyre e dasmës. Mjaft klasike dhe...

Zbulohen data e martesës së çiftit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Çifti i njohur i show bizit shqiptar Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të kurorëzojnë dashurinë e tyre pas dy javësh. Ata do të lidhen në martesë në 1 shtator të këtij dhe kjo e tregon ftesa e tyre...

Mësoni datën e dasmës së Xhensilës dhe Bes Kallakut

para 11 muajve - Periskopi

Dasma e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj është më afër nga çfarë mendohej. Ata do të lidhen në martesë në 1 shtator të këtij dhe kjo e tregon ftesa e tyre e dasmës. Mjaft klasike dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK