http://kariera.mk

E tmerrshme. Po varroste babanë, ndodh e papritura

para 11 muajve - Shekulli

Një ngjarje e pazakonte ndodhi në Nju Jork, gjatë ceremonisë së varrimit të një 85-vjeçari. Një këmbë e dekompozuar doli nga një varr ngjitur, duke frikësuar të gjithë personat që ishin të pranishëm. Për...

E tmerrshme/ Po varroste babain, e papritura ndodh!

para 11 muajve - Ora news

Një ngjarje e pazakonte ndodhi në Nju Jork, gjatë ceremonisë së varrimit të një 85-vjeçari. Një këmbë e dekompozuar doli nga një varr ngjitur, duke friksuar të gjithë personat që ishin të pranishëm.. Për...

Po e varrosnin, një këmbë doli nga varri ngjitur

para 11 muajve - GazetaBlic

Një familje mbeti e shokuar teksa po varrosnin njeriun e tyre. Një këmbë që po kalbej doli nga një varr aty ngjitur. Ngjarja u regjistrua në Nju Jork gjatë varrimit të Cleveland Butler. Ndërsa po vendosnin...

Po e varrosnin, një këmbë doli nga varri ngjitur

para 11 muajve - Indeks online

Një familje mbeti e shokuar teksa po varrosnin njeriun e tyre. Një këmbë që po kalbej doli nga një varr aty ngjitur. Ngjarja u regjistrua në Nju Jork gjatë varrimit të Cleveland Butler. Ndërsa po vendosnin...

Po varrosnin gjyshin: Nuk do ta besoni se çfarë iu ndodhi te varri

para 11 muajve - Gazeta Express

Një familje mbeti e shokuar teksa po varrosnin njeriun e tyre. Një këmbë që po kalbej doli nga një varr aty ngjitur. Ngjarja u regjistrua në Nju Jork gjatë varrimit të Cleveland Butler. Ndërsa po vendosnin...

Po varrosnin gjyshin: Ajo që u ndodh te varri do ju shokojë

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 3 KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Një familje mbeti e shokuar teksa po varrosnin njeriun e tyre. Një këmbë që po kalbej doli nga një varr aty ngjitur. Ngjarja u regjistrua në Nju Jork gjatë varrimit...

Tmerrohen njerëzit gjatë varrimit, një këmbë zgjatet mbi arkivolin e të vdekurit

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Ajo duhej të ishe një ndër ditët më të trishta në jetën e tyre, duke qenë se po përcillnin për në banesën e fundit gjyshin e babain të dashur, por ja që është kthyer në një makth të vërtetë....

Tmerrohen njerëzit gjatë varrimit, një këmbë zgjatet mbi arkivolin e të vdekurit

para 11 muajve - Fakti Ditor

Ajo duhej të ishe një ndër ditët më të trishta në jetën e tyre, duke qenë se po përcillnin për në banesën e fundit gjyshin e babain të dashur, por ja që është kthyer në një makth të vërtetë. Gjithçka ka...

Familjarët tmerrohen gjatë varrimit

para 11 muajve - Klan

Për familjen Butlet kjo ishte një ditë e trishtueshme, pasi po përcillnin për në banesën e fundit njeriun e tyre të dashur. Por ata shtangën kur këmba e një trupi të dekompozuar ra mbi arkivolin e 85 –...

Shkuan të varrosin më të dashurin e tyre, u tmerruan kur panë se këmba e një trupi të dekompozuar kishte rënë mbi arkivol

para 11 muajve - Telegrafi

Një familje e cila ishte në zi për vdekjen e më të dashurit të tyre, mbetën të shokuar kur mbi arkivolin e babait të tyre ra një këmbë e një trupi të dekompozuar në varrezat e New Jersey. Sandra Butler...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK