http://kariera.mk

Vasili i drejtohet Ramës me poezi: Sikur s’jetoj në vendin tim, po provojmë…!

para 7 muajve - Gazeta Tema

Ish- kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar sërish në lidhje me situatën aktuale të vendit, por këtë herë ka përdorur një poezi për t’ju drejtuar kreut të qeverisë. Vasili shpesh...

Vasili sulmon Ramën me vargjet e Dritëroit: Çdo ditë e provojmë këtë dëshpërim agollian

para 7 muajve - BalkanWeb

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, nuk i ndal sulmet ndaj kryeministrit Edi Rama dhe qeverisjes së tij. Kësaj here përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” me disa vargje të shkrimtarit...

"Çdo ditë provojmë këtë dëshpërim agollian për shkak të qeverisjes së shurdhër"

para 7 muajve - Gazeta Express

Me disa vargje të shkrimtarit të madh Dritëro Agolli, kreu i grupit parlamentar të LSI-së, ka shkruar sot sërish me nota ironie ndaj qeverisjes së majtë. Petrit Vasili, e konsideron situatën ‘një dëshpërim...

Vasili: Kjo qeverisje e shurdhër, e tharë nga çdo ndjenjë dhe përbuzëse

para 7 muajve - NOA

"Sikur s'jetoj në vendin tim", me të tillë ndjesi është sot, Petrit Vasili, kreu i Grupit parlamentar të LSI, i cili ka hedhur disa radhë në profilin e tij në Facebook, nisur nga një poezi e Dritëro Agollit....

Petrit Vasili: Kjo qeverisje e shurdhër, e tharë nga çdo ndjenjë

para 7 muajve - Syri

"Sikur s'jetoj në vendin tim" - me të tillë ndjesi është sot, Petrit Vasili, kreu i Grupit parlamentar të LSI, i cili ka hedhur këto radhë në profilin e tij në Fb, nisur nga një poezi e Dritero Agollit....

Vasili publikon vargje të poetit: Dëshpërim agollian për shkak të qeverisë

para 7 muajve - Ora news

Petrit Vasili ka zgjedhur disa vargje të Dritëro Agollit për të shprehur atë çka ai ndjen, si shenjë dëshpërimi dhe zhgënjimi nga qeveria. “Sikur s’jetoj në vendin tim”, është titulli i poezisë së poetit,...

Vasili: Kjo qeverisje e shurdhër, e tharë nga çdo ndjenjë dhe përbuzëse

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Sikur s’jetoj në vendin tim”, me të tillë ndjesi është sot, Petrit Vasili, kreu i Grupit parlamentar të LSI, i cili ka hedhur disa radhë në profilin e tij në Facebook, nisur nga një poezi e Dritëro Agollit....

Me “armën” e një socialisti, Petrit Vasili ‘qëllon’ qeverinë

para 7 muajve - Opinion

“Sikur s’jetoj në vendin tim” – me të tillë ndjesi është sot, Petrit Vasili, kreu i Grupit parlamentar të LSI, i cili ka hedhur disa radhë në profilin e tij në Fb, nisur nga një poezi e Dritero Agollit....

Vasili i drejtohet Ramës me poezi: Sikur s'jetoj  në vendin tim

para 7 muajve - Shqiptarja

Ish- kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar sërish në lidhje me situatën aktuale të vendit, por këtë herë ka përdorur një poezi për t’ju drejtuar kreut të qeverisë. Vasili shpesh...

Petrit Vasili, opozitë, me një poezi brilante të Dritero Agollit

para 7 muajve - Koha Jone

“Sikur s’jetoj në vendin tim” – me të tillë ndjesi është sot, Petrit Vasili, kreu i Grupit parlamentar të LSI, i cili ka hedhur disa radhë në profilin e tij në Fb, nisur nga një poezi e Dritero Agollit....

Petrit Vasili: Kjo qeverisje e shurdhër, e tharë nga çdo ndjenjë

para 7 muajve - Mapo

“Sikur s’jetoj në vendin tim” – me të tillë ndjesi është sot, Petrit Vasili, kreu i Grupit parlamentar të LSI, i cili ka hedhur disa radhë në profilin e tij në Fb, nisur nga një poezi e Dritero Agollit....

Vasili publikon vargje të Dritëroit: Dëshpërim agollian për shkak të qeverisjes së shurdhër

para 7 muajve - Sot News

Kryetari i grupit të LSI, Petrit Vasili ka zgjedhur disa vargje të Dritëro Agollit për të shprehur atë çka ai ndjen, si shenjë dëshpërimi dhe zhgënjimi nga qeveria. “Sikur s’jetoj në vendin tim”, është...

Petrit Vasili: Kjo qeverisje e shurdhër, e tharë nga çdo ndjenjë

para 7 muajve - Opozita

“Sikur s’jetoj në vendin tim” – me të tillë ndjesi është sot, Petrit Vasili, kreu i Grupit parlamentar të LSI, i cili ka hedhur disa radhë në profilin e tij në Fb, nisur nga një poezi e Dritero Agollit....

LSI në ekzekutiv, por Vasili thumbon Ramën: “dëshpërim agollian”, qeverisje e shurdhër

para 7 muajve - AlbPress

LSI vijon të jetë pjesë e qeverisë së drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, pork jo duket se nuk e ka penguar kreun e Grupit Parlamentar të kësaj partie, Petrit Vasili, të ironizojë qeverisjen përmes vargjeve...

LSI në ekzekutiv, por Vasili thumbon Ramën: “dëshpërim agollian”, qeverisje e shurdhër

para 7 muajve - Te Sheshi

LSI vijon të jetë pjesë e qeverisë së drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, pork jo duket se nuk e ka penguar kreun e Grupit Parlamentar të kësaj partie, Petrit Vasili, të ironizojë qeverisjen përmes vargjeve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK