http://kariera.mk

E pabesueshme/ Rrezikoi të vdiste, por ja çfarë fotografoi në qiell

para 11 muajve - Syri

Një burrë, i cili i shpëtoi vdekjes për mrekulli thotë se një foto e shkrepur në vendngjarje tregon se ai ka një engjëll mbrojtës. 56 – vjeçari Steve Montgomery, nga Missouri, po kthehej me makinë nga...

Rrezikoi të vdiste, por ja çfarë fotografoi në qiell

para 11 muajve - Periskopi

Një burrë, i cili i shpëtoi vdekjes për mrekulli thotë se një foto e shkrepur në vendngjarje tregon se ai ka një engjëll mbrojtës. 56 – vjeçari Steve Montgomery, nga Missouri, po kthehej me makinë nga...

Mrekulli: Iu shfaq engjëlli në momentin e aksidentit, shpëtoi për mrekulli

para 11 muajve - Gazeta Express

Një shofer makine i cili i shpëtoi vdekjes për mrekulli thotë se një foto e shkrepur në vendngjarje tregon se ai ka një engjëll mbrojtës. Steve Montgomery 56 vjeç nga Missouri, po kthehej me makinë nga...

Mrekulli: Iu shfaq engjëlli në momentin e aksidentit, shpëtoi për mrekulli

para 11 muajve - Gazeta Liria

Një shofer makine i cili i shpëtoi vdekjes për mrekulli thotë se një foto e shkrepur në vendngjarje tregon se ai ka një engjëll mbrojtës. Steve Montgomery 56 vjeç nga Missouri, po kthehej me makinë nga...

FOTOT/ “Jetë gjati nuk bëhet dot jetë shkurtër”, shoferit i kalon vdekja para syve

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një aksident i frikshëm i ka ndodhur një burri 56 vjeçar nga Missouri në SHBA. Steve Montgomery  po kthehej me makinë nga puna kur boshti i një automjeti fluturoi në afër dhe përfundoi në xhamin e parmë...

Pak sekonda larg vdekjes, burri kap në foto ‘engjëllin mbrojtës’

para 11 muajve - Gazeta Express

Një burrë, i cili i shpëtoi vdekjes për mrekulli thotë se një foto e shkrepur në vendngjarje tregon se ai ka një engjëll mbrojtës. 56 – vjeçari Steve Montgomery, nga Missouri, po kthehej me makinë nga...

Pak sekonda larg vdekjes, burri kap në foto ‘engjëllin mbrojtës’

para 11 muajve - Klan

Një burrë, i cili i shpëtoi vdekjes për mrekulli thotë se një foto e shkrepur në vendngjarje tregon se ai ka një engjëll mbrojtës. 56 – vjeçari Steve Montgomery, nga Missouri, po kthehej me makinë nga...

Shoferi shikon vdekjen me sy, “engjëllin mbrojtës” i shpëton jetën

para 11 muajve - Ora news

Një shofer makine i cili i shpëtoi vdekjes për mrekulli thotë se një foto e shkrepur në vendngjarje tregon se ai ka një engjëll mbrojtës. Steve Montgomery 56 vjeç nga Missouri, po kthehej me makinë nga...

I shpëtoi vdekjes në aksident/ 56 vjeçari: Unë kam engjëll mbrojtës. Ja faktet

para 11 muajve - Opinion

Një burrë, i cili i shpëtoi vdekjes për mrekulli thotë se një foto e shkrepur në vendngjarje tregon se ai ka një engjëll mbrojtës. 56 – vjeçari Steve Montgomery, nga Missouri, po kthehej me makinë nga...

Shoferi shikon vdekjen me sy, “engjëlli mbrojtës” i shpëton jetën

para 11 muajve - Arbresh

Një shofer makine i cili i shpëtoi vdekjes për mrekulli thotë se një foto e shkrepur në vendngjarje tregon se ai ka një engjëll mbrojtës. Steve Montgomery 56 vjeç nga Missouri, po kthehej me makinë nga...

SHBA - Shoferi shikon vdekjen me sy, “engjëlli mbrojtës” i shpëton jetën

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një shofer makine i cili i shpëtoi vdekjes për mrekulli thotë se një foto e shkrepur në vendngjarje tregon se ai ka një engjëll mbrojtës. Steve Montgomery 56 vjeç nga Missouri, po kthehej me makinë nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK