http://kariera.mk

Ja si kanë qenë librat shekuj më parë, kështu mësonin njerëzit shkrim-lexim

para 11 muajve - Zeri

Zhvillimet e vazhdueshme teknologjike kanë sjellë ndryshime të shpejta në çdo sferë të jetës tonë, gjithashtu një zhvillim të veçantë kanë sjellë edhe në arsim. Këto zhvillimet e reja teknologjike e bëjnë...

Mësoni si ishin librat shekuj më parë

para 11 muajve - Lajmi.net

Zhvillimet e vazhdueshme teknologjike kanë sjellë ndryshime të shpejta në çdo sferë të jetës tonë, gjithashtu një zhvillim të veçantë kanë sjellë edhe në arsim. Këto zhvillimet e reja teknologjike e bëjnë...

Ja si kanë qenë librat shekuj më parë, kështu mësonin njerëzit shkrim-lexim

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Zhvillimet e vazhdueshme teknologjike kanë sjellë ndryshime të shpejta në çdo sferë të jetës tonë, gjithashtu një zhvillim të veçantë kanë sjellë edhe në arsim. Këto zhvillimet e reja teknologjike e bëjnë...

Ja si kanë qenë librat shekuj më parë, kështu mësonin njerëzit shkrim-lexim

para 11 muajve - Indeks online

Zhvillimet e vazhdueshme teknologjike kanë sjellë ndryshime të shpejta në çdo sferë të jetës tonë, gjithashtu një zhvillim të veçantë kanë sjellë edhe në arsim. Këto zhvillimet e reja teknologjike e bëjnë...

Sot ekzistojnë shumë mënyra, por dikur njerëzit mësonin lexim dhe shkrim vetëm me një pllakë druri. Shikojeni si ishin librat shekuj më parë

para 11 muajve - Syri

Zhvillimet e vazhdueshme teknologjike kanë sjellë ndryshime të shpejta në çdo sferë të jetës tonë, gjithashtu një zhvillim të veçantë kanë sjellë edhe në arsim. Këto zhvillimet e reja teknologjike e bëjnë...

Mësoni si ishin librat shekuj më parë

para 11 muajve - Arbresh

Zhvillimet e vazhdueshme teknologjike kanë sjellë ndryshime të shpejta në çdo sferë të jetës tonë, gjithashtu një zhvillim të veçantë kanë sjellë edhe në arsim. Këto zhvillimet e reja teknologjike e bëjnë...

Kështu dukeshin librat shekuj më parë

para 11 muajve - Periskopi

Zhvillimet e vazhdueshme teknologjike kanë sjellë ndryshime të shpejta në çdo sferë të jetës tonë, gjithashtu një zhvillim të veçantë kanë sjellë edhe në arsim. Këto zhvillimet e reja teknologjike e bëjnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK