http://kariera.mk

FOTOT/ Aktorja e famshme zhvishet për revistën “Vogue”

para 11 muajve - Gazeta Tema

Aktorja e famshme  Jennifer Lawrence ka pozuar nudo për numrin e shtatorit të revistës “Vogue”. Ajo duket krejtësisht pa “makeup” dhe me flokë të shkatërruara në foton e mrekullueshme që u postua në faqen...

Aktorja e famshme zhvishet për “Vogue”

para 11 muajve - Gazeta Express

Aktorja e famshme Jennifer Lawrence ka pozuar nudo për numrin e shtatorit të revistës “Vogue”. Ajo duket krejtësisht pa “makeup” dhe me flokë të shkatërruara në foton e mrekullueshme që u postua në faqen...

Aktorja Jennifer Lawrence, nudo për revistën “Vogue”

para 11 muajve - BalkanWeb

SHBA – Jennifer Lawrence pozon nudo për revistwn “Vogue”. Aktorja e famshme duket krejtësisht pa “makeup” dhe me flokë të shkatërruara në foton e mrekullueshme që u postua në faqen e Instagramit të revistës....

Jennifer Lawrence, nudo për revistën “Vogue”

para 11 muajve - Top Channel

Jennifer Lawrence ka pozuar nudo për numrin e shtatorit të revistës “Vogue”. Aktorja e famshme duket krejtësisht pa “makeup” dhe me flokë të shkatërruara në foton e mrekullueshme që u postua në faqen e...

Aktorja e famshme zhvishet për revistën “Vogue”

para 11 muajve - Periskopi

Aktorja e famshme Jennifer Lawrence ka pozuar nudo për numrin e shtatorit të revistës “Vogue”. Ajo duket krejtësisht pa “makeup” dhe me flokë të shkatërruara në foton e mrekullueshme që u postua në faqen...

Jennifer Lawrence, nudo për revistën “Vogue”

para 11 muajve - KosovaPress

Aktorja e famshme duket krejtësisht pa “makeup” dhe me flokë të shkatërruara në foton e mrekullueshme që u postua në faqen e Instagramit të revistës. 26-vjeçarja fituese e çmimit Oscar ka pozuar e ulur...

Jennifer Lawrence pozon lakuriq për revistën “Vogue” (Foto, +18)

para 11 muajve - Telegrafi

Jennifer Lawrence konsiderohet si një ndër femrat më të bukura të botës së Hollywoodit. Këtë e ka dëshmuar edhe përmes fotografisë së fundit të realizuar për revistën e mirënjohur “Vogue”. Fituesja e çmimit...

Fituesja e çmimit Oskar, Jennifer Lawrence pozon nudo për Vogue

para 11 muajve - GazetaBlic

Jennifer Lawrence ka treguar bukurinë e saj natyrore pasi ka pozuar pothuajse e zhveshur për Vogue. Fituesja e çmimit Oskar duket mahnitëse edhe pse pa make up. E ulur në dysheme 26-vjeçarja mbante gjurin...

Fituesja e çmimit Oskar, Jennifer Lawrence pozon nudo për Vogue

para 11 muajve - Ora news

Jennifer Lawrence ka treguar bukurinë e saj natyrore pasi ka pozuar pothuajse e zhveshur për Vogue. Fituesja e çmimit Oskar duket mahnitëse edhe pse pa make up. E ulur në dysheme 26-vjeçarja mbante gjurin...

Aktorja Jennifer Lawrence, nudo për revistën “Vogue”

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Jennifer Lawrence pozon nudo për revistwn “Vogue”. Aktorja e famshme duket krejtësisht pa “makeup” dhe me flokë të shkatërruara në foton e mrekullueshme që u postua në faqen e Instagramit të revistës....

Jennifer Lawrence pozon lakuriq për revistën “Vogue” (Foto, +18)

para 11 muajve - Almakos

Jennifer Lawrence konsiderohet si një ndër femrat më të bukura të botës së Hollywoodit. Këtë e ka dëshmuar edhe përmes fotografisë së fundit të realizuar për revistën e mirënjohur “Vogue”. Fituesja e çmimit...

Shfaqet e zhveshur “vajza e artë” (Foto+16)

para 11 muajve - GazetaBlic

Në industrinë e filmit ajo e ka nofkën si “vajza e artë” pasi që shumë e re e fitoi Oskarin Është kjo Jennifer Lawrence e cila ka pozuar nudo për revistën e njohur Vogue, derisa fansat e saj edhe njëherë...

Shfaqet e zhveshur “vajza e artë” (Foto+16)

para 11 muajve - Periskopi

Në industrinë e filmit ajo e ka nofkën si “vajza e artë” pasi që shumë e re e fitoi Oskarin Është kjo Jennifer Lawrence e cila ka pozuar nudo për revistën e njohur Vogue, derisa fansat e saj edhe njëherë...

Zhvishet “vajza e artë”

para 11 muajve - Gazeta Express

Në industrinë e filmit ajo e ka nofkën si “vajza e artë” pasi që shumë e re e fitoi Oskarin Është kjo Jennifer Lawrence e cila ka pozuar nudo për revistën e njohur Vogue, derisa fansat e saj edhe njëherë...

Jennifer Lawrence nudo për Vogue

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Jennifer Lawrence ka pozuar nudo për numrin e shtatorit të revistës Vogue. 26-vjeçarja shihet me një look shumë natyral pa make up dhe pa asnjë rrobë në trup në foton e postuar nga revista prestigjioze...

Jennifer rrëfen pasojat e publikimit të fotove intime

para 12 muajve - RTV 21

Jennifer: Është e tmerrshme Aktorja e njohur amerikane, Jennifer Lawrence,  ka folur për herë të parë për traumën që pësoi nga vjedhja e fotove ku ajo shfaqet e zhveshur në vitin 2014, në një intervistë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK