http://kariera.mk

Përlotet Valbona Selimllari

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Missi i parë shqiptar, e cilësuar nga të gjithë si bukuria e pakohë , është rrëfyer këtë javë në programin e fundit të “Lart e Poshtë” për këtë sezon. Selimllari ka rrëfyer ditën e saj, plot...

Valbona Selimllari përlotet para kamerave (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Një nga femrat më të bukura shqiptare e cila vlerësohet shumë edhe për faktin se ështe gjitha natyrale është missi i parë shqiptar Valbona Selimllari . Ajo është rrëfyer këtë javë në programin e fundit...

Nis të qajë Valbona Selimllari, ja arsyeja

para 11 muajve - Shekulli

Misi i parë shqiptar, cilësuar si bukuria që nuk plaket kurrë, është rrëfyer këtë javë në programin e fundit të “Lart e poshtë” në këtë sezon. Selimllari ka rrëfyer jetën e saj përplot me angazhime, ku...

VIDEO/ Përlotet Valbona Selimllari

para 11 muajve - Syri

Miss-i i parë shqiptar, e cilësuar nga të gjithë si bukuria e pakohë , është rrëfyer këtë javë në programin e fundit të “Lart e Poshtë” për këtë sezon. Selimllari ka rrëfyer ditën e saj, plot angazhime,...

Nuk e kemi parë kurrë kështu...përlotet Valbona Selimllari!

para 11 muajve - Gazeta Express

Miss-i i parë shqiptar, e cilësuar nga të gjithë si bukuria e pakohë , është rrëfyer këtë javë në programin e fundit të “Lart e Poshtë” për këtë sezon. Selimllari ka rrëfyer ditën e saj, plot angazhime,...

Përlotet Valbona Selimllari

para 11 muajve - Telegrafi

Missi i parë shqiptar, e cilësuar nga të gjithë si bukuria e pakohë , është rrëfyer këtë javë në programin e fundit të “Lart e Poshtë” për këtë sezon. Selimllari ka rrëfyer ditën e saj, plot angazhime,...

Përlotet Valbona Selimllari

para 11 muajve - GazetaBlic

Missi i parë shqiptar, e cilësuar nga të gjithë si bukuria e pakohë , është rrëfyer këtë javë në programin e fundit të “Lart e Poshtë” për këtë sezon. Selimllari ka rrëfyer ditën e saj, plot angazhime,...

Përlotet Valbona Selimllari

para 11 muajve - Indeks online

Valbona Selimllari, është missi i parë shqiptar e cilësuar si njëra ndër femrat më të bukura. Ajo këtë javë ka sjellur një reagim në programin e fundit të këtij sezoni “Lart e Poshtë”. Selimllari ka rrëfyer...

Përlotet Valbona Selimllari

para 11 muajve - Almakos

Missi i parë shqiptar, e cilësuar nga të gjithë si bukuria e pakohë , është rrëfyer këtë javë në programin e fundit të “Lart e Poshtë” për këtë sezon. Selimllari ka rrëfyer ditën e saj, plot angazhime,...

Përlotet Valbona Selimllari

para 11 muajve - Periskopi

Missi i parë shqiptar, e cilësuar nga të gjithë si bukuria e pakohë , është rrëfyer këtë javë në programin e fundit të “Lart e Poshtë” për këtë sezon. Selimllari ka rrëfyer ditën e saj, plot angazhime,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK