http://kariera.mk

Ai po ju tradhëton! Femra, kurrësesi mos i injoroni këto shenja të tij

para 11 muajve - Gazeta Liria

Femra, duhet të tregoheni të kujdesshme, ja shenjat që tregojnë qartazi që ai ju tradhëton. Ju tregojmë disa teknika, të cilat nuk janë shumë të vështira, madje ato janë duke “bashkëjetuar” gjatë gjithë...

Ai po ju tradhëton! Femra, kurrësesi mos i injoroni këto shenja të tij

para 11 muajve - Gazeta Express

Femra, duhet të tregoheni të kujdesshme, ja shenjat që tregojnë qartazi që ai ju tradhëton. Ju tregojmë disa teknika, të cilat nuk janë shumë të vështira, madje ato janë duke “bashkëjetuar” gjatë gjithë...

Si ta shijoni sa më shumë verën

para 11 muajve - Gazeta Express

​Kjo është një periudhë kontrastesh në shumë mënyra: ritmi i jetës është i ndryshëm, veshjet po ashtu dhe ditët duken sikur nuk përfundojnë. Kontrasti në dimër dhe në verë “godet” në nivel emotive, ndaj...

Horoskopi 13 Gusht 2017

para 11 muajve - Klan

Dashi – Nëse kohët e fundit keni qenë të angazhuar në një projekt që kërkonte punë e mund, sot të merrni shpërblimin e merituar. Të shumtë do të jenë ata që do t’ju përgëzojnë dhe ndoshta ide të reja do...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 gusht 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Kjo ditë do t’ju sjellë paqe dhe qetësi, që t’u përkushtoheni punëve të shtëpisë dhe të kaloni mjaft kohë me familjen tuaj. Edhe pse kinemanë nuk e kishit në program, plotësojani dëshirën partnerit...

Si ta shijoni sa më shumë verën

para 11 muajve - Syri

Kjo është një periudhë kontrastesh në shumë mënyra: ritmi i jetës është i ndryshëm, veshjet po ashtu dhe ditët duken sikur nuk përfundojnë. Kontrasti në dimër dhe në verë “godet” në nivel emotive, ndaj...

Si ta shijoni sa më shumë verën

para 11 muajve - Lajmi.net

Kjo është një periudhë kontrastesh në shumë mënyra: ritmi i jetës është i ndryshëm, veshjet po ashtu dhe ditët duken sikur nuk përfundojnë. Kontrasti në dimër dhe në verë “godet” në nivel emotive, ndaj...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 gusht 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Nuk është e thjeshtë të ruani përqendrimin te çështjet më urgjente, nëse nuk do t’ua ktheni me një “jo” strategjike atyre që do t’ju kërkojnë ndihmë. Përkushtojini më shumë kohë vetes dhe pasioneve...

Ja 5 mënyra për të kaluar fundjavën nëse nuk shkoni në plazh

para 11 muajve - Koha Jone

Fundjava është përgjithësisht koha më e mirë për t’u çlodhur nga java e kaluar dhe për të bërë diçka argëtuese. Nëse gjithmonë keni dashur t’i shpenzoni fundjavat në një mënyrë sa më efikase dhe produktive...

Ja 5 mënyra për të kaluar fundjavën nëse nuk shkoni në plazh

para 11 muajve - Indeks online

Fundjava është përgjithësisht koha më e mirë për t’u çlodhur nga java e kaluar dhe për të bërë diçka argëtuese. Nëse gjithmonë keni dashur t’i shpenzoni fundjavat në një mënyrë sa më efikase dhe produktive...

Ja 5 mënyra për të kaluar fundjavën nëse nuk shkoni në plazh

para 11 muajve - Indeks online

Fundjava është përgjithësisht koha më e mirë për t’u çlodhur nga java e kaluar dhe për të bërë diçka argëtuese. Nëse gjithmonë keni dashur t’i shpenzoni fundjavat në një mënyrë sa më efikase dhe produktive...

Ja 5 mënyra për të kaluar fundjavën nëse nuk shkoni në plazh

para 11 muajve - Syri

Fundjava është përgjithësisht koha më e mirë për t’u çlodhur nga java e kaluar dhe për të bërë diçka argëtuese. Nëse gjithmonë keni dashur t’i shpenzoni fundjavat në një mënyrë sa më efikase dhe produktive...

Ja 5 mënyra për të kaluar fundjavën nëse nuk shkoni në plazh

para 11 muajve - Opozita

Fundjava është përgjithësisht koha më e mirë për t’u çlodhur nga java e kaluar dhe për të bërë diçka argëtuese. Nëse gjithmonë keni dashur t’i shpenzoni fundjavat në një mënyrë sa më efikase dhe produktive...

Këshillat që ju ndihmojnë të kaloni me sukses periudhat e vështira

para 11 muajve - GazetaBlic

Mund të ketë disa ditë, javë, muaj, ndoshta edhe vite, kur për arsye të çfarëdoshme vetëm të kalosh ditën, të punosh ose të vendosësh një këmbë para tjetrës, duket shumë e vështirë. Me të vërtetë, vërtet...

Këshillat që ju ndihmojnë të kaloni me sukses periudhat e vështira

para 11 muajve - Gazeta Express

​ Mund të ketë disa ditë, javë, muaj, ndoshta edhe vite, kur për arsye të çfarëdoshme vetëm të kalosh ditën, të punosh ose të vendosësh një këmbë para tjetrës, duket shumë e vështirë. Me të vërtetë,...

Për të gjithë ju që nuk keni shkuar akoma me pushime, 7 truke që duhet t’i dini patjetër

para 12 muajve - Syri

Kur flasim për verën, gjëja e parë që na vjen ndërmend është rëra e nxehtë dhe uji i detit. Por gjëra të pakëndshme mund të ndodhin edhe në një udhëtim në plazh, dhe ata me të vërtetë mund të prishin pushimet...

Këshillat që ju bëjnë të kaloni me sukses periudhat e vështira

para 11 muajve - Bota Press

Mund të ketë disa ditë, javë, muaj, ndoshta edhe vite, kur për arsye të çfarëdoshme vetëm të kalosh ditën, të punosh ose të vendosësh një këmbë para tjetrës, duket shumë e vështirë. Me të vërtetë, vërtet...

Horoskopi për ditën e sotme 11 gusht 2017

para 12 muajve - BalkanWeb

Dashi Një njeri që e vlerësoni do t’ju bëjë një kritikë. Do t’jua bëjë atë me mirëbesim dhe kujdes, por gjithsesi do t’ju hidhërojë së tepërmi. Tregohuni të arsyeshëm. Lëreni pas të shkuarën dhe jetoni...

Horoskopi për ditën e sotme

para 12 muajve - Sovrani

Dashi Çdo dëshirë e juaja nuk mund të jetë një urdhër për personat që janë pranë. Kjo është arsyeja pse do të ndiheni keq, kur njerëzit t’iu kthehen kundër ose thjeshtë mos t’iu binden. Nga ana tjetër,...

Çfarë thotë Horoskopi për ju sot?

para 12 muajve - Arbresh

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 11 gusht 2017 Dashi Çdo dëshirë e juaja nuk mund të jetë një urdhër për personat që janë pranë. Kjo është arsyeja pse do të ndiheni keq, kur njerëzit t’iu kthehen...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 11 gusht 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi Çdo dëshirë e juaja nuk mund të jetë një urdhër për personat që janë pranë. Kjo është arsyeja pse do të ndiheni keq, kur njerëzit t’iu kthehen kundër ose thjeshtë mos t’iu binden. Nga ana tjetër,...

Horoskopi ditor, e premte 11 gusht 2017

para 12 muajve - Portalb

Dashi Çdo dëshirë e juaja nuk mund të jetë një urdhër për personat që janë pranë. Kjo është arsyeja pse do të ndiheni keq, kur njerëzit t’iu kthehen kundër ose thjeshtë mos t’iu binden. Nga ana tjetër,...

Mos qëndroni mbi 4 vjet në punën e njëjtë

para 12 muajve - Syri

Pavarësisht nga arsyet për ndryshim, klima aktuale e punësimit kërkon që punëkërkuesit të jenë më të shkathët. Si e tillë, ju do të vëreni se gjithmonë e më pak njerëz qëndrojnë në vendet e tyre për më...

Mos qëndroni mbi 4 vjet në punën e njëjtë

para 12 muajve - Lajmi.net

Pavarësisht nga arsyet për ndryshim, klima aktuale e punësimit kërkon që punëkërkuesit të jenë më të shkathët. Si e tillë, ju do të vëreni se gjithmonë e më pak njerëz qëndrojnë në vendet e tyre për më...

Horoskopi – 10 gusht 2017

para 12 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Nëse jeni të irrituar nga sjellja e disa personave të caktuar , sot nuk është dita e duhur për t`ja u vënë në dukje. Situata të tilla do të përsëriten. DEMI Në këto momente nuk keni nevojë për publicitet...

Horoskopi, 10 Gusht 2017

para 12 muajve - Opinion

Dashi – Shijoni ditët e pushimit që ju kanë mbetur, pasi angazhime të shumta profesionale ju presin. Nuk do të mungojnë as mundësitë e reja, të cilat do t’i vlerësoni me kujdes për të zgjedhur më të mirën....

Horoskopi për ditën e sotme, 10 gusht 2017

para 12 muajve - BalkanWeb

Dashi Dashuria do t’ju godasë në mënyrë të parezistueshme, thellësisht, ndoshta edhe pak në mënyrë të mistershme, por e sigurt që do të jetë një përvojë e këndshme. Në punë bëni bilancin dhe verifikoni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK