http://kariera.mk

E tmerrshme, vajza po mbytej në det, babai pengon njerëzit ta shpëtojnë

para 11 muajve - InfoShqip

Një rast i tmerrshëm ka ndodhur në Dubai. Një vajzë 20 vjeçare është mbytur duke u larë në det, por më e tmerrshmja ka ndodhur kur dy burra kanë shkuar për ta shpëtuar. Babai i vajzës i ka ndaluar që ta...

E tmerrshme/ Vajza po mbytej në det, babai pengon njerëzit ta shpëtojnë

para 11 muajve - Syri

Një rast i tmerrshëm ka ndodhur në Dubai. Një vajzë 20 vjeçare është mbytur duke u larë në det, por më e tmerrshmja ka ndodhur kur dy burra kanë shkuar për ta shpëtuar. Babai i vajzës i ka ndaluar që ta...

E tmerrshme/ Vajza po mbytej në det, babai pengon njerëzit ta shpëtojnë

para 11 muajve - Opozita

Një rast i tmerrshëm ka ndodhur në Dubai. Një vajzë 20 vjeçare është mbytur duke u larë në det, por më e tmerrshmja ka ndodhur kur dy burra kanë shkuar për ta shpëtuar. Babai i vajzës i ka ndaluar që ta...

20 vjeçarja mbytet në det, babai ndalon shpëtimtarët ta nxjerrin nga uji

para 11 muajve - Shekulli

Një rast i tmerrshëm ka ndodhur në Dubai. Një vajzë 20 vjeçare është mbytur duke u larë në det, por më e tmerrshmja ka ndodhur kur dy burra kanë shkuar për ta shpëtuar. Babai i vajzës i ka ndaluar që ta...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK