http://kariera.mk

Ish-Miss-i shqiptar zbulon sekretin: Ja çfarë më kërkoi Fadil Berisha si kusht për të përfaqësuar vendin

para 11 muajve - BalkanWeb

Edhe pse nga jashtë mund të duket ndryshe, industria e modelingut nuk është një rrugë e lehtë për vajzat e reja. Ish-missi shqiptar, Suada Sherifi, në një intervistë për “Abc News” është shprehur për një...

Rrëfehet Suada Sherifi: Ja çfarë më kërkoi Fadil Berisha për të përfaqësuar vendin në “Miss Universe”

para 11 muajve - Telegrafi

E bukura Suada Sherifi ishte përzgjedhur “Miss Shqipëria” në vitin 2005. Por jo gjithçka kishte qenë perfekte në atë kohë, dhe dukej se bukuroshja është përballur me një kërkesë të pazakontë. Lexo po ashtu:...

Ish-missi shqiptar plas bombën: Çfarë më kërkoi Fadil Berisha për të përfaqësuar vendin në Miss Universe

para 11 muajve - GazetaBlic

Ish-missi i njohur shqiptar Suada Sherifi është shprehur në një intervistë për ABC Newës për një histori të ndodhur rreth 12 vjet më parë me fotografin Fadil Berisha. Ajo theksoi se nuk përfaqësoi Shqipërinë...

Suada Sherifi plas bombën: Ja çfarë më kërkoi Fadil Berisha që të shkoja në Miss Universe

para 11 muajve - Opinion

Ish-missi Suada Sherifi përgjatë një interviste në ABC News ka rrëfyer një histori të ndodhur rreth 12 vjet më parë me fotografin e njohur Fadil Berisha. Bukuroshja shqiptare tregoi arsyen se pse ajo nuk...

Ish-missi shqiptar plas bombën: Çfarë më kërkoi Fadil Berisha për të përfaqësuar vendin në Miss Universe

para 11 muajve - Zeri

sh-missi i njohur shqiptar Suada Sherifi është shprehur në një intervistë për ABC Newës për një histori të ndodhur rreth 12 vjet më parë me fotografin Fadil Berisha. Ajo theksoi se nuk përfaqësoi Shqipërinë...

Ana e errët e botës së modës, flet ish-miss Albania: Ja ç?më kërkuan (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Suada Sherifi ka treguar për herë të parë arsyen pse nuk përfaqësoi Shqipërinë në Miss Universe pas marrjes së kurorës si Miss Albania 2005. Sipas saj gjithcka rrodhi ashtu pasi ajo nuk pranoi të bëjë...

Rrëfehet ish Miss Albania që nuk mori pjesë në Miss Universe: “Më kërkuan të bëj …

para 11 muajve - Shekulli

Suada Sherifi ka treguar për herë të parë arsyen pse nuk përfaqësoi Shqipërinë në Miss Universe pas marrjes së kurorës si Miss Albania 2005: sepse nuk pranoi të bëjë hundën. Suada ka treguar episodin e...

Ish-missi shqiptar plas bombën: Çfarë më kërkoi Fadil Berisha për të përfaqësuar vendin në Miss Universe

para 11 muajve - Gazeta Express

Ish-missi i njohur shqiptar Suada Sherifi është shprehur në një intervistë për ABC Newës për një histori të ndodhur rreth 12 vjet më parë me fotografin Fadil Berisha. Ajo theksoi se nuk përfaqësoi Shqipërinë...

Pse nuk mori pjesë Suada Sherifi në Miss Universe? Kërkesa që nuk pranoi ajo

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Miss Albania 2005 Suada Sherifi ka treguar për herë të parë pas 12 vitesh arsyen se përse nuk mori pjesë në Miss Universe, pasi u zgjodh vajza më e bukur e Shqipërisë. Ajo nuk ka pranuar sepse...

Rrëfehet Suada Sherifi: Ja çfarë më kërkoi Fadil Berisha për të përfaqësuar vendin në “Miss Universe”

para 11 muajve - Almakos

E bukura Suada Sherifi ishte përzgjedhur “Miss Shqipëria” në vitin 2005. Por jo gjithçka kishte qenë perfekte në atë kohë, dhe dukej se bukuroshja është përballur me një kërkesë të pazakontë. Lexo po ashtu:...

Rrëfehet Suada Sherifi: Ja çfarë më kërkoi Fadil Berisha për të përfaqësuar vendin në “Miss Universe”

para 11 muajve - Bota Press

E bukura Suada Sherifi ishte përzgjedhur “Miss Shqipëria” në vitin 2005. Por jo gjithçka kishte qenë perfekte në atë kohë, dhe dukej se bukuroshja është përballur me një kërkesë të pazakontë. Në një intervistë...

Ish-missi shqiptar plas bombën: Çfarë më kërkoi Fadil Berisha për të përfaqësuar vendin në Miss Universe

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Ish-missi i njohur shqiptar Suada Sherifi është shprehur në një intervistë për ABC Newës për një histori të ndodhur rreth 12 vjet më parë me fotografin Fadil Berisha. Ajo theksoi se nuk përfaqësoi Shqipërinë...

Ish-missi shqiptar plas bombën: Çfarë më kërkoi Fadil Berisha për të përfaqësuar vendin në Miss Universe

para 11 muajve - Sovrani

Ish-missi i njohur shqiptar Suada Sherifi është shprehur në një intervistë për ABC Newës për një histori të ndodhur rreth 12 vjet më parë me fotografin Fadil Berisha. Ajo theksoi se nuk përfaqësoi Shqipërinë...

Ish-missi shqiptar ‘plas’ bombën: Çfarë më kërkoi Fadil Berisha për të përfaqësuar vendin në Miss Universe

para 11 muajve - Periskopi

Ish-missi i njohur shqiptar Suada Sherifi është shprehur në një intervistë për ABC Newës për një histori të ndodhur rreth 12 vjet më parë me fotografin Fadil Berisha. Ajo theksoi se nuk përfaqësoi Shqipërinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK