http://kariera.mk

Tmerri i Sarandës/ Ja historia e ukrainasit që vodhi 8300 euro në plazhe

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 4 43-vjeçari nga Ukraina, Oleg Koval u arrestua në Rinas i akuzuar për vjedhjen e një sasie të konsiderueshme një tjetër pushuesi. Ai kishte mbërritur në Sarandë në fillim të gushtit bashkë...

Historia e ukrainasit që akuzohet për vjedhje: Erdhi në Shqipëri me djalin pas vdekjes të së shoqes

para 11 muajve - Gazeta Tema

Ai quhet Oleg Koval, 43 vjeç. Erdhi në Sarandë në gusht, bashkë me djalin e tij 11 vjeçar dhe një grup ukrainasish të tjerë. Gruaja e tij sapo ishte ndarë në mënyrë të papritur nga jeta dhe Koval donte...

Ukrainasi akuzohet pë vjedhje/ Erdhi për të qetësuar djalin pas humbjes së nënës, por …..

para 11 muajve - Opinion

Ai quhet Oleg Koval, 43 vjeç. Erdhi në Sarandë në gusht, bashkë me djalin e tij 11 vjeçar dhe një grup ukrainasish të tjerë. Gruaja e tij sapo ishte ndarë në mënyrë të papritur nga jeta dhe Koval donte...

Vodhi 8 mijë euro, zbardhet historia e ukrainasit të arrestuar në Sarandë

para 11 muajve - Albeu

Vetëm dy ditë më parë në Sarandë u arrestua një shtetas ukrainas për vjedhje . Ai quhet Oleg Koval, 43 vjeç. Erdhi në Sarandë në gusht, bashkë me djalin e tij 11 vjeçar dhe një grup ukrainasish të tjerë....

Ja kush është ukrainasi i ndaluar në Sarandë!

para 11 muajve - Zhurnal

Ai quhet Oleg Koval, 43 vjeç. Erdhi në Sarandë në gusht, bashkë me djalin e tij 11 vjeçar dhe një grup ukrainasish të tjerë. Gruaja e tij sapo ishte ndarë në mënyrë të papritur nga jeta dhe Koval donte...

Ja kush është ukrainasi i ndaluar në Sarandë!

para 11 muajve - Ora news

Ai quhet Oleg Koval, 43 vjeç. Erdhi në Sarandë në gusht, bashkë me djalin e tij 11 vjeçar dhe një grup ukrainasish të tjerë. Gruaja e tij sapo ishte ndarë në mënyrë të papritur nga jeta dhe Koval donte...

Ukrainasi akuzohet për vjedhje: Erdhi në Shqipëri me djalin pasi i vdiq…

para 11 muajve - Koha Jone

Ai quhet Oleg Koval, 43 vjeç. Erdhi në Sarandë në gusht, bashkë me djalin e tij 11 vjeçar dhe një grup ukrainasish të tjerë. Gruaja e tij sapo ishte ndarë në mënyrë të papritur nga jeta dhe Koval donte...

Historia e ukrainasit që akuzohet për vjedhje: Erdhi në Shqipëri me djalin pas vdekjes të së shoqes

para 11 muajve - Shekulli

Ai quhet Oleg Koval, 43 vjeç. Erdhi në Sarandë në gusht, bashkë me djalin e tij 11 vjeçar dhe një grup ukrainasish të tjerë. Gruaja e tij sapo ishte ndarë në mënyrë të papritur nga jeta dhe Koval donte...

Ja pse u ndalua ukrainasi të ikte nga Shqipëria: U xhirua i përkulur në tokë afër një çadre...

para 11 muajve - Gazeta Express

Ai quhet Oleg Koval, 43 vjeç. Erdhi në Sarandë në gusht, bashkë me djalin e tij 11 vjeçar dhe një grup ukrainasish të tjerë. Gruaja e tij sapo ishte ndarë në mënyrë të papritur nga jeta dhe Koval donte...

Arsyeja përse u arrestua ukrainasi në Shqipëri

para 11 muajve - Almakos

Ai quhet Oleg Koval, 43 vjeç. Erdhi në Sarandë në gusht, bashkë me djalin e tij 11 vjeçar dhe një grup ukrainasish të tjerë. Gruaja e tij sapo ishte ndarë në mënyrë të papritur nga jeta dhe Koval donte...

Arsyeja përse u arrestua ukrainasi në Shqipëri

para 11 muajve - Shenja

Ai quhet Oleg Koval, 43 vjeç. Erdhi në Sarandë në gusht, bashkë me djalin e tij 11 vjeçar dhe një grup ukrainasish të tjerë. Gruaja e tij sapo ishte ndarë në mënyrë të papritur nga jeta dhe Koval donte...

Ja pse u ndalua ukrainasi të ikte nga Shqipëria: U xhirua i përkulur në tokë afër një çadre ku...

para 11 muajve - Syri

Ai quhet Oleg Koval, 43 vjeç. Erdhi në Sarandë në gusht, bashkë me djalin e tij 11 vjeçar dhe një grup ukrainasish të tjerë. Gruaja e tij sapo ishte ndarë në mënyrë të papritur nga jeta dhe Koval donte...

Ja pse u ndalua ukrainasi të ikte nga Saranda: U xhirua nga kamera, i përkulur në tokë afër një çadre kur...

para 11 muajve - Syri

Ai quhet Oleg Koval, 43 vjeç. Erdhi në Sarandë në gusht, bashkë me djalin e tij 11 vjeçar dhe një grup ukrainasish të tjerë. Gruaja e tij sapo ishte ndarë në mënyrë të papritur nga jeta dhe Koval donte...

Arsyeja përse u arrestua ukrainasi në Shqipëri

para 11 muajve - AlbPortali

Ai quhet Oleg Koval, 43 vjeç. Erdhi në Sarandë në gusht, bashkë me djalin e tij 11 vjeçar dhe një grup ukrainasish të tjerë. Loading... Gruaja e tij sapo ishte ndarë në mënyrë të papritur nga jeta dhe...

Sarandë, arrestohet një shtetas nga Ukraina. Akuzohet për vjedhje në disa hotele

para 11 muajve - RTSH

Nje shtetas nga Ukraina u arrestua nga Policia, pasi akuzohet si autor i disa vjedhjeve në një hotel në Sarandë. Mësohet se ukrainasi u grabiste pushuesve vlera të mëdha monetare ndërsa pas ngjarjeve ka...

Vodhi 8300 euro, arrestohet në Rinas ukrainasi

para 11 muajve - Top Channel

Një 43-vjeçar ukrainas është arrestuar nga policia shqiptare pasi kishte vjedhur një shumë të madhe parash pushuesve. Sipas burimeve zyrtare Oleg Koval, në një hotel në lagjen nr. 1 të Sarandës i ka vjedhur...

Ky është makthi i pushuesve në Sarandë, u vidhte eurot dhe më pas avullonte në ajër

para 11 muajve - Lajm

Oleg Koval është një 43-vjeçar nga Ukraina i cili u arrestua mëngjesin e sotëm nga policia e Sarandës pasi iu gjet një sasi e konsiderueshme parash gjatë kontrollit. Ai dyshohet se i ka vjedhur shtetasit...

Sarandë, u vjedh mijëra euro pushuesve dhe tenton të largohet nga Shqipëria, arrestohet ukrainasi

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Strukturat e Policisë së Hetimit të Krimeve në Sarandë nëpërmjet metodave speciale të hetimit, për kapjen dhe ndalimin e autorëve të cilët janë të përfshirë në vepra të ndryshme penale kanë arritur të...

Turisti ukrainas u bën gjëmën pushuesve në Sarandë, vjedh 8 mijë euro dhe tenton të arratiset

para 11 muajve - Koha Jone

Një shtetas ukrainas është ndaluar nga policia, në tentativë për t’u larguar nga Shqipëria, pasi u kishte vjedhur pushuesve në Sarandë vlera të mëdha monetare. Strukturat e Policisë së Hetimit të Krimeve...

Ukrainasi me pushime në Sarandë, vjedh në hotel 8 300 euro

para 11 muajve - Ora news

Një shtetas ukrainas akuzohet për vjedhjen e 8300 euro në një hotel në Sarandë. Oleg Koval, 43 vjeçar është arrestuar në kohë në  Aeroportin e Rinasit ku ka qënë duke u larguar nga Shqipëria “Ndalimi i...

Ukrainasi bën namin në Sarandë, vjedh shumën e madhe të eurove, por...

para 11 muajve - Gazeta Express

Një shtetas ukrainas është kapur në flagrancë pasi dyshohet se ka kryer një vjedhje në Sarandë. Strukturat e Policisë së Hetimit të Krimeve në Sarandë nëpërmjet metodave speciale të hetimit, për kapjen...

Ukrainasi vjedh mijëra euro në Sarandë, arrestohet në aeroportin Rinas

para 11 muajve - Mapo

Një shtetas nga Ukraina u arrestua nga policia, pasi akuzohet si autor i një vjedhjeje në një hotel në Sarandë. Sipas policisë, ai u vidhte pushuesve vlera të mëdha monetare dhe pas tentoi të largohej...

Kapet hajni nga Ukraina që plaçkiste pushuesit në Sarandë

para 11 muajve - KosovaPress

Ukrainasi po largohej nga shtetit shqiptar, kur është kapur nga Policia Kufitare, pasi dyshohet se më 10 gusht, në një hotel në Lagjen ''Nr.1'' , i ka vjedhur shtetasit I.P., (40) nga Saranda, një shumë...

Ukrainasi vjedh 8300 euro në Sarandë, 43-vjeçari kapet në Rinas

para 11 muajve - Opozita

Një shtetas ukrainas akuzohet për vjedhjen e 8300 euro në një hotel në Sarandë. Oleg Koval, 43 vjeçar është arrestuar në kohë në Aeroportin e Rinasit ku ka qënë duke u larguar nga Shqipëria. “Ndalimi i...

Ukrainasi bënë kërdinë në Sarandë, vidhte lekë dhe …

para 11 muajve - Shekulli

Një 43-vjeçar nga Ukraina dushohet se është autori i një vjdehjeje në një hotëel në Sarandë, sipas policisë, ai u vidhte pushuesve vlera të mëdha monetare dhe pas ngjarjes tenton të largohet nga kufiri...

Turisti ukrainas u bën gjëmën pushuesve në Sarandë, vjedh 8 mijë euro dhe tenton të arratiset

para 11 muajve - BalkanWeb

SARANDE- Një shtetas ukrainas është ndaluar nga policia, në tentativë për t’u larguar nga Shqipëria, pasi u kishte vjedhur pushuesve në Sarandë vlera të mëdha monetare. Strukturat e Policisë së Hetimit...

Ukrainasi bën kërdinë në Sarandë, kapet në Rinas duke u arratisur

para 11 muajve - Koha Jone

Një 43-vjeçar nga Ukraina është arrestuar, i cili po arratisej nga Shqipëria më një shumë parash të vjedhura. Policia thotë se ukrainasi Oleg Koval më 10 gusht i kishte vjedhur 40-vjeçarit nga Saranda...

Turisti ukrainas u bë gjëmën pushuesve në Sarandë, vjedh 8 mijë euro dhe tenton të arratiset

para 11 muajve - BalkanWeb

SARANDE- Një shtetas ukrainas është ndaluar nga policia, në tentativë për t’u larguar nga Shqipëria, pasi u kishte vjedhur pushuesve në Sarandë vlera të mëdha monetare. Strukturat e Policisë së Hetimit...

Vodhi 8 mijë euro në një hotel në Sarandë, arrestohet ukrainasi

para 11 muajve - Shqiptarja

Një ukrainas është arrestuar, pasi sipas policisë i ka vjedhur një personi 8300 euro dhe tentoi të largohet, por është kapur në aeroportin e Rinasit. I arrestuari është Oleg Koval 43 vjeç, ndërsa nga hetimet...

Grabiste pushuesit në Sarandë, kapet ukrainasi duke u larguar nga vendi

para 11 muajve - Sot News

Nje shtetas nga Ukraina u arrestua nga Policia, pasi akuzohet si autor i disa vjedhjeve në një hotel në Sarandë. Mësohet se ukrainasi u grabiste pushuesve vlera të mëdha monetare ndërsa pas ngjarjeve ka...

Turisti i huaj vjedh një shumë të madhe parash në hotel, kapet në Rinas duke u larguar

para 11 muajve - NOA

Një turist i huaj me pushime në brigjet e jugut akuzohet për vjedhjen e një shume të konsiderueshme parash në një hotel në Sarandë. Bëhet fjalë për një turist nga Ukraina, i cili akuzohet se u ka vjedhur...

S'mjaftojnë hajdutët shqiptarë, ukrainasi bën kërdinë në Sarandë

para 11 muajve - Albeu

Policia ka vënë në pranga një 43-vjeçar pasi akuzohet për vjedhje. Policia bën me dije se 43-vjeçari pasi u ka vjedhur pushuesve vlera të mëdha monetare, ka tentuar të largohet nga kufiri shtetëror. Gjithashtu...

Kapet në Rinas ukrainasi që vodhi 8300 euro në hotel në Sarandë

para 11 muajve - Illyria

Një shtetas ukrainas akuzohet për vjedhjen e 8300 euro në një hotel në Sarandë. Oleg Koval, 43 vjeçar është arrestuar në kohë në  Aeroportin e Rinasit ku ka qënë duke u larguar nga Shqipëria “Ndalimi i...

Sarandë, ukrainasi vjedh 8.300 € në një hotel

para 11 muajve - Blitz

Një shtetas ukrainas është ndaluar nga policia, në tentativë për t’u larguar nga Shqipëria, pasi u kishte vjedhur pushuesve në Sarandë vlera të mëdha monetare. Strukturat e Policisë së Hetimit të Krimeve...

Ukrainasi bën namin në hotel në Sarandë, vjedh mijëra euro dhe…

para 11 muajve - Opozita

Nje shtetas nga Ukraina u arrestua nga policia, pasi akuzohet si autor i nje vjedhjeve nje nje hotel ne Sarande. Sipas policise, ai u vidhte pushuesve vlera të mëdha monetare dhe pas ngjarjes tenton të...

Arrestohet ukrainasi, ja cfare beri ne Sarande…

para 11 muajve - AlbPress

Policia ndaloi në aeroportin “Nënë Tereza” në Tiranë një shtetas nga Ukraina, i dyshuar për vjedhjen e disa mijëra eurove në Sarandë. Burime zyrtare bëjnë të ditur se shtetasi me inicialet O.K, 43 vjeç,...

Arrestohet ukrainasi, vodhi në Sarandë mijëra euro

para 11 muajve - Te Sheshi

Policia ndaloi në aeroportin “Nënë Tereza” në Tiranë një shtetas nga Ukraina, i dyshuar për vjedhjen e disa mijëra eurove në Sarandë. Burime zyrtare bëjnë të ditur se shtetasi me inicialet O.K, 43 vjeç,...

Ukrainasi bën namin në një hotel në Sarandë, vjedh mijëra euro dhe…

para 11 muajve - Periskopi

Sipas policise, ai u vidhte pushuesve vlera të mëdha monetare dhe pas ngjarjes tenton të largohet nga kufiri shtetëror, por arrihet të ndalohet në kohë nga policia. “Strukturat e Policisë së Hetimit të...

Ukrainasi me pushime në Sarandë, vjedh në hotel 8 300 euro

para 11 muajve - Gazeta Max

Një shtetas ukrainas akuzohet për vjedhjen e 8300 euro në një hotel në Sarandë. Oleg Koval, 43 vjeçar është arrestuar në kohë në  Aeroportin e Rinasit ku ka qënë duke u larguar nga Shqipëria “Ndalimi i...

Ky është makthi i pushuesve në Sarandë, u vidhte eurot dhe më pas avullonte në ajër

para 11 muajve - Arbresh

Oleg Koval është një 43-vjeçar nga Ukraina i cili u arrestua mëngjesin e sotëm nga policia e Sarandës pasi iu gjet një sasi e konsiderueshme parash gjatë kontrollit. Ai dyshohet se i ka vjedhur shtetasit...

Turisti ukrainas u bën gjëmën pushuesve në Sarandë, vjedh 8 mijë euro dhe tenton të arratiset

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një shtetas ukrainas është ndaluar nga policia, në tentativë për t’u larguar nga Shqipëria, pasi u kishte vjedhur pushuesve në Sarandë vlera të mëdha monetare. Strukturat e Policisë së Hetimit të Krimeve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK