http://kariera.mk

Rreshjet e shiut, OSHEE: Ja zonat ku ka pasur defekte

para 11 muajve - Sot News

Rreshjet e shiut mbrëmjen e  djeshme përveçse bënë të mundur fikjen e disa zjarreve në disa zoa të vendit gjithashtu shkaktuan edhe dëme në disa zona të zona rurale. Operatori i Shpërndarjes së Energjisë...

Reshjet shuajnë zjarret por dëmtojnë rrjetin energjetik, ja zonat pa drita

para 11 muajve - BalkanWeb

Operatori i Shpërndarjes së energjisë, OSHEE është duke ndjekur me përparësi furnizimin me energji elektrike të të gjithë konsumatorëve, nisur nga situata e krijuar në rrjetin e shpërndarjes së energjisë...

Reshjet shuajnë zjarret, por dëmtojnë rrjetin energjetik. Ja zonat pa energji drita

para 11 muajve - Shekulli

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike është duke ndjekur me përparësi furnizimin me energji të të gjithë konsumatorëve, nisur nga situata e krijuar në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike...

Reshjet e shiut,OSHEE:Numër i madh problemesh në zonat rurale

para 11 muajve - Shqiptarja

Reshjet e shiut gjatë natës së mbrëmshme, kanë shkaktuar defekte të shumta, ku më të prekura janë zonat rurale. Operatori i Shpërndarjes së Energjisë bën të ditur se në terren vijojnë punën brigadat e...

Moti i keq, OSHEE njofton: Këto janë zonat pa energji elektrike

para 11 muajve - GazetaBlic

OSHEE ka dhënë një informacion të përditësuar rreth situatës së furnizimit me energji elektrike në vend, ku në disa zona për shkak të motit të keq gjatë natës ka mungesë energjie. Operatori i Shpërndarjes...

Shumë zona pa energji elektrike

para 11 muajve - Vizion Plus

Mijëra qytetare ne te gjithë vendin janë zgjuar mëngjesin e kësaj te diele pa energji elektrike. Shiu i mezipritur i ka sjelle dëme te konsiderueshme ne rrjetin elektrik, duke lëne per ore te tera abonentët...

Moti i keq, OSHEE njofton: Këto janë zonat pa energji elektrike

para 11 muajve - Gazeta Express

OSHEE ka dhënë një informacion të përditësuar rreth situatës së furnizimit me energji elektrike në vend, ku në disa zona për shkak të motit të keq gjatë natës ka mungesë energjie. Operatori i Shpërndarjes...

Plazhi i Divjakës goditet nga stuhia e erës

para 11 muajve - RTSH

Plazhi i Divjakës është goditur mbrëmjen e së shtunës nga stuhi të forta ere. Moti është përkeqësuar rreth orës 23 dhe ka vazhduar deri në orët e para të mëngjesit të së dielës. Pamja e plazhit i ngjason...

Moti i keq, Divjaka pa energji elektrike

para 11 muajve - Top Channel

Moti i keq me reshje e stuhi përgjatë natës midis të shtunës dhe kësaj të diele ka lënë pa energji elektrike zonën e Divjakës. Sipas njoftimit të OSHEE-së, dëmet gjatë natës kanë qenë të shumta. Megjithatë,...

FOTOT/ Moti i keq dëmton disa shtylla elektrike në Divjakë, disa zona pa drita

para 11 muajve - Gazeta Tema

Për shkak të motit të keq, zona e Divjakës nuk furnizohet me energji elektrike. Siç do ta shikoni nga fotot, demët e shkaktuara  gjatë natës kanë qënë të shumta. Grupet e punës janë në terren  dhe po punojnë...

Moti i keq, Divjaka pa energji elektrike

para 11 muajve - Mapo

Moti i keq me reshje e stuhi përgjatë natës midis të shtunës dhe kësaj të diele ka lënë pa energji elektrike zonën e Divjakës. Sipas njoftimit të OSHEE-së, dëmet gjatë natës kanë qenë të shumta. Megjithatë,...

Moti i keq, Divjaka s’ka energji elektrike

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Reshjet e shiut që kanë rënë gjatë natës, kanë shkaktuar probleme në Divjakë, duke rrëzuar shtyllat e betonit, pemë dhe bllokuar disa rrugë. Kjo zonë nuk furnizohet me energji elektrike për shkak të dëmeve...

Stuhi në Divjakë, rrëzohen shtylla e pemë, ndërpritet energjia elektrike

para 11 muajve - Sot News

Mbrëmjen e së shtunës gjithë vendi është përfshirë nga reshje shiu dhe stuhi që kanë vijuar deri në orët e para të së dielës. Në disa zona të vendit, përfshirë kryeqytetin ka pasur shkëputje të energjisë...

Divjaka pa energji elektrike (FOTOLAJM)

para 11 muajve - Koha Jone

Moti i keq me reshje e stuhi përgjatë natës midis të shtunës dhe kësaj të diele ka lënë pa energji elektrike zonën e Divjakës. Sipas njoftimit të OSHEE-së, dëmet gjatë natës kanë qenë të shumta. Megjithatë,...

Shiu e stuhia rrëzojnë shtylla e pemë në Divjakë, ndërpritet energjia elektrike

para 11 muajve - Shekulli

Mbrëmjen e një nate me parë, i gjithë vendi është përfshirë nga reshje shiu dhe stuhi që kanë vijuar deri në orët e para të së dielës. Bëhet e ditur se në disa zona të vendit, përfshirë kryeqytetin ka...

Shi e stuhi, rrëzohen shtylla e pemë në Divjakë, ndërpritet energjia elektrike

para 11 muajve - BalkanWeb

LUSHNJË- Mbrëmjen e së shtunës gjithë vendi është përfshirë nga reshje shiu dhe stuhi që kanë vijuar deri në orët e para të së dielës. Në disa zona të vendit, përfshirë kryeqytetin ka pasur shkëputje të...

Reshjet e dendura të shiut, Divjaka 8 orë pa energji elektrike

para 11 muajve - Albeu

Mbrëmjen e kaluar në shumë zona të Shqipërisë ranë ndjeshëm temperaturat si dhe pati reshje shiu. Pavarësisht se të gjithë po luteshim për shi pas temperaturave të larta që patën mbërthyer Shqipërinë,...

Stuhija shkakton dëme në Divjakë, pemët zënë poshtë kabina plazhi e makina

para 11 muajve - Ora news

Stuhia që ka rënë mbrëmë ka shkaktuar dëme të mëdha në Parkun Kombëtar të Divjakës. Fotot e mbërritura në redaksinë e Ora News tregojnë pemët që kanë rënë në kabinat e plazhit duke i dëmtuar. “Stuhia nisi...

Ca pika shiu ranë mbi qelq dhe lanë gjysmën e Shqipërisë pa drita!

para 11 muajve - Indeks online

Mbrëmjen e kaluar pothuajse në të gjithë vendit ranë ndjeshëm temperaturat duke sjellë në disa qytete edhe reshje shiu. Pas një periudhe të gjatë thatësire dhe temperaturash tropikale, reshjet e shiut...

Moti i keq, OSHEE njofton: Këto janë zonat pa energji elektrike

para 11 muajve - AlbPress

OSHEE ka dhënë një informacion të përditësuar rreth situatës së furnizimit me energji elektrike në vend, ku në disa zona për shkak të motit të keq gjatë natës ka mungesë energjie. Operatori i Shpërndarjes...

Reshjet shkaktojnë defekte në rrjetin e energjisë, OSHEE: ja zonat problematike

para 11 muajve - Te Sheshi

Reshjet gjatë orëve të natës, përveç uljes së temperaturave, duket se kanë ndikuar negativisht në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike. Kjo për shkak të defekteve që janë shkaktuar në disa zona...

Ca pika shiu ranë mbi qelq dhe lanë gjysmën e Shqipërisë pa drita!

para 11 muajve - Albeu

Mbrëmjen e kaluar pothuajse në të gjithë vendit ranë ndjeshëm temperaturat duke sjellë në disa qytete edhe reshje shiu. Pas një periudhe të gjatë thatësire dhe temperaturash tropikale, reshjet e shiut...

Shiu i dendur në Divjakë rrëzon pishat dhe thyen shtyllat, stakohet energjia elektrike

para 11 muajve - Opinion

Rrebeshi i shiut ka bërë dëme të shumta në Divjakë gjatë natës së shkuar: Zona e Divjakës për këtë shkak nuk furnizohet sot me energji elektrike. Shumë pisha janë rrëzuar duke marrë me vete linja dhe shtylla...

Furtuna e shiut, dëme në rrjetin elektrik, Divjaka pa energji/FOTO

para 11 muajve - Shqiptarja

Stuhia e shiut që përfshiu vendin natën e kaluar ka shkaktuar dëme në rrjetin energjetik, duke sjellë ndërprerjen e furnizimit me energji për disa zona. Kështu Divjaka për shkak të motit të keq nuk furnizohet...

Reshje të shumta shiu, shkulen shtyllat e tensionit, shumë zona pa energji elektrike

para 11 muajve - Koha Jone

Reshjet e shumta të shiut në gjithë vendin kanë sjellë dëme të mëdha në rrjetin energjetik. OSHEE raporton se për shkak të motit të keq, zona e Divjakës nuk furnizohet me energji elektrike. Ndërkohë që...

Reshje të shumta shiu, shkulen shtyllat e tensionit, shumë zona pa energji elektrike

para 11 muajve - Gazeta Express

Reshjet e shumta të shiut në gjithë vendin kanë sjellë dëme të mëdha në rrjetin energjetik. OSHEE raporton se për shkak të motit të keq, zona e Divjakës nuk furnizohet me energji elektrike. Ndërkohë që...

Shiu i dendur në Divjakë rrëzon pishat dhe thyen shtyllat, stakohet energjia elektrike

para 11 muajve - Syri

Rrebeshi i shiut ka bërë dëme të shumta në Divjakë gjatë natës së shkuar: Zona e Divjakës për këtë shkak nuk furnizohet sot me energji elektrike. Shumë pisha janë rrëzuar duke marrë me vete linja dhe shtylla...

Shiu i dendur në Divjakë rrëzon pishat dhe thyen shtyllat, stakohet energjia elektrike

para 11 muajve - Opozita

Rrebeshi i shiut ka bërë dëme të shumta në Divjakë gjatë natës së shkuar: Zona e Divjakës për këtë shkak nuk furnizohet sot me energji elektrike. Shumë pisha janë rrëzuar duke marrë me vete linja dhe shtylla...

Ca pika shiu ranë mbi qelq dhe lanë gjysmën e Shqipërisë pa drita!

para 11 muajve - Sovrani

Mbrëmjen e kaluar pothuajse në të gjithë vendit ranë ndjeshëm temperaturat duke sjellë në disa qytete edhe reshje shiu. Pas një periudhe të gjatë thatësire dhe temperaturash tropikale, reshjet e shiut...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK