http://kariera.mk

Normalizohet situata me zjarrin në Kondovë, banorët: Kishim frikë se do të digjet fshati

para 11 muajve - MRT

Pisha të djegura, kafsh të ngorudhura, shkrumb e hi në disa hektarë.... Pisha të djegura, kafsh të ngorudhura, shkrumb e hi në disa hektarë, janë pamjet që la pas vetes natën e 12 gushtit stuhia e zjarrit...

Almakos: Revoltohen banorët e Kondovës: Kreu i Komunës së Sarajit erdhi vetëm për t`u fotografuar

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 gusht - Mali mbi fshatin Kondovë të Komunës së Sarajit mbrëmë vone është përfshirë nga flakët. Zjarri përhapej në drejtim të fshatit duke rrezikuar kështu edhe shtëpit. Edhe banorët janë kyçur...

Përmbledhje e tmerrit të përjetuar në Kondovë

para 11 muajve - Almakos

Banorët e fshatit të Kondovës mbrëmë u ballafaquan me një ankth të vërtetë, duke u përballuar me një zjarr gjigant i cili përhapej me shpejtësi. Të tmerruar nga zjarri gjigand që po përhapej me shpejtësi,...

Përmbledhje e tmerrit të përjetuar në Kondovë

para 11 muajve - Shenja

Banorët e fshatit të Kondovës mbrëmë u ballafaquan me një ankth të vërtetë, duke u përballuar me një zjarr gjigant i cili përhapej me shpejtësi. Të tmerruar nga zjarri gjigand që po përhapej me shpejtësi,...

Revoltohen banorët e Kondovës: Ministrat erdhën vetëm për t'u fotografuar

para 11 muajve - Gazeta Express

Mali mbi fshatin Kondovë të Komunës së Sarajit mbrëmë vone është përfshirë nga flakët. Zjarri përhapej në drejtim të fshatit duke rrezikuar kështu edhe shtëpit. Edhe banorët janë kyçur dhe po ndihmojnë...

Revoltohen banorët e Kondovës: Ministrat e BDI-së dhe Qeverisë erdhën veç për fotografi

para 11 muajve - Lajm

Mali mbi fshatin Kondovë të Komunës së Sarajit sonte vone është përfshi nga flakët. Zjarri po përhapet në drejtim të fshatit duke rezikuar kështu edhe shtëpit. Edhe banorët janë kyçur dhe po ndihmojnë...

Kondova jashtë rrezikut, normalizohet situata me zjarret

para 11 muajve - Antpress

Situata në fshatin Kondovë të Shkup është stabilizuar bëjnë të ditur nga Qendra për Menaxhim me Kriza. Raportohet se nuk ka shtëpi të kapluara nga zjarri dhe se zjarri ka ndryshuar drejtim. “Sipas informatave...

Në flakë edhe mali pranë fshatit Tatesh në Strugë

para 11 muajve - Aktuale

Mali pranë fshatit Tatesh, në rrethinën e Strugës, është kapluar nga flakë të mëdha zjarri. Vatra e zjarrit është shumë pranë zonës së banur. Në mungesë të ekipëve të zjarrfikësve banorët e zonës kanë...

Kondova jashtë rrezikut. Normalizohet situata me zjarret

para 11 muajve - Aktuale

Situata në fshatin Kondovë të Shkup është stabilizuar bëjnë të ditur nga Qendra për Menaxhim me Kriza. Raportohet se nuk ka shtëpi të kapluara nga zjarri dhe se zjarri ka ndryshuar drejtim. “Sipas informatave...

Kondova jashtë rrezikut, normalizohet situata me zjarret

para 11 muajve - Gazeta Express

Situata në fshatin Kondovë të Shkup është stabilizuar bëjnë të ditur nga Qendra për Menaxhim me Kriza. Raportohet se nuk ka shtëpi të kapluara nga zjarri dhe se zjarri ka ndryshuar drejtim. “Sipas informatave...

Eliminohet Zjarri që Kërcënoi Fshatin Shqiptar

para 11 muajve - Kallxo

Autoritetet Maqedonase kanë njoftuar se fshati Kondovë i Strugës nuk është më nën rrezik nga zjarri. Pasditen e së shtunës një zjarre i madh përfshiu zonën duke u shndërruar në një rrezik të madh për banorët...

Kondovë, QMK: Nuk ka shtëpi të kapluara nga zjarri

para 11 muajve - RTV 21

Zjarri i madh kaploi pyjet me pisha mbi Kondovë Qendra për Menaxhim me Kriza ka njoftuar se sipas informatave që vijnë nga terreni në fshatin Kondovë, nuk ka shtëpi të kapluara nga zjarri, drejtimi i zjarrit...

Zjarri në Kondovë vihet nën kontrollë, nuk ka pasur nevojë të evakuohen banorët e fshatit

para 11 muajve - Gazeta Max

Mbrëmë pas një zjarri të madh që kaploi malin në Kondovë kishte rezik të madh mirëpo zjarri u vu nën kontrollë. I pranishëm, kryetari i komunës Bekim Murati, i cili apeloi dhe ndërrmori masat, për të bërë...

Në flakë edhe mali pranë fshatit Tatesh në Strugë

para 11 muajve - Alsat-M

Mali pranë fshatit Tatesh, në rrethinën e Strugës, është kapluar nga flakë të mëdha zjarri. Vatra e zjarrit është shumë pranë zonës së banur. Në Mungesë të ekipëve të zjarrfikësve banorët e zonës kanë...

Qendra për Menaxhim me Kriza: Fshati Kondovë nuk është në rrezik (FOTO/VIDEO)

para 11 muajve - Portalb

01:40- Qendra për Menaxhim me Kriza në një informim të jashtëzakonshëm në lidhje me zjarrin në Kondovë thotë se nuk ka shtëpi të kapluara nga zjarri dhe se zjarri ka ndryshuar drejtim, njofton Portalb.mk...

Normalizohet situata në Kondovë

para 11 muajve - RTV 21

Osmani: Aeroplanët nuk mund të vihen në funksion derisa të agojë Situata në Kondovë me zjarret është vënë nën kontroll. Nga Qendra për menaxhim me kriza njoftojnë se janë duke vepruar me 4 cisterna, 25...

KONDOVË, QMK: NUK KA SHTËPI TË KAPLUARA NGA ZJARRI

para 11 muajve - TV21

Qendra për Menaxhim me Kriza njofton se sipas informatave që vijnë nga terreni në fshatin Kondovë, nuk ka shtëpi të kapluara nga zjarri, drejtimi i zjarrit është ndryshuar dhe fshati Kondovë nuk është...

Fshati Tatesh përfshihet nga zjarri, mungojnë zjarrëfikësit

para 11 muajve - RTV 21

Era ndikon në përhapjen e zjarrit Fshati Tatesh nën flakë, banorët shuajnë vetë zjarrin, mjetet zjarrëfikëse e nuk ndodhen atje, shkruan tv21.tv. Epërsia e fshatit Tatesh në rrethinën e Strugës është përfshirë...

KONDOVË, NORMALIZOHET SITUATA, OSMANI: AEROPLANËT NUK MUND TË VIHEN NË FUNKSION DERI SA TË AGOJË

para 11 muajve - TV21

Situata në Kondovë me zjarret është vënë nën kontroll. Nga Qendra për menaxhim me kriza njoftojnë se janë duke vepruar me 4 cisterna, 25 zjarfikës, 9 makina të zjarrëvikësve dhe 50 persona nga bashkësia...

Në flakë edhe mali pranë fshatit Tatesh në Strugë

para 11 muajve - Almakos

13 August Mali pranë fshatit Tatesh, në rrethinën e Strugës, është kapluar nga flakë të mëdha zjarri. Vatra e zjarrit është shumë pranë zonës së banur. Në Mungesë të ekipëve të zjarrfikësve banorët e zonës...

ZJARRET NUK KURSEJNË AS STRUGËN

para 11 muajve - TV21

Fshati Tatesh nën flakë, banorët shuajnë vet zjarrin, shkruan tv21.tv Epërsia e fshatit Tatesh në rrethinën e Strugës është përfshirë nga flakët e mëdha të cilat sa vijnë e shtohen. Banorët kanë vendosur...

Bujar Osmani thotë se nuk punojnë natën avionët që ta shuajnë zjarrin në Kondovë!

para 11 muajve - Almakos

“Sapo vizitova vatrat e zjarrit ne Kondove bashke me drejtorin e Qendres per Menaxhim me Krizat Agron Buxhaku dhe Kryetarin e Sarajit. Te gjitha resurset jane vene ne funkcion te parandalimit te zgjerimit...

Revoltohen banorët e Kondovës: Ministrat e BDI-së dhe Qeverisë erdhën veç për fotografi

para 11 muajve - Almakos

Mali mbi fshatin Kondovë të Komunës së Sarajit sonte vone është përfshi nga flakët. Zjarri po përhapet në drejtim të fshatit duke rezikuar kështu edhe shtëpit. Edhe banorët janë kyçur dhe po ndihmojnë...

ZJARR MBI KONDOVË, BANORËT NË PANIKË

para 11 muajve - TV21

Një zjarr i madh kaploi pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, zjarri i cili në hapsirat e njejta ishte lokalizuar disa ditë më parë sot u aktivizua përsëri, shkruan tv21.tv Zjarri u përhap me shpejtësi të...

Zjarr në Kondovë, banorët në panikë

para 11 muajve - RTV 21

Zjarri po ndihmohet edhe nga erërat e forta Një zjarr i madh është përhapur pranë fshatit Kondovë, i cili gjendet në dalje të Shkupit, pranë rrugës për në Tetovë. Banorët kanë shfaqur frikën se zjarri...

Gjendje alarmante me zjarret në Kondovë të Shkupit

para 11 muajve - Alsat-M

Mali mbi fshatin  Kondovë të Komunës së Sarajit sonte vone është përfshi nga flakët. Zjarri po përhapet në drejtim të fshatit suke rezikuar kështu edhe shtëpit. Ekipet zjarrëfikëse janë në teren dhe po...

Zjarri kaplon fshatin Kondovë të Shkupit, fillon evakuimi i banorëve

para 11 muajve - TV Koha

Një zjarr i madh ka shpërthyer në malin mbi fshatin Kondovë të Shkupit. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi të fryjë era....

Zjarri kaplon fshatin Kondovë të Shkupit, fillon evakuimi i banorëve

para 11 muajve - Gazeta Express

Një zjarr i madh ka shpërthyer në malin mbi fshatin Kondovë të Shkupit. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi të fryjë era....

QMK informon për gjendjen momentale në Kondovë

para 11 muajve - Almakos

Qendra për menaxhim me krizat njofton se në terren në Kondovë veprojnë 4 cisterna, 25 zjarfikës, 9 makina të zjarfikve dhe 50 persona nga bashkësia lokale. Nga QMK, po ashtu njoftojnë se është formuar...

QMK informon për gjendjen momentale në Kondovë

para 11 muajve - Shenja

Qendra për menaxhim me krizat njofton se në terren në Kondovë veprojnë 4 cisterna, 25 zjarfikës, 9 makina të zjarfikve dhe 50 persona nga bashkësia lokale. Nga QMK, po ashtu njoftojnë se është formuar...

Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, autoritetet komunale në gjumë

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 gusht - Zjarr i madh ka kapluar pyjet me pisha mbi fshatin KOndovë, raporton Zhurnal.mk Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes...

Zjarri kaplon fshatin Kondovë të Shkupit, banorët të pa shpresë për shuarje braktisin shtëpitë

para 11 muajve - InfoShqip

Diçka e tmerrshme ka ndodhur natën e sotme në fshatin Kondovë të Shkupit. Flakët e zjarrit kanë kapluar pothuajse gjithë rajonin dhe shanset për shuarjen e këtij zjarri masiv duket se janë të pakta, transmeton...

Pamje tjera nga zjarri mbi Kondovë. Banorët në panikë

para 11 muajve - Aktuale

Janë këto pamje tjera të zjarrit mbi fshatin Kondovë të Shkupit, i cili ishte rindezur sot në orët e mbrëmjes pas nisjes së erërave, ndërsa vatrat e zjarrit kanë qenë aktive edhe më herët, transmeton Aktuale.mk....

Zjarr mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

para 11 muajve - Portalb

Një zjarr i madh ka shpërthyer në malin mbi fshatin Kondovë. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi të fryjë era. Zjarri është...

KONDOVË, NORMALIZOHET SITUATA, OSMANI: AEROPLANËT NUK MUND TË VIHEN NË FUNKSION DERI SA TË AGOJË

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Situata në Kondovë me zjarret është vënë nën kontroll. Nga Qendra për menaxhim me kriza njoftojnë se janë duke vepruar me 4 cisterna, 25 zjarfikës, 9 makina të zjarrëvikësve dhe 50 persona nga...

Gjendje alarmante me zjarret në Kondovë të Shkupit

para 11 muajve - Almakos

13 August Mali mbi fshatin  Kondovë të Komunës së Sarajit sonte vone është përfshi nga flakët. Zjarri po përhapet në drejtim të fshatit duke rezikuar kështu edhe shtëpit. Ekipet zjarrëfikëse janë në teren...

KONDOVË, NORMALIZOHET SITUATA, OSMANI: AEROPLANËT NUK MUND TË VIHEN NË FUNKSION DERI SA TË AGOJË

para 11 muajve - Fakti Ditor

Situata në Kondovë me zjarret është vënë nën kontroll. Nga Qendra për menaxhim me kriza njoftojnë se janë duke vepruar me 4 cisterna, 25 zjarfikës, 9 makina të zjarrëvikësve dhe 50 persona nga bashkësia...

Gjendje alarmante me zjarret në Kondovë të Shkupit

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Mali mbi fshatin Kondovë të Komunës së Sarajit sonte vone është përfshi nga flakët. Zjarri po përhapet në drejtim të fshatit duke rezikuar kështu edhe shtëpit. Ekipet zjarrëfikëse janë në teren...

Gjendje alarmante me zjarret në Kondovë të Shkupit

para 11 muajve - Fakti Ditor

Mali mbi fshatin Kondovë të Komunës së Sarajit sonte vone është përfshi nga flakët. Zjarri po përhapet në drejtim të fshatit duke rezikuar kështu edhe shtëpit. Ekipet zjarrëfikëse janë në teren dhe po...

Maqedonia në flak, fshatrat shqiptare po digjen

para 11 muajve - AlbPress

Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë në orët e vona malin mbi Kondovë të Komunës së Sarajit, ndërsa flakët rrezikojnë edhe banesat e banorëve të zonës. Ekipet zjarrëfikëse janë në terren dhe po...

Maqedonia në flakë, rrezikohen banesat në komunën e Sarajit

para 11 muajve - Te Sheshi

Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë në orët e vona malin mbi Kondovë të Komunës së Sarajit, ndërsa flakët rrezikojnë edhe banesat e banorëve të zonës. Ekipet zjarrëfikëse janë në terren dhe po...

Zjarr mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

para 11 muajve - Aktuale

Një zjarr i madh ka shpërthyer në malin mbi fshatin Kondovë. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi të fryjë era. Zjarri është...

LAJM I FUNDIT: Fshati Kondove ka nevoje per ndihme, Banoret: Po digjemi

para 11 muajve - Antpress

Zjarri madhe eshte afruar shtepive te banimit ne Kondove, ne rrjetet sociale banoret e Kondoves po kerkojne ndihme, jane te shqetsuar sepse zjarri i madh eshte shume prane shtepive te tyre./Antpress

QMK informon për gjendjen momentale në Kondovë

para 11 muajve - AlbPortali

Qendra për menaxhim me krizat njofton se në terren në Kondovë veprojnë 4 cisterna, 25 zjarfikës, 9 makina të zjarfikve dhe 50 persona nga bashkësia lokale. Nga QMK, po ashtu njoftojnë se është formuar...

Zjarr ne Kondove te Shkupit, nje pjese e banoreve largohen nga shtepite e tyre

para 11 muajve - Antpress

Zjarr i madh qe ka kapluar Kondoven mesohet se zjarri eshte afruar ne afersi te shtepive te banimit. Mesohet se nje pjese e banoreve jane larguar nga shtepite e tyre./Antpress

Zjarr në Kondovë

para 11 muajve - Gazeta e re

Një zjarr i madh është përhapur pranë fshatit Kondovë, i cili gjendet në dalje të Shkupit, pranë rrugës për në Tetovë. Banorët kanë shfaqur frikën se zjarri do të përfshi edhe shtet pite e tyre, të cilat...

Lajmi i fundit : Zjarri po i afrohet Kondovës.Banorët : Statujat e Luanëve të Gruevskit nuk e ndalojnë zjarrin por kamionë zjarrëfikësish që mungojnë

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Kondova në zjarr që po merr përmasa të frikshme .Tashmë zjarri sic raportohet nga banorët e asaj zone për Faktiditor.ch , po i afrohet gjithnjë e më afër fshatit .Pamjet flasin se ndërhyrja...

Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

para 11 muajve - Ina

Një zjarr i madh është ndezur në pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, raporton SHENJA. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi...

Lajmi i fundit : Zjarri po i afrohet Kondovës.Banorët : Statujat e Luanëve të Gruevskit nuk e ndalojnë zjarrin por kamionë zjarrëfikësish që mungojnë

para 11 muajve - Fakti Ditor

Kondova në zjarr që po merr përmasa të frikshme .Tashmë zjarri sic raportohet nga banorët e asaj zone për Faktiditor.ch , po i afrohet gjithnjë e më afër fshatit .Pamjet flasin se ndërhyrja e shpejtë...

Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

para 11 muajve - Antpress

Një zjarr i madh ka shpërthyer në malin mbi fshatin Kondovë. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi të fryjë era. Zjarri është...

Gjendje alarmante me zjarret në Kondovë të Shkupit

para 11 muajve - Arbresh

Mali mbi fshatin  Kondovë të Komunës së Sarajit sonte vone është përfshi nga flakët. Zjarri po përhapet në drejtim të fshatit suke rezikuar kështu edhe shtëpit. Ekipet zjarrëfikëse janë në teren dhe po...

E frikshme, përhapet zjarri në pyjet mbi Kondovë

para 11 muajve - Almakos

Po vazhdon të digjet pylli në hapësirën mbi fshatin Kondovë. Ndërkohë që aktualisht është duke fryrë erë dhe herë pas here ka edhe pika të shiut, raporton SHENJA. Nga minarja e xhamisë së fshatit u është...

E frikshme, përhapet zjarri në pyjet mbi Kondovë

para 11 muajve - Shenja

Po vazhdon të digjet pylli në hapësirën mbi fshatin Kondovë. Ndërkohë që aktualisht është duke fryrë erë dhe herë pas here ka edhe pika të shiut, raporton SHENJA. Nga minarja e xhamisë së fshatit u është...

Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

para 11 muajve - Lajm

Një zjarr i madh është ndezur në pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, raporton SHENJA. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi...

Zjarr në Kondovë

para 11 muajve - KosovaPress

Banorët kanë shfaqur frikën se zjarri do të përfshi edhe shtet pite e tyre, të cilat ndodhen qindra metra larg zjarrit. Ata janë shfaqur të pakënaqur më ndërhyrjen e ekipeve zjarrfikëse dhe njësive tjera....

Vazhdon të digjet mali shumë afër shtëpive në Kondovë

para 11 muajve - Almakos

PAMJE EKSKLUZIVE NGA KONDOVA/ Vazhdon të digjet mali shumë afër shtëpive në Kondovë Banorët e Kondovës edhe në kotë orë të vona vazhdojnë të “luftojnë” me zjarrin. Siç raporton Almakos nga vendngjarja...

Zjarr i madh në Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

para 11 muajve - Shenja

Një zjarr i madh ka shpërthyer në pyjet me pisha në pjesëm mbi fshatin Kondovë. Zjarri është rindezur sot në orët e mbrëmjes pas nisjes së erërav. Vatrat e zjarrit kanë qenë aktive edhe më herët. Për momentin...

Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

para 11 muajve - Flaka

Një zjarr i madh është ndezur në pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, raporton SHENJA. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi...

Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

para 11 muajve - Almakos

Një zjarr i madh është ndezur në pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, raporton SHENJA. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi...

Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

para 11 muajve - Shenja

Një zjarr i madh është ndezur në pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, raporton SHENJA. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi...

Përhapet zjarri mbi Kondovë

para 11 muajve - Gazeta e re

Po vazhdon të digjet pylli në hapësirën mbi fshatin Kondovë. Ndërkohë që aktualisht është duke fryrë erë dhe herë pas here ka edhe pika të shiut, raporton SHENJA. Nga minarja e xhamisë së fshatit u është...

E frikshme, përhapet zjarri në pyjet mbi Kondovë

para 11 muajve - AlbPortali

Po vazhdon të digjet pylli në hapësirën mbi fshatin Kondovë. Ndërkohë që aktualisht është duke fryrë erë dhe herë pas here ka edhe pika të shiut, raporton SHENJA. Nga minarja e xhamisë së fshatit u është...

Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

para 11 muajve - AlbPortali

Një zjarr i madh është ndezur në pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, raporton SHENJA. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi...

Zjarri përfshin ishullin, alarmohen turistët

para 11 muajve - TV Koha

Rreth 700 persona, kryesisht turistë, janë evakuuar nga Korsika gjatë natës së kaluar dhe mëngjesit të sotëm për shkak të zjarreve që kanë kapluar malet. Ata janë evakuuar pasi që erërat e fuqishme, të...

Edhe Maqedonia në situatë alarmante nga zjarret

para 11 muajve - Vizion Plus

Ndërsa Maqedonia vazhdon luftën me zjarret, në fshatin Gurgurnicë të Tetovës, flakët rrezikojnë disa shtëpi. Banorët i bëjnë apel institucioneve që të ndërhyjnë menjëherë, pasi situata është alarmante....

Zjarri përfshin ishullin grek, alarmohen turistët

para 11 muajve - Alsat-M

Rreth 700 persona, kryesisht turistë, janë evakuuar nga Korsika gjatë natës së kaluar dhe mëngjesit të sotëm për shkak të zjarreve që kanë kapluar malet. Ata janë evakuuar pasi që erërat e fuqishme, të...

Zjarri përfshin ishullin, alarmohen turistët

para 11 muajve - RTV 21

Evakuohen 700 persona Rreth 700 persona, kryesisht turistë, janë evakuar nga Korsika gjatë natës së kaluar dhe mëngjesit të sotëm për shkak të zjarreve që kanë kapluar malet. Ata janë evakuar pasi që erërat...

​Zjarri përfshin ishullin, alarmohen turistët

para 11 muajve - Indeks online

Rreth 700 persona, kryesisht turistë, janë evakuuar nga Korsika gjatë natës së kaluar dhe mëngjesit të sotëm për shkak të zjarreve që kanë kapluar malet. Ata janë evakuuar pasi që erërat e fuqishme, të...

Zjarr masiv në Gurgunicë të Bervenicës, banorët kërkojnë ndihmë

para 11 muajve - TV Koha

Banorë të fshatit Gurgunicë të Komunës së Bervenicës i janë drejtuar Telegrafit në Maqedoni me video të zjarrit aktiv që përhapet te bjeshkët e këtij vendbanimi. Banorët thonë se e kanë thirrë edhe shërbimin...

Pamjet të tmerrshme zjarri nga Gurgurnica e Tetovës

para 11 muajve - Lajm

Zjarri në fshatin Gurguricë përveç demëve të mëdha materiale (kullosave dhe pyjeve) rrezikon edhe vetë brendinë e fshatit. Vetëm një mobilizim dhe intervenim mirë i organizuar mund të parandalojë ndonjë...

Evakuohen 700 persona pasi zjarri përfshiu ishullin

para 11 muajve - Sovrani

Rreth 700 persona, kryesisht turistë, janë evakuuar nga Korsika gjatë natës së kaluar dhe mëngjesit të sotëm për shkak të zjarreve që kanë kapluar malet. Ata janë evakuuar pasi që erërat e fuqishme, të...

Zjarri përfshin ishullin, alarmohen turistët

para 11 muajve - 10minuta

Rreth 700 persona, kryesisht turistë, janë evakuuar nga Korsika gjatë natës së kaluar dhe mëngjesit të sotëm për shkak të zjarreve që kanë kapluar malet. Ata janë evakuuar pasi që erërat e fuqishme, të...

​Zjarri përfshin ishullin, alarmohen turistët

para 11 muajve - Periskopi

Rreth 700 persona, kryesisht turistë, janë evakuuar nga Korsika gjatë natës së kaluar dhe mëngjesit të sotëm për shkak të zjarreve që kanë kapluar malet. Ata janë evakuuar pasi që erërat e fuqishme, të...

Alarm në Gurgurnicë, zjarri i afrohet shtëpive

para 11 muajve - Lajm

Zjarri në Gurgurnicë të Tetovës po i afrohet fshatit. Banorët apelojnë deri tek institucionet kompetente Komuna dhe Zjarrfikësit që sa më shpejt që është ne mundur të marrin masa urgjente për shuarjen...

Zjarri përfshin ishullin, alarmohen turistët

para 11 muajve - Gazeta e re

Rreth 700 persona, kryesisht turistë, janë evakuuar nga Korsika gjatë natës së kaluar dhe mëngjesit të sotëm për shkak të zjarreve që kanë kapluar malet. Ata janë evakuuar pasi që erërat e fuqishme, të...

Zjarri përfshin ishullin, alarmohen turistët

para 11 muajve - KosovaPress

Ata janë evakuuar pasi që erërat e fuqishme, të cilat fryjnë deri në 120 kilometra në orë kanë përhapur dy zjarre të fuqishme. Temat: zjarri turist evakuim Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia...

Gjendje alarmante, zjarri në Gurgurnic të Tetovës po i afrohet fshatit

para 11 muajve - Albeu

Zjarri në Gurgurnic të Tetovës po i afrohet fshatit . Banorët apelojnë tek institucionet kompetente Komuna dhe Zjarrfikësit që sa më shpejt që është ne mundur të marrin masa urgjente për shuarjen e zjarrit...

Zjarrfikësit e banorët po shuajnë zjarrin në Tunelin e parë në Mitrovicë

para 11 muajve - Klan Kosova

Prej disa ditësh një zjarr i madh ka përfshirë fshatrat e Mitrovicës. Tashmë situata është përkeqësuar, kur flakët kanë arritur afër shtëpive të banuara, duke rrezikuar banorët rezidentë. Edhe në këto...

Zjarrfikësit e banorët po shuajnë zjarrin në Tunelin e parë në Mitrovicë

para 11 muajve - GazetaBlic

Prej disa ditësh një zjarr i madh ka përfshirë fshatrat e Mitrovicës. Tashmë situata është përkeqësuar, kur flakët kanë arritur afër shtëpive të banuara, duke rrezikuar banorët rezidentë. Edhe në këto...

Alarm në Gurgurnicë, zjarri i afrohet shtëpive

para 11 muajve - Portalb

Zjarri në Gurgurnicë të Tetovës po i afrohet fshatit. Banorët apelojnë deri tek institucionet kompetente Komuna dhe Zjarrfikësit që sa më shpejt që është ne mundur të marrin masa urgjente për shuarjen...

Alarm në Gurgurnicë, zjarri i afrohet shtëpive

para 11 muajve - Flaka

Zjarri në Gurgurnicë të Tetovës po i afrohet fshatit. Banorët apelojnë deri tek institucionet kompetente Komuna dhe Zjarrfikësit që sa më shpejt që është ne mundur të marrin masa urgjente për shuarjen...

Gjendje alarmante me zjarrin në fshatin Gurgurnicë të Tetovës

para 11 muajve - Alsat-M

Zjarri ne Gurgurnic të Tetovës po i afrohet fshatit. Banorët apelojnë deri tek institucionet kompetente Komuna dhe Zjarrfikësit që sa më shpejt që është ne mundur të marrin masa urgjente për shuarjen e...

Gjendje alarmante me zjarrin në fshatin Gurgurnicë të Tetovës

para 11 muajve - Gazeta Express

Zjarri në Gurgurnic të Tetovës po i afrohet fshatit Banorët apelojnë deri tek institucionet kompetente Komuna dhe Zjarrfikësit që sa më shpejt që është ne mundur të marrin masa urgjente për shuarjen e...

Zjarr masiv në Gurgunicë të Bervenicës, banorët kërkojnë ndihmë

para 11 muajve - Telegrafi

Banorë të fshatit Gurgunicë të Komunës së Bervenicës i janë drejtuar Telegrafit në Maqedoni me video të zjarrit aktiv që përhapet te bjeshkët e këtij vendbanimi. Banorët thonë se e kanë thirrë edhe shërbimin...

Gjendje alarmante me zjarrin në fshatin Gurgurnicë të Tetovës

para 11 muajve - Fol

Zjarri ne Gurgurnic të Tetovës po i afrohet fshatit. Banorët apelojnë deri tek institucionet kompetente Komuna dhe Zjarrfikësit që sa më shpejt që është ne mundur të marrin masa urgjente për shuarjen e...

Lajmi i fundit : Situatë dramatike në Gurgurnicë.Banorët apel autoriteteve përgjegjëse sepse zjarri po merr përmasa

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Situatë dramatike po ndodhë në këto momente në Gurgurnicë.Banorët e kësaj zonë bëjnë apel që sa më shpejtë të arrijnë ekipet e zjarrëfikësve sepse zjarri po i afrohet fshatit.Në këto momente...

Gjendje alarmante me zjarrin në fshatin Gurgurnicë të Tetovës

para 11 muajve - Almakos

11 August Zjarri ne Gurgurnic të Tetovës po i afrohet fshatit. Banorët apelojnë deri tek institucionet kompetente Komuna dhe Zjarrfikësit që sa më shpejt që është ne mundur të marrin masa urgjente për...

Lajmi i fundit : Situatë dramatike në Gurgurnicë.Banorët apel autoriteteve përgjegjëse sepse zjarri po merr përmasa

para 11 muajve - Fakti Ditor

Situatë dramatike po ndodhë në këto momente në Gurgurnicë.Banorët e kësaj zonë bëjnë apel që sa më shpejtë të arrijnë ekipet e zjarrëfikësve sepse zjarri po i afrohet fshatit.Në këto momente derisa po...

Zjarrfikësit e banorët në aksion për shuarjen e zjarrit në tunelin e parë në Mitrovicë

para 11 muajve - Periskopi

Prej disa ditësh një zjarr i madh ka përfshirë fshatrat e Mitrovicës. Tashmë situata është përkeqësuar, kur flakët kanë arritur afër shtëpive të banuara, duke rrezikuar banorët rezidentë. Edhe në këto...

Gjendje alarmante me zjarrin në fshatin Gurgurnicë të Tetovës

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Zjarri ne Gurgurnic të Tetovës po i afrohet fshatit. Banorët apelojnë deri tek institucionet kompetente Komuna dhe Zjarrfikësit që sa më shpejt që është ne mundur të marrin masa urgjente për...

Gjendje alarmante me zjarrin në fshatin Gurgurnicë të Tetovës

para 11 muajve - Fakti Ditor

Zjarri ne Gurgurnic të Tetovës po i afrohet fshatit. Banorët apelojnë deri tek institucionet kompetente Komuna dhe Zjarrfikësit që sa më shpejt që është ne mundur të marrin masa urgjente për shuarjen e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK