http://kariera.mk

MPB: Kallëzim penal për policin që ka shtënë në minorenët në Strumicë

para 11 muajve - Aktuale

Nëpunësi policor në mënyrë të paautorizuar, të paarsyeshme dhe të padrejtë ka përdorur mjet për forcë – armë zjarri ndaj personave D.T. dhe A.G., gjegjësisht ka vepruar në kundërshtim me dispozitat nga...

MPB: Polici do të gjykohet për tentim për vrasje

para 11 muajve - Telegrafi

Reparti për kontroll të brendshëm, hetime kriminalistike dhe standarde profesionale në MPB kreu hetimet e duhura dhe konstatoi se polici në fjalë, në rastin e ditës së premte të ndodhur në Strumicë, pa...

MPB: Kallëzim penal për "vrasje në tentim" për policin që ka shtënë në minorenët në Strumicë

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 gusht - Nëpunësi policor në mënyrë të paautorizuar, të paarsyeshme dhe të padrejtë ka përdorur mjet për forcë - armë zjarri ndaj personave D.T. dhe A.G., gjegjësisht ka vepruar në kundërshtim...

Kallëzim penal për "vrasje në tentim" për policin që ka shtënë në minorenët në Strumicë

para 11 muajve - Gazeta Express

Nëpunësi policor në mënyrë të paautorizuar, të paarsyeshme dhe të padrejtë ka përdorur mjet për forcë - armë zjarri ndaj personave D.T. dhe A.G., gjegjësisht ka vepruar në kundërshtim me dispozitat nga...

Kallëzim penal për “vrasje në tentim” për policin që ka shtënë në minorenët në Strumicë

para 11 muajve - Arbresh

Nëpunësi policor në mënyrë të paautorizuar, të paarsyeshme dhe të padrejtë ka përdorur mjet për forcë – armë zjarri ndaj personave D.T. dhe A.G., gjegjësisht ka vepruar në kundërshtim me dispozitat nga...

Mbi 100 policë nën urdhrat e Zvërlevskit

para 11 muajve - Gazeta Express

Mbi 100 nëpunës policorë, inspektorë të Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe hetues vazhdojnë të punojnë nën direktivat e kryeprokurorit të shtetit Marko Zvërlevski, shkruan gazeta KOHA e Shkupit. Përkundër...

Ndëshkohet polici që qëlloi vjedhësit e mitur

para 11 muajve - Almakos

Ngritet padi penale dhe procedurë diciplinore për nëpunësin e policisë i cili përdori armë kundër dy vjedhësve të mitur në Strumicë. Sektori për Kontroll të Brendshëm ka nisur hetime kriminele dhe standarde...

Ndëshkohet polici që qëlloi vjedhësit e mitur

para 11 muajve - Shenja

Ngritet padi penale dhe procedurë diciplinore për nëpunësin e policisë i cili përdori armë kundër dy vjedhësve të mitur në Strumicë. Sektori për Kontroll të Brendshëm ka nisur hetime kriminele dhe standarde...

Ndëshkohet polici që qëlloi vjedhësit e mitur

para 11 muajve - AlbPortali

Ngritet padi penale dhe procedurë diciplinore për nëpunësin e policisë i cili përdori armë kundër dy vjedhësve të mitur në Strumicë. Sektori për Kontroll të Brendshëm ka nisur hetime kriminele dhe standarde...

Mbi 100 policë nën urdhrat e Zvërlevskit

para 11 muajve - Aktuale

Mbi 100 nëpunës policorë, inspektor të Ministrisë për Punë të Brendshme dhe hetues vazhdojnë të punojnë nën direktivat e kryeprokurorit të shtetit Marko Zvërlevski, shkruan gazeta KOHA. Përkundër faktit...

Prokuroria kryen hetim në vendin ku u plagosën të miturit në Strumicë

para 11 muajve - Telegrafi

Prokurori i angazhuar i Prokurorisë themelore publike – Strumicë edhe sot vazhdon me hetimin në rrugë, pranë kishës së qytetit në Strumicë, ku mbrëmë një polic duke hapur zjarr nga arma zyrtare ka lënduar...

Incident në Strumicë, polici gjuan me pistoletë dy të mitur

para 11 muajve - TV Koha

Një polic mbrëmë me pistoletën zyrtare ka gjuajtur dy persona të mitur në Strumicë, prej të cilëve njëri me lëndime të rënda është hospitalizuar në Klinikën për Anestezion, Reanimim dhe Mjekim Intensiv...

Incident në Strumicë, polici gjuan me pistoletë dy të mitur

para 11 muajve - Ina

Një polic mbrëmë me pistoletën zyrtare ka gjuajtur dy persona të mitur në Strumicë, prej të cilëve njëri me lëndime të rënda është hospitalizuar në Klinikën për Anestezion, Reanimim dhe Mjekim Intensiv...

Strumicë, një polic me pistoletë zyrtare ka qëlluar dy persona të mitur

para 11 muajve - Gazeta Express

Një polic mbrëmë me pistoletën zyrtare ka gjuajtur dy persona të mitur në Strumicë, prej të cilëve njëri me lëndime të rënda është hospitalizuar në Klinikën për Anestezion, Reanimim dhe Mjekim Intensiv...

Një polic me pistoletë zyrtare ka qëlluar dy persona të mitur, Prokuroria kryen ekspertizë

para 11 muajve - Portalb

Një polic mbrëmë me pistoletën zyrtare ka gjuajtur dy persona të mitur në Strumicë, prej të cilëve njëri me lëndime të rënda është hospitalizuar në Klinikën për Anestezion, Reanimim dhe Mjekim Intensiv...

Polici gjuan me armë vjedhësit e bankës, plagoset i mituri

para 11 muajve - Almakos

Policia ka njoftuar se një pjesëtar i saj ka gjuajtur me armë dy të mitur, njëri prej të cilëve ka marrë plagë të rënda. Incidenti ka ndodhur kur policët janë mundur që të ndalojnë veturën në të cilën...

Polici gjuan me armë vjedhësit e bankës, plagoset i mituri

para 11 muajve - Shenja

Policia ka njoftuar se një pjesëtar i saj ka gjuajtur me armë dy të mitur, njëri prej të cilëve ka marrë plagë të rënda. Incidenti ka ndodhur kur policët janë mundur që të ndalojnë veturën në të cilën...

Dy të mitur në Strumicë qëllohen me pistoletë nga polici

para 11 muajve - InfoShqip

Një polic mbrëmë me pistoletën zyrtare ka gjuajtur dy persona të mitur në Strumicë, prej të cilëve njëri me lëndime të rënda është hospitalizuar në Klinikën për Anestezion, Reanimim dhe Mjekim Intensiv...

Një polic me pistoletë zyrtare ka qëlluar dy persona të mitur, Prokuroria kryen ekspertizë

para 11 muajve - Lajm

Një polic mbrëmë me pistoletën zyrtare ka gjuajtur dy persona të mitur në Strumicë, prej të cilëve njëri me lëndime të rënda është hospitalizuar në Klinikën për Anestezion, Reanimim dhe Mjekim Intensiv...

Polici gjuan me armë vjedhësit e bankës, plagoset i mituri

para 11 muajve - AlbPortali

Policia ka njoftuar se një pjesëtar i saj ka gjuajtur me armë dy të mitur, njëri prej të cilëve ka marrë plagë të rënda. Incidenti ka ndodhur kur policët janë mundur që të ndalojnë veturën në të cilën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK