http://kariera.mk

Çoroditen pushuesit në Borsh, plazhi 3 orë pa ujë

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 2 Zona e plazhit të Borshit prej 3 orësh ka mbetur pa ujë. Sipas pronarëve të hoteleve dhe banesave në shërbim të turizmit mësohet se numri i pushuesve është rreth 6000. Si pasojë e mungesës...

Plazhi i Borshit që 3 orë pa ujë, pushuesit në panik

para 11 muajve - Indeks online

Lagjia në zonën e plazhit në Borsh ka thuajse tre orë që nuk ka fare ujë. Sipas pronarëve të hoteleve dhe banesave në shërbim të turizmit mësohet se numri i pushuesve është rreth 6000 te tille. Banoret...

Çoroditen pushuesit në Borsh, plazhi 3 orë pa ujë

para 11 muajve - BalkanWeb

SARANDE – Zona e plazhit të Borshit prej 3 orësh ka mbetur pa ujë. Sipas pronarëve të hoteleve dhe banesave në shërbim të turizmit mësohet se numri i pushuesve është rreth 6000. Si pasojë e mungesës së...

Pushuesit në Borsh i zë paniku, 3 orë pa ujë

para 11 muajve - Albeu

Lagjia në zonën e plazhit në Borsh ka thuajse tre orë që nuk ka fare ujë. Sipas pronarëve të hoteleve dhe banesave në shërbim të turizmit mësohet se numri i pushuesve është rreth 6000 te tille. Banoret...

Plazhi i Borshit që 3 orë pa ujë, pushuesit në panik

para 11 muajve - Sovrani

Lagjia në zonën e plazhit në Borsh ka thuajse tre orë që nuk ka fare ujë. Sipas pronarëve të hoteleve dhe banesave në shërbim të turizmit mësohet se numri i pushuesve është rreth 6000 te tille. Banoret...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK