http://kariera.mk

417 vetura Fiat 126 defilojnë për të thyer rekord Guinnessi

para 11 muajve - Koha.net

Ta apasionuarit pas modelit “126” të Fiatit, në festivalin e 14-të kushtuar këtij automobili në Poloni, tentuan të thyejnë rekordin e Guinnessit. Festivali që mbahet në Sochaczew, bëri që rrugët e ngushta...

417 vetura Fiat 126 defilojnë për të thyer rekord Giunnessi

para 11 muajve - Koha.net

Ta apasionuarit pas modelit “126” të Fiatit, në festivalin e 14-të kushtuar këtij automobili në Poloni, tentuan të thyejnë rekordin e Guinnessit. Festivali që mbahet në Sochaczew, bëri që rrugët e ngushta...

Në Poloni mbahet parada e “Fiatit polak” për rekordin e Guinnesit

para 11 muajve - Gazeta e re

Organizatori tha se auto-kolona e cila defiloi në qytet, ishte përbërë nga 417 vetura të modelit dikur shumë të popullarizuar. Ta apasionuarit pas modelit “126” të Fiatit, në festivalin e 14-të kushtuar...

Në Poloni mbahet parada e "Fiatit polak" për rekordin e Guinnesit

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv SOCHACZEW (AA) – Ta apasionuarit pas modelit “126” të Fiatit, në festivalin e 14-të kushtuar këtij automobili në Poloni, tentuan të thyejnë rekordin e Guinnesit, shkruan Anadolu Agency (AA)....

“Fiati polak” synon rekordin e Guinnesit

para 11 muajve - Insajderi

Ta pasionuarit pas modelit “126” të Fiatit, në festivalin e 14-të kushtuar këtij automobili në Poloni, tentuan të thyejnë rekordin e Guinnesit. Festivali që mbahet në Sochaczew, bëri që rrugët e ngushta...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK