http://kariera.mk

Zjarri në Çegran, banorët: Zjarri 100 metra u afrua shtëpive

para 11 muajve - Zhurnal

Gostivar, 13 gusht - Mbrëmë në orët e vona pas mesnate, është lokalizuar zjarri i cili që paraditën e së shtunës mori hovin e tij duke përfshirë  fshatin Çegran të Gostivarit, njofton “TVM2”. Në shmanigien...

Banorët e Kondovës rrëfejnë tmerrin gjatë përballjes me zjarrin

para 11 muajve - Gazeta Express

Falë reshjeve të shiut, shumë zjarre në vend të cilat për ditë me radhë kanë qenë aktive, janë shuar dhe janë nën kontroll. Gjendja mbi Kondovë zonë e cila mbrëmë u përfshi nga zjarri paraqitet e qetë....

Banorët e Kondovës rrëfejnë tmerrin gjatë përballjes me zjarrin

para 11 muajve - Aktuale

Falë reshjeve të shiut, shumë zjarre në vend të cilat për ditë me radhë kanë qenë aktive, janë shuar dhe janë nën kontroll. Gjendja mbi Kondovë zonë e cila mbrëmë u përfshi nga zjarri paraqitet e qetë....

Flakët kërcënuan edhe Çegranin

para 11 muajve - Shenja

Edhe fshati Çegran i Gostivarit dje luftonte me flakët. Sipas njoftimeve të para që erdhën në adresën elektronike të televizionit tonë nga  banorë të këtij fshati, mali ishte ndezur dikur kah ora 11 e...

Zjarr në Çegran të Gostivarit, banorët: Zjarri 100 metra u afrua shtëpive

para 11 muajve - MRT

Mbrëmë në orët e vona pas mesnate, është lokalizuar zjarri.... Mbrëmë në orët e vona pas mesnate, është lokalizuar zjarri i cili që paraditën e së shtunës mori hovin e tij duke përfshirë  fshatin Çegran...

Banorët e Kondovës rrëfejnë tmerrin gjatë përballjes me zjarrin

para 11 muajve - Alsat-M

Falë reshjeve të shiut, shumë zjarre në vend të cilat për ditë me radhë kanë qenë aktive, janë shuar dhe janë nën kontroll. Gjendja mbi Kondovë zonë e cila mbrëmë u përfshi nga zjarri paraqitet e qetë....

Banorët e Kondovës rrëfejnë tmerrin gjatë përballjes me zjarrin

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Falë reshjeve të shiut, shumë zjarre në vend të cilat për ditë me radhë kanë qenë aktive, janë shuar dhe janë nën kontroll. Gjendja mbi Kondovë zonë e cila mbrëmë u përfshi nga zjarri paraqitet e qetë....

Banorët e Kondovës rrëfejnë tmerrin gjatë përballjes me zjarrin

para 11 muajve - Almakos

Falë reshjeve të shiut, shumë zjarre në vend të cilat për ditë me radhë kanë qenë aktive, janë shuar dhe janë nën kontroll. Gjendja mbi Kondovë zonë e cila mbrëmë u përfshi nga zjarri paraqitet e qetë....

Banorët e Kondovës rrëfejnë tmerrin gjatë përballjes me zjarrin

para 11 muajve - Arbresh

Falë reshjeve të shiut, shumë zjarre në vend të cilat për ditë me radhë kanë qenë aktive, janë shuar dhe janë nën kontroll. Gjendja mbi Kondovë zonë e cila mbrëmë u përfshi nga zjarri paraqitet e qetë....

Një shpirt i djegur nga zjarri në Kondovë!

para 11 muajve - Lajm

Edhe kjo breshkë është viktimë e zjarrit të mbrëmshëm. Mijëra insekte e gjallesa tjera janë djegur mbrëmë në pyjet mbi fshatin Kondovë. Në vazhimësi, ka thirrje për të mos ndezur zjarre dhe thirrja ju...

Pamje pas reshjeve të shiut në tokat e djegura të Kondovës

para 11 muajve - Almakos

Pas zjarreve të mbrëmshme, pyjet mbi fshatin Kondovë kanë marrë ngjyrën gri, raporton Televizioni SHENJA. Shiu që ra gjatë natës i ka shuar të gjitha vatrat e zjarrit, duke lënë pas një hapësirë me hi...

Pamje pas reshjeve të shiut në tokat e djegura të Kondovës

para 11 muajve - Shenja

Pas zjarreve të mbrmshme, pyjet mbi fshatin Kondovë kanë marrë ngjyrën gri, raporton televizioni SHENJA. Shiu që ra gjatë natës i ka shuar të gjitha vatrat e zjarrit, duke lënë pas një hapësirë me hi dhe...

Një shpirt i djegur nga zjarri në Kondovë!

para 11 muajve - Almakos

Edhe kjo breshkë është viktimë e zjarrit të mbrëmshëm. Mijëra insekte e gjallesa tjera janë djegur mbrëmë në pyjet mbi fshatin Kondovë. Në vazhimësi, ka thirrje për të mos ndezur zjarre dhe thirrja ju...

Një shpirt i djegur nga zjarri në Kondovë!

para 11 muajve - Shenja

Edhe kjo breshkë është viktimë e zjarrit të mbrëmshëm. Mijëra insekte e gjallesa tjera janë djegur mbrëmë në pyjet mbi fshatin Kondovë. Në vazhimësi, ka thirrje për të mos ndezur zjarre dhe thirrja ju...

Shiu shpëtimtar në Kondovë!

para 11 muajve - Lajm

Shiu që ka nisur gjatë natës së mbrëmshme ka shuar plotësisht vatrat e zjarrit që kapluan mbrërmë pyjet mbi fshatin Kondovë, raporton Televizioni SHENJA. Dhjetëra hektarë tokë që u shkrumbuan mbrëmë tashmë...

Një shpirt i djegur nga zjarri në Kondovë!

para 11 muajve - AlbPortali

Edhe kjo breshkë është viktimë e zjarrit të mbrëmshëm. Mijëra insekte e gjallesa tjera janë djegur mbrëmë në pyjet mbi fshatin Kondovë. Në vazhimësi, ka thirrje për të mos ndezur zjarre dhe thirrja ju...

Pamje pas reshjeve të shiut në tokat e djegura të Kondovës

para 11 muajve - AlbPortali

Pas zjarreve të mbrmshme, pyjet mbi fshatin Kondovë kanë marrë ngjyrën gri, raporton televizioni SHENJA. Shiu që ra gjatë natës i ka shuar të gjitha vatrat e zjarrit, duke lënë pas një hapësirë me hi dhe...

Shiu shpëtimtar në Kondovë!

para 11 muajve - Ina

Shiu që ka nisur gjatë natës së mbrëmshme ka shuar plotësisht vatrat e zjarrit që kapluan mbrërmë pyjet mbi fshatin Kondovë, raporton Televizioni SHENJA. Dhjetëra hektarë tokë që u shkrumbuan mbrëmë tashmë...

Ende aktiv zjarri mbi Kondovë, nuk ka rrezik për shtëpitë

para 11 muajve - Portalb

Zjarri që shpërtheu mbrëmë mbi kodrën në Kondovë të Shkupit edhe sot është aktiv, ndërsa rreth fshatit, sipas informacioneve nga Qendra për Menaxhim me krizat, është krijuar një brez mbrojtës që të pengohet...

Ende aktiv zjarri mbi Kondovë, nuk ka rrezik për shtëpitë

para 11 muajve - Gazeta Express

Zjarri që shpërtheu mbrëmë mbi kodrën në Kondovë të Shkupit edhe sot është aktiv, ndërsa rreth fshatit, sipas informacioneve nga Qendra për Menaxhim me krizat, është krijuar një brez mbrojtës që të pengohet...

Zjarri në Kondovë ende aktiv, shtëpitë jashtë rrezikit

para 11 muajve - Alsat-M

Zjarri që kaploi mbrëmë fshatin Kondovë të Shkupit edhe pas gjitha përpjekeve të ekipeve të zjarrfikësve si dhe qytetarëve vazhdon të jetë aktiv por pa paraqitur asnjë rrezik për shtëpitë. Sipas informacioneve...

Shiu shpëtimtar në Kondovë!

para 11 muajve - Shenja

Shiu që ka nisur gjatë natës së mbrëmshme ka shuar plotësisht vatrat e zjarrit që kapluan mbrërmë pyjet mbi fshatin Kondovë, raporton Televizioni SHENJA. Dhjetëra hektarë tokë që u shkrumbuan mbrëmë tashmë...

Shiu shpëtimtar në Kondovë!

para 11 muajve - Almakos

Shiu që ka nisur gjatë natës së mbrëmshme ka shuar plotësisht vatrat e zjarrit që kapluan mbrërmë pyjet mbi fshatin Kondovë, raporton Televizioni SHENJA. Dhjetëra hektarë tokë që u shkrumbuan mbrëmë tashmë...

Shiu shpëtimtar në Kondovë!

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Shiu që ka nisur gjatë natës së mbrëmshme ka shuar plotësisht vatrat e zjarrit që kapluan mbrërmë pyjet mbi fshatin Kondovë, raporton Televizioni SHENJA. Dhjetëra hektarë tokë që u shkrumbuan...

Shiu shpëtimtar në Kondovë!

para 11 muajve - Fakti Ditor

Shiu që ka nisur gjatë natës së mbrëmshme ka shuar plotësisht vatrat e zjarrit që kapluan mbrërmë pyjet mbi fshatin Kondovë, raporton Televizioni SHENJA. Dhjetëra hektarë tokë që u shkrumbuan mbrëmë tashmë...

Zjarri në Kondovë ende aktiv, shtëpitë jashtë rrezikit

para 11 muajve - Almakos

Zjarri që kaploi mbrëmë fshatin Kondovë të Shkupit edhe pas gjitha përpjekeve të ekipeve të zjarrfikësve si dhe qytetarëve vazhdon të jetë aktiv por pa paraqitur asnjë rrezik për shtëpitë. Sipas informacioneve...

Zjarri mbi Kondovë, ende aktiv nuk ka rrezik për shtëpitë

para 11 muajve - Gazeta e re

Zjarri që shpërtheu mbrëmë mbi kodrën në Kondovë të Shkupit edhe sot është aktiv, ndërsa rreth fshatit, sipas informacioneve nga Qendra për Menaxhim me krizat, është krijuar një brez mbrojtës që të pengohet...

Shiu shpëtimtar në Kondovë!

para 11 muajve - Gazeta Max

Shiu që ka nisur gjatë natës së mbrëmshme ka shuar plotësisht vatrat e zjarrit që kapluan mbrërmë pyjet mbi fshatin Kondovë. Dhjetëra hektarë tokë që u shkrumbuan mbrëmë tashmë janë shndërruar në djerrina,...

Ende aktiv zjarri mbi Kondovë, nuk ka rrezik për shtëpitë

para 11 muajve - KosovaPress

Në shuarjen e zjarrit mbrëmë morën pjesë katër cisterna, 25 zjarrfikës, nëntë automjete të Njësisë Territoriale Zjarrfikëse dhe persona të zonës. Në fshatin Kondovë nuk ka shtëpi të përfshira nga zjarri....

Shiu shpëtimtar në Kondovë!

para 11 muajve - AlbPortali

Shiu që ka nisur gjatë natës së mbrëmshme ka shuar plotësisht vatrat e zjarrit që kapluan mbrërmë pyjet mbi fshatin Kondovë, raporton Televizioni SHENJA. Dhjetëra hektarë tokë që u shkrumbuan mbrëmë tashmë...

Kryetari i Gostivarit, Bejta bashkë me banorët në ora 4:30 të mëngjesit lokalizojnë Zjarrin në Çegran

para 11 muajve - Radio Vala

Çegran, me 13 Gusht 2017 Kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta ndodhët në terren në këto orët të para të mëngjesit, bashkë me banorët e fshatit Çegran, për ta lokalizuar Zjarrin që gjatë mbrëmjes...

Kryetari i Gostivarit, Bejta bashkë me banorët në ora 4:30 të mëngjesit lokalizojnë Zjarrin në Çegran

para 11 muajve - Radio Vala

Çegran, me 13 Gusht 2017 Kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta ndodhët në terren në këto orët të para të mëngjesit, bashkë me banorët e fshatit Çegran, për ta lokalizuar Zjarrin që gjatë mbrëmjes...

Zjarr edhe në fshatin Çegran të Gostivarit (FOTO/VIDEO)

para 11 muajve - Gazeta Express

Sipas TV SHENJA kanë ardhur disa fotografi që flasin për një zjarr që ka kapluar fshatin Çegran të Gostivarit. Zjarri sipas rrëfimit të banorëve ka shpërthyer dy orë më parë. Në fillim ka qenë i dobët,...

Zjarri rrezikon Kondovën, autoritet thonë se nuk duhet të shqetësohemi

para 11 muajve - Telegrafi

Një zjarr masiv që është shpërndarë shpejtë nga era dhe është ndihmuar nga stuhia që mbretëron në Maqedoni ka rritur ndjenjën e panikës tek banorët e Kondovës dhe fshatrave tjerë përreth. Në video që po...

Banorët e Kondovës: Populli na doli në ndihmë, autoritetet qendrore dhe lokale nuk ishin askund

para 11 muajve - Almakos

TV SHENJA është në Kondovë ku po ndjek situatën e krijuar pas shpërthimit të një zjarri i cili është përhapur me shpejtësi. Më poshtë ju sjellim edhe disa deklarata nga banorët e Kondovës. [embedded content]...

Pamje të reja nga zjarri që ka kapluar fshatin Çegran të Gostivarit (VIDEO+FOTO)

para 11 muajve - Shenja

Edhe fshati Çegran i Gostivarit është kapluar nga një zjarr i cili, sipas dëshmive të banorëve po rrezikon shtëpitë e banorëve, raporton SHENJA. Ata kërkojnë ndihmë nga autoritete për të shuar zjarrin,...

Pamje të reja nga zjarri që ka kapluar fshatin Çegran të Gostivarit (VIDEO+FOTO)

para 11 muajve - Almakos

Edhe fshati Çegran i Gostivarit është kapluar nga një zjarr i cili, sipas dëshmive të banorëve po rrezikon shtëpitë e banorëve, raporton SHENJA. Ata kërkojnë ndihmë nga autoritete për të shuar zjarrin,...

Pamje të reja nga shpërthimi i zjarrit në Kondovë

para 11 muajve - Shenja

Pamje të reja nga shpërthimi i zjarrit në Kondovë by tvshenjaofficial

Ja çfarë thonë banorët e Kondovës për zjarrin që është përhapur

para 11 muajve - Shenja

TV SHENJA është në Kondovë ku po ndjek situatën e krijuar pas shpërthimit të një zjarri i cili është përhapur me shpejtësi. Më poshtë ju sjellim edhe disa deklarata nga banorët e Kondovës. Ja çfarë thonë...

Ja çfarë thonë banorët e Kondovës për zjarrin që është përhapur

para 11 muajve - Almakos

TV SHENJA është në Kondovë ku po ndjek situatën e krijuar pas shpërthimit të një zjarri i cili është përhapur me shpejtësi. Më poshtë ju sjellim edhe disa deklarata nga banorët e Kondovës. [embedded content]...

Zjarr edhe në fshatin Çegran të Gostivarit (FOTO+VIDEO)

para 11 muajve - Almakos

Në adresën elektronike të TV SHENJA kanë ardhur disa fotografi që flasin për një zjarr që ka kapluar fshatin Çegran të Gostivarit. Zjarri sipas rrëfimit të banorëve ka shpërthyer dy orë më parë. Në fillim...

Zjarr edhe në fshatin Çegran të Gostivarit (FOTO+VIDEO)

para 11 muajve - Shenja

Në adresën elektronike të TV SHENJA kanë ardhur disa fotografi që flasin për një zjarr që ka kapluar fshatin Çegran të Gostivarit. Zjarri sipas rrëfimit të banorëve ka shpërthyer dy orë më parë. Në fillim...

Situata në Kondovë, pas pak TV SHENJA përsëri me edicion special të lajmeve

para 11 muajve - Almakos

Ekipi i TV SHENJA është në Kondovë dhe po ndjek nga afër  situatën me zjarrin që ka kapluar Kondovë. Të dhënat e fundit do të mund t;I ndiqni në edicionin e radhës që do të jetë pas disa minutave. Në ndiqni....

Situata në Kondovë, pas pak TV SHENJA përsëri me edicion special të lajmeve

para 11 muajve - Shenja

Ekipi i TV SHENJA është në Kondovë dhe po ndjek nga afër  situatën me zjarrin që ka kapluar Kondovë. Të dhënat e fundit do të mund t;I ndiqni në edicionin e radhës që do të jetë pas disa minutave. Në ndiqni.

JA ÇFARË THONË BANORËT E KONDOVËS PËR ZJARRIN QË ËSHTË PËRHAPUR

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... TV SHENJA është në Kondovë ku po ndjek situatën e krijuar pas shpërthimit të një zjarri i cili është përhapur me shpejtësi. Më poshtë ju sjellim edhe disa deklarata nga banorët e Kondovës AlbPortali:

Pamje të reja nga zjarri që ka kapluar fshatin Çegran të Gostivarit (VIDEO+FOTO)

para 11 muajve - AlbPortali

Edhe fshati Çegran i Gostivarit është kapluar nga një zjarr i cili, sipas dëshmive të banorëve po rrezikon shtëpitë e banorëve, raporton SHENJA. Ata kërkojnë ndihmë nga autoritete për të shuar zjarrin,...

Videolajm: Pamje nga zjarri në Kondovë

para 11 muajve - Shenja

PAMJE KONDOVE ZJARRI _12.08.2017 by tvshenjaofficial

JA ÇFARË THONË BANORËT E KONDOVËS PËR ZJARRIN QË ËSHTË PËRHAPUR

para 11 muajve - Fakti Ditor

TV SHENJA është në Kondovë ku po ndjek situatën e krijuar pas shpërthimit të një zjarri i cili është përhapur me shpejtësi. Më poshtë ju sjellim edhe disa deklarata nga banorët e Kondovës

PAMJE TË REJA NGA ZJARRI QË KA KAPLUAR FSHATIN ÇEGRAN TË GOSTIVARIT (VIDEO+FOTO)

para 11 muajve - Fakti Ditor

Edhe fshati Çegran i Gostivarit është kapluar nga një zjarr i cili, sipas dëshmive të banorëve po rrezikon shtëpitë e banorëve, raporton SHENJA. Ata kërkojnë ndihmë nga autoritete për të shuar zjarrin,...

Ja çfarë thonë banorët e Kondovës për zjarrin që është përhapur

para 11 muajve - AlbPortali

TV SHENJA është në Kondovë ku po ndjek situatën e krijuar pas shpërthimit të një zjarri i cili është përhapur me shpejtësi. Loading... Më poshtë ju sjellim edhe disa deklarata nga banorët e Kondovës. The...

Zjarr edhe në fshatin Çegran të Gostivarit (FOTO+VIDEO)

para 11 muajve - AlbPortali

Në adresën elektronike të TV SHENJA kanë ardhur disa fotografi që flasin për një zjarr që ka kapluar fshatin Çegran të Gostivarit. Zjarri sipas rrëfimit të banorëve ka shpërthyer dy orë më parë. Në fillim...

Situata në Kondovë, pas pak TV SHENJA përsëri me edicion special të lajmeve

para 11 muajve - AlbPortali

Ekipi i TV SHENJA është në Kondovë dhe po ndjek nga afër  situatën me zjarrin që ka kapluar Kondovë. Loading... Të dhënat e fundit do të mund t;I ndiqni në edicionin e radhës që do të jetë pas disa minutave....

Zjarri që rrezikonte shtëpitë e Çegranit është lokalizuar | FOTO

para 11 muajve - Flaka

Vatra e zjarrit vazhdon të jetë aktiv në atarin e fshatit Çegran, edhe ose njësite zjarrfikës ndodhet ne terren dhe pjesën më te madhe te zjariit arriti qe ta lokalizojë, ndërkohë që ende punohet në terren,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK