http://kariera.mk

Këto janë dhjetë vendet ku bie më së shumti shi!

para 11 muajve - Zhurnal

Ka rënë shi së fundmi në vendin tuaj? Edhe nëse ka rënë, sasia nuk mund të krahasohet me këto vende, të cilat njihen në tërë botën si vendet me më shumë lagështi, shkruan lajmi.net Reshjet mesatare vjetore...

Këto janë dhjetë vendet ku bie më së shumti shi

para 11 muajve - Indeks online

Ka rënë shi së fundmi në vendin tuaj? Edhe nëse ka rënë, sasia nuk mund të krahasohet me këto vende, të cilat njihen në tërë botën si vendet me më shumë lagështi, shkruan lajmi.net Reshjet mesatare vjetore ...

Këto janë dhjetë vendet ku bie më së shumti shi

para 11 muajve - Zeri

Ka rënë shi së fundmi në vendin tuaj? Edhe nëse ka rënë, sasia nuk mund të krahasohet me këto vende, të cilat njihen në tërë botën si vendet me më shumë lagështi, shkruan lajmi.net Reshjet mesatare vjetore...

FOTO/ Ja ku po bie shi me ‘gjyma’

para 11 muajve - Syri

Rënia e ndjeshme e temperaturave gjatë dy ditëve të fundit ka sjellë dhe reshje të mëdha shiu. Ka rënë shi së fundi në vendin tuaj? Edhe nëse ka rënë, sasia nuk mund të krahasohet me këto vende, të cilat...

Këto janë dhjetë vendet ku bie më së shumti shi

para 11 muajve - Gazeta Express

Ka rënë shi së fundmi në vendin tuaj? Edhe nëse ka rënë, sasia nuk mund të krahasohet me këto vende, të cilat njihen në tërë botën si vendet me më shumë lagështi, shkruan lajmi.net Reshjet mesatare vjetore...

Këto janë dhjetë vendet ku bie më së shumti shi

para 11 muajve - Lajmi.net

Ka rënë shi së fundmi në vendin tuaj? Edhe nëse ka rënë, sasia nuk mund të krahasohet me këto vende, të cilat njihen në tërë botën si vendet me më shumë lagështi, shkruan lajmi.net Reshjet mesatare vjetore...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK