http://kariera.mk

Keni gabuar gjithmonë! Patkoi tek dera nuk largon syrin e keq, por ..

para 11 muajve - Syri

Kemi parë gjithandej, jashtë dhe brenda vendit, që në portat e shumë shtëpive, ka nga një patkua. Mendojmë se këtë e bëjnë për të mos i marrë më sysh, apo ndryshe, për të larguar syrin e keq, por jo, gaboheni....

Patkoi largon syrin e keq? Çdo gjë që keni ditur është gabim

para 11 muajve - Gazeta Express

Kemi parë gjithandej, jashtë dhe brenda vendit, që në portat e shumë shtëpive, në veshët e shumë bukurosheve apo në gjokset e tyre a të meshkujve, në unaza nusesh,… varet apo ka nga një patkua të praruar....

Patkoi largon syrin e keq? Çdo gjë që keni ditur është gabim

para 11 muajve - Lajmi.net

Kemi parë gjithandej, jashtë dhe brenda vendit, që në portat e shumë shtëpive, në veshët e shumë bukurosheve apo në gjokset e tyre a të meshkujve, në unaza nusesh,… varet apo ka nga një patkua të praruar....

Patkoi largon syrin e keq apo sjell fat?

para 11 muajve - Shekulli

Nga Viktor Bakillari Kemi parë gjithandej, jashtë dhe brenda vendit, që në portat e shumë shtëpive, në veshët e shumë bukurosheve apo në gjokset e tyre a të meshkujve, në unaza nusesh,… varet apo ka nga...

Patkoi largon syrin e keq? Çdo gjë që keni ditur është gabim

para 11 muajve - Indeks online

Kemi parë gjithandej, jashtë dhe brenda vendit, që në portat e shumë shtëpive, në veshët e shumë bukurosheve apo në gjokset e tyre a të meshkujve, në unaza nusesh,… varet apo ka nga një patkua të praruar....

Patkoi largon syrin e keq? Çdo gjë që keni ditur është gabim

para 11 muajve - Gazeta Express

Kemi parë gjithandej, jashtë dhe brenda vendit, që në portat e shumë shtëpive, në veshët e shumë bukurosheve apo në gjokset e tyre a të meshkujve, në unaza nusesh,… varet apo ka nga një patkua të praruar....

Patkoi largon syrin e keq? Çdo gjë që keni ditur është gabim

para 11 muajve - Gazeta Express

Kemi parë gjithandej, jashtë dhe brenda vendit, që në portat e shumë shtëpive, në veshët e shumë bukurosheve apo në gjokset e tyre a të meshkujve, në unaza nusesh,… varet apo ka nga një patkua të praruar....

Patkoi largon syrin e keq? Çdo gjë që keni ditur është gabim

para 11 muajve - Arbresh

Kemi parë gjithandej, jashtë dhe brenda vendit, që në portat e shumë shtëpive, në veshët e shumë bukurosheve apo në gjokset e tyre a të meshkujve, në unaza nusesh,… varet apo ka nga një patkua të praruar....

Patkoi largon syrin e keq? Çdo gjë që keni ditur është gabim

para 11 muajve - Albeu

Nga Viktor Bakillari për Albeu.com * Kemi parë gjithandej, jashtë dhe brenda vendit, që në portat e shumë shtëpive, në veshët e shumë bukurosheve apo në gjokset e tyre a të meshkujve, në unaza nusesh,......

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK