http://kariera.mk

Dy aksidente fatale në një ditë, humb jetën një fëmijë 11 vjeçar dhe një polic

para 11 muajve - InfoShqip

Reshjet që nisën gjatë natës së kaluar kanë shkaktuar dy aksidente me vdekje. Në aksin Cerrik – Papër ka humbur jetën një fëmijë, një vajzë 11 vjeçe dhe janë plagosur tre të tjerët që ndodheshin në të...

Përgjaken rrugët, dy viktima në Elbasan e Lezhë

para 11 muajve - Top Channel

Dy aksidente janë regjistruar në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele, njëri në aksin rrugor Cërrik-Papër dhe tjetri në autostradën Lezhë-Shkodër. Në aksidentin e parë ka humbur jetën një 11-vjeçare...

Aksidentet në Elbasan dhe Lezhë: humb jetën 11-vjeçarja dhe një punonjës policie…

para 11 muajve - Te Sheshi

Dy aksidente me pasojë humbje jetësh janë regjistruar mëngjesin e së dielës në Lezhë dhe Elbasan. Policia bëri të ditur se njëri prej aksidenteve, ku humbi jetën një vajtë 11-vjeçare, ka ndodhur në aksin...

Përgjaken rrugët, dy viktima në Elbasan e Lezhë

para 11 muajve - Koha Jone

Dy aksidente janë regjistruar në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele, njëri në aksin rrugor Cërrik-Papër dhe tjetri në autostradën Lezhë-Shkodër. Në aksidentin e parë ka humbur jetën një 11-vjeçare...

Automjeti del nga rruga, humb jetën 11-vjeçarja, plagosen 3 të tjerë

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident i rëndë me pasojë një fëmijë të vdekur është regjistruar mëngjesin e sotëm në Cërrik, Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik- Papër, në  fshatin Valas, ku ka dalë nga rruga mjeti...

Aksident në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Humbin jetën 11-vjeçarja në Elbasan dhe një efektiv policie në Lezhë

para 11 muajve - Sot News

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm kanë ndodhur dy aksidente në Elbasan dhe Lezhë ku kanë humbur jetën një vajzë 11-vjeçare dhe një efektiv policie. Sipas të dhënave zyrtare në aksin rrugor Cërrik-Papër,...

Humbin jetën 11-vjeçarja në Elbasan dhe një efektiv policie në Lezhë, shkak aksidenti me makinë

para 11 muajve - Sot News

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm kanë ndodhur dy aksidente në Elbasan dhe Lezhë ku kanë humbur jetën një vajzë 11-vjeçare dhe një efektiv policie. Sipas të dhënave zyrtare në aksin rrugor Cërrik-Papër,...

Aksident tragjik në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - Telegrafi

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Makina del nga rruga, humb jetën 11 – vjeçarja

para 11 muajve - Klan

Elbasan/ Një 11 – vjeçare ka gjetur vdekjen mëngjesin e së dielës, në një aksident të ndodhur në aksin rrugor Cërrik –Papër, në fshatin Valas. E mitura ishte pasagjere në një automjet Ford me targa  AA...

Aksidentohet për vdekje një punonjës policie

para 11 muajve - Klan

Një punonjës policie ka humbur jetën mëngjesin e së dielës, pas një aksidenti me makinë. Ngjarja ndodhi rreth orës 05:08 në afërsi të Kryqëzimit të Kallmetit, në autostradën Lezhë – Shkodër. Viktima është...

Aksident tragjik, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - GazetaBlic

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Rikthehen reshjet, shënohen tre aksidente me dy viktima

para 11 muajve - Mapo

Nisja e reshjeve ka shkaktuar tre aksidente, me pasojë dy të vdekur dhe katër të plagosur, një prej të cilëve në gjendje të rëndë. Sipas Ora News, në autostradën Lezhë–Shkodër, në afërsi të Kryqëzimit...

Aksident tragjik në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - GazetaBlic

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Polici dhe 11 Vjeçarja Vdesin në Aksident Trafiku

para 11 muajve - Kallxo

Shirat e mbrëmshëm besohet të jenë shkaktarët e dy aksidenteve të rënda ku ka humbur jetën një vajzë 11 vjeçare dhe një punonjës i Policisë së Shtetit. Sipas njoftimit të Policisë Shqiptare në një aksident...

Shqipëri, dy aksidente fatale në një ditë

para 11 muajve - RTV 21

Humbin jetën një vajzë 11 vjeçare dhe një polic Reshjet që nisën gjatë natës së kaluar kanë shkaktuar dy aksidente me vdekje. Në aksin Cerrik – Papër në Shqipëri ka humbur jetën një vajzë 11 vjeçe, ndërsa...

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

para 11 muajve - Telegrafi

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik-Papër në fshatin Valas, ku një vajzë e mitur, vetëm 11 vjeçe ka mbetur e vdekur. Bëhet e ditur...

E dielë/ Aksidente që në mëngjez, vdes 11 vjeçarja dhe një polic

para 11 muajve - Koha Jone

Dy aksidente të rënda janë shënuar mëngjesin e sotëm një në Elbasan dhe një në Lezhë, ku raportohen edhe për dy viktima. Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Cërrik. Për pasojë, një vajzë e mitur 11-vjeçare...

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

para 11 muajve - Klan Kosova

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik-Papër në fshatin Valas, ku një vajzë e mitur, vetëm 11 vjeçe ka mbetur e vdekur. Bëhet e ditur...

Aksident në autostradën Lezhë-Shkodër, vdes punonjësi i policisë

para 11 muajve - Klan Kosova

Mëngjesin e kësaj të diele, një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor, në autostradën Lezhë-Shkodër. Nga informacionet e deritanishme bëhet e ditur mjeti tip “Benz” ka dalë nga rruga,...

Aksident tragjik në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - Almakos

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

para 11 muajve - Indeks online

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik-Papër në fshatin Valas, ku një vajzë e mitur, vetëm 11 vjeçe ka mbetur e vdekur. Bëhet e ditur...

Përgjaken rrugët e Shqipërisë, pas 11-vjeçares humb jetën edhe polici

para 11 muajve - Indeks online

Mëngjesi i sotëm ka nisur me dy aksidente fatale.  Të dy aksidentet kanë marrë jetën e dy personave, një vajze vetëm 11-vjeçare dhe të një oficeri policie. I pari ka ndodhur në aksin Papër-Cërrik, ku automjeti...

Nisja e reshjeve shkakton tre aksidente: dy të vdekur, 4 plagosen

para 11 muajve - Ora news

Nisja e reshjeve ka shkaktuar tre aksidente, me pasojë dy të vdekur dhe katër të plagosur një prej të cilëve në gjendje të rëndë. Në autostradën Lezhë – Shkodër, në afërsi të Kryqëzimit të Kallmetit mjeti...

Përgjaken rrugët e Shqipërisë, pas 11-vjeçare humb jetën edhe polici

para 11 muajve - Albeu

Mëngjesi i sotëm ka nisur me dy aksidente fatale. Të dy aksidentet kanë marrë jetën e dy personave, një vajze vetëm 11-vjeçare "> 11-vjeçare dhe të një oficeri policie. I pari ka ndodhur në aksin Papër-Cërrik,...

AKSIDENT TRAGJIK NË LEZHË, HUMB JETËN NJË EFEKTIV POLICIE

para 11 muajve - NOA

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Aksidentet tragjike/ Humbin jetën 11-vjeçarja në Elbasan dhe një efektiv policie në Lezhë

para 11 muajve - BalkanWeb

ELBASAN- Dy aksidente kanë ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit në Elbasan dhe Lezhë ku kanë humbur jetën një vajzë 11-vjeçare dhe një efektiv policie. Sipas të dhënave zyrtare në aksin rrugor Cërrik-Papër,...

Dy aksidente fatale në një ditë/ Humb jetën një fëmijë 11 vjeçar dhe një polic

para 11 muajve - Opinion

(Foto ilustruese) Reshjet që nisën gjatë natës së kaluar kanë shkaktuar dy aksidente me vdekje. Në aksin Cerrik – Papër ka humbur jetën një fëmijë, një vajzë 11 vjeçe dhe janë plagosur tre të tjerët që...

Aksident në autostradën Lezhë-Shkodër, vdes punonjësi i policisë

para 11 muajve - Shekulli

Mëngjesin e kësaj të diele, një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor, në autostradën Lezhë-Shkodër. Nga informacionet e deritanishme bëhet e ditur se polici me inicialet L. N., udhëtonte...

Tragjedi në Elbasan, aksidenti i merr jetën një 11-vjeçarje

para 11 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan-Cërrik. Policia bën me dije se një vajzë vetëm 11-vjeçare ka gjetur vdekjen. Nga raportimet e para mësohet se në automjet po udhëtonin katër vetë....

Përgjaken rrugët e Shqipërisë nga aksidentet, vdes 11 vjeçarja dhe një punonjës policie

para 11 muajve - Gazeta Express

Dy aksidente të rënda janë shënuar mëngjesin e sotëm një në Elbasan dhe një në Lezhë, ku raportohen edhe për dy viktima. Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Cërrik. Për pasojë, një vajzë e mitur 11-vjeçare...

Aksident në Elbasan, humb jetën 11-vjeçarja

para 11 muajve - Ora news

Një aksident me pasojë vdekjen e një vajze 11 vjeçare ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik –Papër, në fshatin Valas mëngjesin e së dielës. Mjeti tip ” Ford” veturë me targa AA 503 KN që drejtohej nga shtetasi...

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

para 11 muajve - Shekulli

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Cërrik, ku një vajzë e mitur, vetm  vjee ka mbetur e vdekur. Bëhet e ditur se në makinë ndodheshin...

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

para 11 muajve - Almakos

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik-Papër në fshatin Valas, ku një vajzë e mitur, vetëm 11 vjeçe ka mbetur e vdekur. Bëhet e ditur...

Aksidentet, 2 të vdekur e 3 të plagosur në Elbasan e Lezhë

para 11 muajve - Shqiptarja

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugorë Cërrik- Papër, në afërsi të fshatit Valas, ku një automjet ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit ka humbu jetën 11- vjeçarja M.Sh,...

Aksident tragjik në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - 10minuta

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Aksident në autostradën Lezhë-Shkodër, humb jetën punonjësi i policisë

para 11 muajve - Ora news

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e së dielës. Polici me iniciale L.N udhëtonte i vetëm. Vijon… /Oranews.tv/ Të parët për lajmin e fundit....

MAKINA DEL NGA RRUGA, HUMB JETËN VAJZA E MITUR

para 11 muajve - NOA

Një aksident i rëndë me pasojë një fëmijë të vdekur është regjistruar mëngjesin e sotëm në Cërrik, Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik- Papër, në  fshatin Valas, ku ka dalë nga rruga mjeti...

Aksident tragjik në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - Gazeta e re

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Aksident tragjik në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - KosovaPress

Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç i cili udhëtonte i vetëm. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm, në afërsi të kryqëzimit të Kallmetit....

Dy aksidente fatale në Shqipëri, humb jetën 11-vjeçarja dhe një polic

para 11 muajve - Periskopi

Mëngjesi i sotëm ka nisur me dy aksidente fatale.  Të dy aksidentet kanë marrë jetën e dy personave, një vajze vetëm 11-vjeçare dhe të një oficeri policie. I pari ka ndodhur në aksin Papër-Cërrik, ku automjeti...

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

para 11 muajve - Sovrani

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik-Papër në fshatin Valas, ku një vajzë e mitur, vetëm 11 vjeçe ka mbetur e vdekur. Bëhet e ditur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK