http://kariera.mk

Shkodër/ Kërcënoi gruan e tij me armë, arrestohet 67 vjeçari

para 11 muajve - Sot News

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 67 vjeçar, pasi ka kanosur me fjalë bashkëshorten e tij, e cila ishte me urdhër mbrojtje. Shefqet Muça 67 vjeç është kallëzuar në polici nga bashkëshortja e tij, T.M,...

Parandalohet krimi në familje, policia arreston të moshuarin e armatosur

para 11 muajve - Zhurnal

Një konflikt familjar me armë është parandaluar nga Policia e Shkodrës. Pas një telefonate në sallën operative, policët kanë shkuar në një banesë ku kanë folur me një 62-vjeçare T. M. e cila rrëfeu se...

Policia parandalon një krim në familje në Velipojë

para 11 muajve - ABC News

Nje grua i kerkoi ndihme me arsyetimin se burri do ta vriste. Një konflikt familjar në Velipojë ka alarmuar Policinë e Shkodrës. Pas një telefonate në sallën operative, policët kanë shkuar në një banesë...

Parandalohet krimi në familje, policia arreston të moshuarin e armatosur

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një konflikt familjar me armë është parandaluar nga Policia e Shkodrës. Pas një telefonate në sallën operative, policët kanë shkuar në një banesë ku kanë folur me një 62-vjeçare T. M. e cila rrëfeu se...

“Burri do të më vrasë”, policia i gjen automatikun shkodranit dhe i vë prangat

para 11 muajve - NOA

Një konflikt familjar në Velipojë ka alarmuar Policinë e Shkodrës. Pas një telefonate në sallën operative, policët kanë shkuar në një banesë ku kanë folur me një 62-vjeçare T. M. e cila rrëfeu se ishte...

'Ndihmë, burri do të më vrasë' - policia i gjen automatikun shkodranit dhe i ve prangat

para 11 muajve - InfoShqip

Një konflikt familjar në Velipojë ka alarmuar Policinë e Shkodrës. Pas një telefonate në sallën operative, policët kanë shkuar në një banesë ku kanë folur me një 62-vjeçare T. M. e cila rrëfeu se ishte...

Kërcënoi bashkëshorten me jetë, arrestohet i moshuari

para 11 muajve - Albeu

Një 67-vjeçar ka rënë në pranga pasi ka kërcënuar bashkëshorten e tij me jetë. Kjo ngjarje ka ndodhur ditën e djeshme në Velipojë. Në sallën e komandimit të Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër ka ardhur...

“Burri thotë se do të më vrasë”, gruaja njofton policinë, arrestohet 67-vjeçari

para 11 muajve - BalkanWeb

SHKODËR- Policia e Shkodrës ka parandaluar përshkallëzimin e një konflikti familjar duke arrestuar një 67-vjeçar pas denoncimit të bashkëshortes së tij. Në sallën e komandimit të Drejtorisë Vendore të...

“Burri po më kërcënon se do të më vrasë”, gruaja njofton policinë, arrestohet 67-vjeçari

para 11 muajve - BalkanWeb

SHKODËR- Policia e Shkodrës ka parandaluar përshkallëzimin e një konflikti familjar duke arrestuar një 67-vjeçar pas denoncimit të bashkëshortes së tij. Në sallën e komandimit të Drejtorisë Vendore të...

Shkodër, arrestohet një 67 vjeçar, kërcënoi gruan e tij me armë

para 11 muajve - Shqiptarja

Një 67 vjeçar është arrestuar nga policia në Shkodër, pasi ka kanosur me fjalë bashkëshorten e tij, e cila ishte me urdhër mbrojtje. Shefqet Muça 67 vjeç është kallëzuar në polici nga bashkëshortja e tij,...

Kërcënonte bashkëshorten se do ta vriste, arrestohet i moshuar i armatosur

para 11 muajve - Shekulli

Një 67-vjeçar ka përfunduat në prangat e policisë së Shkodrës, pasi ai ka kërcënuar bashkëshorten me jetë. Policia ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në Velipojë. Në sallën e komandimit të...

Parandalohet krimi në familje, 67 vjeçarit i gjendet në banesë pushkë pa leje dhe 300 fishekë

para 11 muajve - Gazeta Express

​Është parandaluar në kohë përshkallëzimi i një konflikti brenda familjes. Policia e Shkodrës njofton se një grua e kërcënuar nga bashkëshorti ka kërkuar ndihmë. Menjëherë shërbimet e Stacionit të Policisë...

Parandalohet krimi në familje, 67 vjeçarit i gjendet në banesë pushkë pa leje dhe 300 fishekë

para 11 muajve - GazetaBlic

Është parandaluar në kohë përshkallëzimi i një konflikti brenda familjes. Policia e Shkodrës njofton se një grua e kërcënuar nga bashkëshorti ka kërkuar ndihmë. Menjëherë shërbimet e Stacionit të Policisë...

'Ndihmë, burri do të më vrasë' - policia i gjen automatikun shkodranit dhe i ve prangat

para 11 muajve - Syri

Një konflikt familjar në Velipojë ka alarmuar Policinë e Shkodrës. Pas një telefonate në sallën operative, policët kanë shkuar në një banesë ku kanë folur me një 62-vjeçare T. M. e cila rrëfeu se ishte...

‘Ndihmë, burri do të më vrasë’ – policia i gjen automatikun dhe i vë prangat

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një konflikt familjar në Velipojë ka alarmuar Policinë e Shkodrës. Pas një telefonate në sallën operative, policët kanë shkuar në një banesë ku kanë folur me një 62-vjeçare T. M. e cila rrëfeu se ishte...

‘Ndihmë, burri do të më vrasë’ – policia i gjen automatikun dhe i vë prangat

para 11 muajve - Periskopi

Një konflikt familjar në Velipojë ka alarmuar Policinë e Shkodrës. Pas një telefonate në sallën operative, policët kanë shkuar në një banesë ku kanë folur me një 62-vjeçare T. M. e cila rrëfeu se ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK