http://kariera.mk

Qëllon me armë zjarri në ajër, arrestohet “gangsteri” i fshatit

para 11 muajve - NOA

Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia e Lezhës pasi qëlloi me automatik në ajër. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Lalm. Policia mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe...

Qëlloi me automatik në ajër, policia arreston të riun nga Lezha

para 11 muajve - Sot News

Policia e Lezhës ka arrestuar një 27-vjeçar pasi qëlloi me automatk në ajër. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Lalm. Policia mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe kosntatosi...

Qëllon me automatik në ajër, arrestohet 27-vjeçari

para 11 muajve - Ora news

Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia e Lezhës pasi qëlloi me automatk në ajër. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Lalm. Policia mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe...

“Çmendet” i riu nga Lezha, merr automatikun dhe qëllon në ajër por…

para 11 muajve - BalkanWeb

LEZHË- Një i ri nga Lezha ka përfunduar në pranga pasi ka qëlluar me armë duke terrorizuar fshatin. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 06:40, kur policia është njoftuar se në fshatin Lalm...

Terrorizoi lagjen me kallashnikov, arrestohet i ?forti? i Lezhës

para 11 muajve - Albeu

Një 27-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Lezhës. Mësohet se i arrestuari është Dritan Ndreca . Ai mësohet se ka shtirë me armë zjarri në ajër pa ndonjë arsye, duke terrorizuar fshatin Lalm. Në...

'Çmendet' lezhjani, merr automatikun dhe qëllon në ajër

para 11 muajve - Gazeta Express

Një 27 vjecar nga Lezha ka përfunduar në pranga pasi ka qëlluar me armë duke terrorizuar fshatin. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 06:40, kur policia është njoftuar se...

Lezhë, qëllon me armë në ajër, tremb fshatin, arrestohet 27 vjeçari

para 11 muajve - Shqiptarja

Një i ri në Lezhë ka rënë në prangat e policisë, pasi ka trembur gjithë banorët e fshatit. Në orët e para të mëngjesit 27 vjeçari Dritan Ndreca, në ambientet e jashtme të shtëpisë së tij, ka qëlluar me...

Terrorizoi lagjen me kallashnikov, arrestohet i “forti” i Lezhës

para 11 muajve - Shekulli

Policia e Lezhës ka bërë të mundur arrestimin e një 27-vjeçari me emrin Dritan Ndreca. Ky i fundit mësohet të ketë shtënë me armë zjarri në ajër pa ndonjë arsye, duke terrorizuar kështu banorët e fshatit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK