http://kariera.mk

“Airbnb”: Shqipëria, më e lira në Europë pas Maqedonisë

para 11 muajve - Top Channel

Shqipëria është vendi i dytë në Europë me çmimet më të lira të hoteleve. Ky është rezultati i një renditjeje të përpiluar nga “Airbnb”, platforma më e madhe “online” për shërbimet e akomodimit. Sipas renditjes,...

“Airbnb”: Shqipëria, vendi më i lirë në Europë pas Maqedonisë

para 11 muajve - Indeks online

Shqipëria është vendi i dytë në Europë me çmimet më të lira të hoteleve. Ky është rezultati i një renditjeje të përpiluar nga “Airbnb”, platforma më e madhe “online” për shërbimet e akomodimit. Sipas renditjes,...

Ka një lajm shumë të mirë për turizmin shqiptar, e bën publik firma e njohur ndërkombëtare

para 11 muajve - Gazeta Express

Shqipëria është vendi i dytë në Europë me çmimet më të lira të hoteleve. Ky është rezultati i një renditjeje të përpiluar nga “Airbnb”, platforma më e madhe “online” për shërbimet e akomodimit.Sipas renditjes,...

“Airbnb”: Pas Maqedonisë, Shqipëria më e lira në Europë por turizmi vuan nga…

para 11 muajve - Koha Jone

Shqipëria është vendi i dytë në Europë me çmimet më të lira të hoteleve. Ky është rezultati i një renditjeje të përpiluar nga “Airbnb”, platforma më e madhe “online” për shërbimet e akomodimit. Sipas renditjes,...

“Airbnb”: Shqipëria, më e lira në Europë pas Maqedonisë

para 11 muajve - Lajm

Shqipëria është vendi i dytë në Europë me çmimet më të lira të hoteleve. Ky është rezultati i një renditjeje të përpiluar nga “Airbnb”, platforma më e madhe “online” për shërbimet e akomodimit. Sipas renditjes,...

“Airbnb”: Shqipëria, më e lira në Europë pas Maqedonisë

para 11 muajve - Almakos

Shqipëria është vendi i dytë në Europë me çmimet më të lira të hoteleve. Ky është rezultati i një renditjeje të përpiluar nga “Airbnb”, platforma më e madhe “online” për shërbimet e akomodimit. Sipas renditjes,...

“Airbnb”: Shqipëria më e lira në Evropë pas Maqedonisë

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas renditjes, në Shqipëri një natë qëndrimi në hotel kushton mesatarisht 27 paund. Çmim më të lirë se ky, në Evropë sipas “Airbnb” ka vetëm Maqedonia, ku një natë në hotel kushton 26 paund. Thuajse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK