http://kariera.mk

Françeska Jaçe fejohet me djalin e biznesmenit? Ja detaji që po i bën të gjithë të dyshojnë

para 11 muajve - Zeri

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe aktualisht është në një lidhje me djalin e biznesmenit Ram Geci, Andi Gecin. Aktualisht ajo ndodhet në Mykonos, por një postim  i saj ka tërhequr vëmendjen....

Françeska Jaçe fejohet me djalin e biznesmenit shqiptar?

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe aktualisht është në një lidhje me djalin e biznesmenit Ram Geci, Andi Gecin. Aktualisht ajo ndodhet në Mykonos, por një postim i saj ka tërhequr...

Françeska Jaçe fejohet me biznesmenin?

para 11 muajve - Shekulli

Prej disa javësh është përfolur për një lidhje të Françeska Jaçes me biznesmenin Andi Geci, lidhje që nuk është konfirmuar nga palët, por fotot ku janë kapur mat së bashku flasin vetë. Çifti këtë javë...

Françeska Jaçe fejohet me djalin e biznesmenit shqiptar?

para 11 muajve - GazetaBlic

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe aktualisht është në një lidhje me djalin e biznesmenit Ram Geci, Andi Gecin. Aktualisht ajo ndodhet në Mykonos, por një postim i saj ka tërhequr vëmendjen....

Fejohet ish banorja e ‘Big Brother’

para 11 muajve - Syri

Ish-banorja e ‘Big Brother’ Françeska Jaçe duket se i ka dhënë fund beqarisë me djalin e biznesmenit Ram Geci, Andi Gecin. Aktualisht ajo ndodhet në Mykonos, por një postim  i saj ka tërhequr vëmendjen....

Françeska Jaçe fejohet me djalin e biznesmenit shqiptar?

para 11 muajve - Arbresh

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe aktualisht është në një lidhje me djalin e biznesmenit Ram Geci, Andi Gecin. Aktualisht ajo ndodhet në Mykonos, por një postim i saj ka tërhequr vëmendjen....

Françeska Jaçe fejohet me djalin e biznesmenit shqiptar?

para 11 muajve - Gazeta Express

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe aktualisht është në një lidhje me djalin e biznesmenit Ram Geci, Andi Gecin. Aktualisht ajo ndodhet në Mykonos, por një postim  i saj ka tërhequr vëmendjen....

Françeska Jaçe fejohet me djalin e biznesmenit shqiptar?

para 11 muajve - Lajm

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe aktualisht është në një lidhje me djalin e biznesmenit Ram Geci, Andi Gecin. Aktualisht ajo ndodhet në Mykonos, por një postim i saj ka tërhequr vëmendjen....

Françeska Jaçe vendos unazë fejese! Çfarë po ndodh me të?

para 11 muajve - Blitz

Vetëm pak ditë më parë u përfol se Françeska Jaçe është në një lidhje me djalin e biznesmenit Ram Geci, Andi Gecin. Por duket se gjërat po bëhen serioze! Ajo ndodhet në Mikonos për pushime dhe ka publikuar...

Françeska Jaçe fejohet me djalin e biznesmenit shqiptar?

para 11 muajve - Bota Press

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe aktualisht është në një lidhje me djalin e biznesmenit Ram Geci, Andi Gecin. Aktualisht ajo ndodhet në Mykonos, por një postim  i saj ka tërhequr vëmendjen....

Françeska Jaçe lakuriq, publikon foto nga shtrati

para 11 muajve - Shekulli

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe duket se këtë herë e ka kaluar masën. Për momentin ajo ndodhet në ishullin grek Mykonos duke u relaksuar. Gjatë ditës së sotme ajo i ka shokuar ndjekësit...

Françeska Jaçe lakuriq, publikon foto menjëherë pas…

para 11 muajve - GazetaBlic

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe është sqaruar gjithnjë për poza provokuese, por duket se këtë herë e ka kaluar masën. Aktualisht ajo ndodhet në ishullin grek të Mykonos duke kaluar...

Françeska Jaçe lakuriq, publikon foto mënjeherë pas...

para 11 muajve - Gazeta Express

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe është sqaruar gjithnjë për poza provokuese, por duket se këtë herë e ka kaluar masën. Aktualisht ajo ndodhet në ishullin grek të Mykonos duke kaluar...

Françeska publikon foto topless

para 11 muajve - Sovrani

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe është sqaruar gjithnjë për poza provokuese, por duket se këtë herë e ka kaluar masën. Aktualisht ajo ndodhet në ishullin grek të Mykonos duke kaluar...

Françeska Jaçe shfaqet nudo nga shtrati

para 11 muajve - Periskopi

Françeska Jaçe po shijon disa ditë pushimesh në ishullin grek, Mikonos. Ndërkohë mëngjesin e sotëm ajo ka postuar një foto provokuese nga shtrati duke treguar shumë…

Françeska Jaçe lakuriq, publikon foto mënjeherë pas…

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe është sqaruar gjithnjë për poza provokuese, por duket se këtë herë e ka kaluar masën. Aktualisht ajo ndodhet në ishullin grek të Mykonos duke kaluar...

Françeska Jaçe tërbon grekët, por tregon diçka dhe për "Engjëllin" e saj

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Modelja Franceska Jaçe është duke kaluar pushimet verore në Mykonnos të Greqisë, që është shndëruar në destinacionin e preferuar të vipave. Françeska duket në super formë me bikini. Dhe krah...

Françeska Jaçe tërbon grekët, por tregon diçka dhe për ‘Engjëllin’ e saj

para 11 muajve - GazetaBlic

Modelja Franceska Jaçe është duke kaluar pushimet verore në Mykonnos të Greqisë, që është shndëruar në destinacionin e preferuar të vipave. Françeska duket në super formë me bikini. Dhe krah fotos ajo...

Françeska Jaçe tërbon grekët, por nuk diçka deh për 'Engjëllin' e saj

para 11 muajve - Gazeta Express

Modelja Franceska Jaçe është duke kaluar pushimet verore në Mykonnos të Greqisë, që është shndëruar në destinacionin e preferuar të vipave. Françeska duket në super formë me bikini. Dhe krah fotos ajo...

Françeska Jaçe tërbon grekët, por tregon diçka dhe për ‘Engjëllin’ e saj

para 11 muajve - Infokusi

Modelja Franceska Jaçe është duke kaluar pushimet verore në Mykonnos të Greqisë, që është shndëruar në destinacionin e preferuar të vipave. Françeska duket në super formë me bikini. Dhe krah fotos ajo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK