http://kariera.mk

Manjani publikon foton: Po krijohet qeveria e re…

para 11 muajve - Opozita

Të dielën e javës së fundit të gushtit , Edi Rama mbledh Asamblenë e Përgjithshme të PS. Në këtë takim me rëndësi për socialistët, i cili do të mbahet më 27 Gusht, ora 10.00 te Hotel Tirana, mësohet se...

“Qeveria Rama 2”, publikohen emrat e ministrave të rinj

para 11 muajve - Indeks online

Pikërisht të dielën e 27 gushtit, PS do të mbledhë Asamblenë e Përgjithshme, në orën 10:00, në ambientet e 15- katëshit. Burime te besuara tregojnë se Edi Rama e ka hartuar strukturën e qeverisë së re...

“Qeveria Rama 2”, publikohen emrat e ministrave të rinj

para 11 muajve - Shekulli

Pikërisht të dielën e 27 gushtit, PS do të mbledhë Asamblenë e Përgjithshme, në orën 10:00, në ambientet e 15- katëshit. Burime te besuara tregojnë se Edi Rama e ka hartuar strukturën e qeverisë së re...

Rama thërret Asamblenë e PS, ja çfarë do ndodhë në 27 gusht, nga prezantimi i 5 raporteve te porositë për deputetët

para 11 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka vendosur të mbledhë Asamblenë Partisë Socialiste në 27 gusht, ku do të prezantohen 5 raportet dhe do të jepen porositë për deputetët se si duhet të sillen në zonat e tyre elektorale...

Më 27 gusht mblidhet Asambleja Kombëtare e PS-së, ja emrat e ministrave

para 11 muajve - Koha Jone

Partia Socialiste në datën 27 të këtij muaji do të mbledh Asamblenë Kombëtare. Sipas festës që u është shpërndarë deputetëve të grupit të ri parlamentar, mbledhja do të zhvillohet në orën 10:00 ne ambientet...

“Qeveria Rama 2”, publikohen emrat e ministrave të rinj

para 11 muajve - Sovrani

Pikërisht të dielën e 27 gushtit, PS do të mbledhë Asamblenë e Përgjithshme, në orën 10:00, në ambientet e 15- katëshit. Burime te besuara tregojnë se Edi Rama e ka hartuar strukturën e qeverisë së re...

Rama thërret Asamblenë e PS, ja emrat e mundshëm të qeverisë së re

para 11 muajve - Syri

Pikërisht të dielën e 27 gushtit, PS do të mbledhë Asamblenë e Përgjithshme, në orën 10:00, në ambientet e 15- katëshit. Burime te besuara tregojnë se Edi Rama e ka hartuar strukturën e qeverisë së re...

Rama mbledh Asamblenë e Përgjithshme, ja emrat e mundshëm të qeverisë së re

para 11 muajve - Syri

Pikërisht të dielën e 27 gushtit, PS do të mbledhë Asamblenë e Përgjithshme, në orën 10:00, në ambientet e 15- katëshit. Burime te besuara tregojnë se Edi Rama e ka hartuar strukturën e qeverisë së re...

Publikohen emrat e ministrave të rinj në “Qeverinë Rama 2”

para 11 muajve - Periskopi

Pikërisht të dielën e 27 gushtit, PS do të mbledhë Asamblenë e Përgjithshme, në orën 10:00, në ambientet e 15- katëshit. Burime te besuara tregojnë se Edi Rama e ka hartuar strukturën e qeverisë së re...

Më 27 gusht mblidhet Asambleja Kombëtare e PS-së, publikohen emrat e ministrave

para 11 muajve - Shekulli

Partia Socialiste në datën 27 të këtij muaji do të mbledh Asamblenë Kombëtare. Sipas festës që u është shpërndarë deputetëve të grupit të ri parlamentar, mbledhja do të zhvillohet në orën 10:00 ne ambientet...

Rama thërret Asamblenë e PS, ja emrat e mundshëm të qeverisë së re

para 11 muajve - Opozita

Pikërisht të dielën e 27 gushtit, PS do të mbledhë Asamblenë e Përgjithshme, në orën 10:00, në ambientet e 15- katëshit. Burime te besuara tregojnë se Edi Rama e ka hartuar strukturën e qeverisë së re...

‘Qeveria Rama 2’! Dalin emrat e ministrave të rinj, ndryshimet në ekzekutiv

para 11 muajve - Gazeta Express

Pikërisht të dielën e javës që vjen, me 27 gusht, PS do të mbledhë Asamblenë e Përgjithshme në orën 10:00 në ambientet e 15- kateshit. Burime te besuara tregojnë se Edi Rama e ka hartuar strukturën e qeverisë...

Paralajmërimi i ish-ministrit: Ja fotoja që tregon krijimin e qeverisë Rama – Basha

para 11 muajve - Shekulli

Ish-ministri i Drejtësisë i Republikës së Shqipërisë Ylli Manjani ka bërë një postim në FB, ku ka hedhur një fotografi me dy liderët e partive kryesore në vend, PD dhe PS. Në foton e Manjanit dallon Rama...

Rama publikon raportin për Beratin: dy ankesat kryesore në “hambarin e votave” të së majtës

para 11 muajve - Te Sheshi

Kryeministri Edi Rama ka publikuar raportin e dëgjesave dhe ankesave të qytetarëve të qarkut të Beratit, ku spikasin dy kërkesa. Qytetarët e Beratit kërkojnë nga qeveria rrugë dhe ujë të pijshëm, duke...

Manjani publikon foton: Po krijohet qeveria e re…

para 11 muajve - Opozita

Të dielën e javës së fundit të gushtit , Edi Rama mbledh Asamblenë e Përgjithshme të PS. Në këtë takim me rëndësi për socialistët, i cili do të mbahet më 27 Gusht, ora 10.00 te Hotel Tirana, mësohet se...

‘Qeveria Rama 2’! Dalin emrat e ministrave të rinj, ndryshimet në ekzekutiv

para 11 muajve - AlbPress

Të dielën e 27 gusht-it, PS do të mbledhë Asamblenë e Përgjithshme në orën 10:00 në ambientet e hotel Tirana. Burime te besuara tregojnë se Edi Rama e ka hartuar strukturën e qeverisë së re dhe emrat e...

Më 27 gusht mblidhet Asambleja Kombëtare e PS-së

para 11 muajve - Ora news

PS vendos të therasë në 27 gusht Asamblenë e vet Kombëtare. Mbledhja është lënë vetëm pak ditë para nisjes së sesionit të ri parlamentar dhe në të mësohet se do të diskutohet për qeverinë e re dhe për...

Mbarojnë pushimet për socialistët, të dielën bëjnë mbjedhjen më të rëndësishme

para 11 muajve - Gazeta Express

PS pritet te mblidhet te dielen,per te nisur keshtu axhenden politike. Pikerisht te djelen e javes qe vjen, me 27 gusht, PS do te mbledhe Asamblene e Pergjithshme në orën 10:00 ne ambientet e 15 kateshit....

‘Qeveria Rama 2’, publikohen emrat e ministrave të rinj

para 11 muajve - Opozita

Pikërisht të dielën e javës që vjen, me 27 gusht, PS do të mbledhë Asamblenë e Përgjithshme në orën 10:00 në ambientet e 15- kateshit. Burime te besuara tregojnë se Edi Rama e ka hartuar strukturën e qeverisë...

PS mbledh në 27 gusht Asamblenë Kombëtare

para 11 muajve - Illyria

PS vendos të therasë në 27 gusht Asamblenë e vet Kombëtare. Mbledhja është lënë vetëm pak ditë para nisjes së sesionit të ri parlamentar dhe në të mësohet se do të diskutohet për qeverinë e re dhe për...

Mbarojnë pushimet për socialistët, të dielën bëjnë mbledhjen më të rëndësishme

para 11 muajve - Opozita

PS pritet te mblidhet te dielen,per te nisur keshtu axhenden politike. Pikerisht te djelen e javes qe vjen, me 27 gusht, PS do te mbledhe Asamblene e Pergjithshme në orën 10:00 ne ambientet e 15 kateshit....

Qeveria e re, PS mbledh Asamblenë më 27 gusht

para 11 muajve - Te Sheshi

Partia Socialiste po përgatitet për të qeverisur dhe 4 vitet e ardhshme pas një fitore të thellë në zgjedhjet e fundit, rezultati i të cilave i dha asaj të drejtën për te qeverisur e vetme pa aleatë. Por...

Tre dilemat e Ramës për shtatorin

para 11 muajve - Mapo

A ekzistojnë më premisat për bashkëqeverisje me PD apo bashkëpunimi do të jetë vetëm për reformën zgjedhore dhe kushtetuese? Cili do të jetë fati i reformës në administratë, i vetmi premtim fushate i kryeministrit...

Bilanci i raporteve të mazhorancës, ja 10 shqetësimet kryesore të shqiptarëve, kryeministri zbulon ministritë që do të reformohen

para 11 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka nxjerrë bilancet e raporteve të qeverisë gjatë dëgjesave publike në profilin e tij zyrtar në ‘Facebook’ për 8 qarqe të vendit. Duke u bazuar tek raportet e publikuara nga kryeministri,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK