http://kariera.mk

Pasuritë marramendëse të zyrtarëve jashtë Shqipërisë, ja emrat!

para 11 muajve - Mapo

Pasuritë e paluajtshme dhe llogaritë bankare të zyrtarëve të lartë shqiptarë dhe të fëmijëve të tyre, shtrihen nga Australia, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Greqia, Italia, Spanja, Gjermania etj. Ka...

Pasuritë e zyrtarëve jashtë Shqipërisë, Lulzim Basha me orë dore në vlerën 5 200 euro

para 11 muajve - Gazeta Tema

Pasuritë e paluajtshme dhe llogaritë bankare të zyrtarëve të lartë shqiptarë dhe të fëmijëve të tyre, shtrihen nga Australia, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Greqia, Italia, Spanja, Gjermania etj. Shqiptarja.com...

Shpërthen skandali, publikohen pasuritë marramendëse të zyrtarëve shqiptarë, jashtë Shqipërisë

para 11 muajve - Gazeta e re

Pasuritë e paluajtshme dhe llogaritë bankare të zyrtarëve të lartë shqiptarë dhe të fëmijëve të tyre, shtrihen nga Australia, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Greqia, Italia, Spanja, Gjermania etj. Ka...

Pasuritë marramendëse të zyrtarëve jashtë Shqipërisë, ja emrat

para 11 muajve - AlbPress

Pasuritë e paluajtshme dhe llogaritë bankare të zyrtarëve të lartë shqiptarë dhe të fëmijëve të tyre, shtrihen nga Australia, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Greqia, Italia, Spanja, Gjermania etj. Ka...

Pasuritë e politikanëve dhe zyrtarëve jashtë shtetit

para 11 muajve - Koha Jone

Pasuritë e paluajtshme dhe llogaritë bankare të zyrtarëve të lartë shqiptarë dhe të fëmijëve të tyre, shtrihen nga Australia, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Greqia, Italia, Spanja, Gjermania etj. Ka...

Pasuritë qindra milionë euro dhe dollarë të zyrtarëve dhe deputetëve janë Shqipërisë

para 11 muajve - Te Sheshi

Zyrtarët e lartë, ligjvënësit, gjyqtarë dhe prokurorë, apo familjarët e tyre të afërt, zotërojnë pasuri që shtrihen në Australi, SHBA, Greqi, Itali, Spanjë, Gjermani etj. ILDKPI përmes raporteve të saj...

Pasuritë marramendëse të zyrtarëve jashtë Shqipërisë, ja emrat

para 11 muajve - Gazeta Express

Pasuritë e paluajtshme dhe llogaritë bankare të zyrtarëve të lartë shqiptarë dhe të fëmijëve të tyre, shtrihen nga Australia, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Greqia, Italia, Spanja, Gjermania etj. Ka...

Pasuritë e zyrtarëve jashtë Shqipërisë, ja emrat

para 11 muajve - Shqiptarja

Pasuritë e paluajtshme dhe llogaritë bankare të zyrtarëve të lartë shqiptarë dhe të fëmijëve të tyre, shtrihen nga Australia, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Greqia, Italia, Spanja, Gjermania etj. Shqiptarja.com...

Pasuritë marramendëse të zyrtarëve jashtë Shqipërisë, ja emrat

para 11 muajve - Opozita

Pasuritë e paluajtshme dhe llogaritë bankare të zyrtarëve të lartë shqiptarë dhe të fëmijëve të tyre, shtrihen nga Australia, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Greqia, Italia, Spanja, Gjermania etj. Ka...

Shtëpi, troje e llogari bankare: ja pasuritë e zyrtarëve shqiptarë jashtë vendit

para 11 muajve - Te Sheshi

Inspektorati i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive ka arritur të dokumentojë pasuritë e deklaruara të politikanëve, por që ndodhen jashtë shtetit. Është e çuditshme, por një fakt tashmë i vërtetuar se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK