http://kariera.mk

Rama publikon raportin për Fierin, çfarë i shqetëson më shumë banorët (Tabela)

para 11 muajve - BalkanWeb

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar sot raportin nga dëgjesat dhe komunikimi me banorët për qarkun e Fierit. Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të...

Raporti i radhës, Rama tregon shqetësimet e qytetarëve të Fierit

para 11 muajve - Koha Jone

Kryeministri i vendit Edi Rama në vijim të publikimit të dëgjesave publike, sot ka publikuar ankesat e banorëve të qarkut të Fierit. Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët...

Rama publikon raportin për Fierin: Legalizimet, ndotja dhe zbatimi i projekteve

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pasqyrën zgjedhore dhe raportin e dëgjesave për qarkun e Fierit. Disa nga problematika e ngritura janë çështja e legalizimeve, ndotja apo edhe zbatimi i projekteve. “Pasqyra...

Rama publikon raportin e dëgjesave në Fier: Ja çfarë i shqetëson më shumë banorët

para 11 muajve - Sot News

Kreu i Qeverisë Edi Rama ka publikuar sot raportin nga dëgjesat dhe komunikimi me banorët për qarkun e Fierit. Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të ditura...

Edi Rama publikon raportin e dëgjesave publike për qarkun e Fierit

para 11 muajve - NOA

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot raportin e dëgjesave publike për qarkun e Fierit. Ashtu si edhe me qarqet e tjera, edhe këtë herë kreu i qeverisë e ka publikuar këtë raport në Facebook. Bashkangjitur...

FOTO/ Rama publikon raportin e radhës. Ja për çfarë ankohen qytetarët e Fierit

para 11 muajve - Syri

Kryeministri i vendit Edi Rama në vijim të publikimit të dëgjesave publike, sot ka publikuar ankesat e  banorëve të qarkut të Fierit. Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët...

Rama publikon raportin për Fierin, çfarë i shqetëson më shumë banorët

para 11 muajve - Mapo

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar sot raportin nga dëgjesat dhe komunikimi me banorët për qarkun e Fierit. Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të...

Fierakët i kërkojnë Ramës pronësinë e tokave të tyre

para 11 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë të dielë raportin e dëgjesave me qytetarët dhe ajo që kërkojnë fierakët është që të zgjidhet problematika e legalizimeve. Në raport vihet në dukje se problemi kryesor...

FOTO/ Rama publikon raportin e radhës. Ja për çfarë ankohen qytetarët e Fierit

para 11 muajve - Opozita

Kryeministri i vendit Edi Rama në vijim të publikimit të dëgjesave publike, sot ka publikuar ankesat e banorëve të qarkut të Fierit. Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët...

Pas katër viteve qeverisje, Rama zbulon hallet e Fierit

para 11 muajve - Opozita

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka publikuar raportin me ankesat dhe sugjerimet e banorëve të qarkut Fier, të mbledhura gjatë turit të dëgjesave publike në të gjithë vendin. Më anë të një postimi në...

Edi Rama publikon raportin e dëgjesave për Beratin, ja cilat janë shqetësimet kryesore të banorëve

para 11 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka publikuar dje një tjetër raport të dëgjesave që zhvilloi përgjatë turit 1 mujor në të gjithë Shqipërinë. Ai ka treguar të dhënat për Beratin. “Në qarkun Berat janë zhvilluar 29...

Raporti për Beratin, Rama: Rrugë, ujë dhe subvencione

para 11 muajve - Top Channel

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pasditen e së shtunës raportin e tij mbi dëgjesat e zhvilluara me qytetarët e Beratit. Në profilin e tij në Facebook, Rama ka deklaruar se problematikat e ngritura nga...

Raporti për Beratin, Rama: Rrugë, ujë dhe subvencione

para 11 muajve - Flaka

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pasditen e së shtunës raportin e tij mbi dëgjesat e zhvilluara me qytetarët e Beratit. Në profilin e tij në Facebook, Rama ka deklaruar se problematikat e ngritura nga...

Raporti për Beratin, Rama: Rrugë, ujë dhe subvencione

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Kryeministri Edi Rama ka publikuar raportin e tij mbi dëgjesat e zhvilluara me qytetarët e Beratit. Në profilin e tij në Facebook, Rama ka deklaruar se problematikat e ngritura nga banorët në seancat dëgjimore...

Rama publikon raportin për Beratin, ja çfarë i shqetëson më shumë banorët (Tabela)

para 11 muajve - BalkanWeb

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar sot raportin nga dëgjesat dhe komunikimi me banorët për qarkun e Beratit. Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të...

Rama publikon raportin për Beratin, ja çfarë i shqetësion më shumë banorët (Tabela)

para 11 muajve - BalkanWeb

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar sot raportin nga dëgjesat dhe komunikimi me banorët për qarkun e Beratit. Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të...

Dy ankesat kryesore ndaj Ramës, ja çfarë kërkojnë qytetarët e Beratit

para 11 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama ka publikuar raportin e dëgjesave dhe ankesave të qytetarëve të qarkut të Beratit, ku spikasin dy kërkesa. Beratasit kërkojnë nga qeveria rrugë dhe ujë të pijshëm. Këto janë dy problematikat...

Rama publikon raportin për Beratin, ja çfarë i shqetëson më shumë banorët (Tabela)

para 11 muajve - Koha Jone

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar sot raportin nga dëgjesat dhe komunikimi me banorët për qarkun e Beratit. Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të...

Rama publikon raportin e ankesave për qytetarët e Beratit:Presim sugjerime apo ankesa

para 11 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka vijuar me publikimin e raportit  nga dëgjesat dhe komunikimi me banorët për qarkun e Beratit. Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të...

FOTO/ Rama publikon raportin e radhës, ja për çfarë ankohen qytetarët e Beratit

para 11 muajve - Syri

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar sot raportin nga dëgjesa dhe komunikimi me banorët për qarkun e Beratit. Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të...

Dy ankesat kryesore ndaj Ramës, ja çfarë kërkojnë qytetarët e Beratit

para 11 muajve - AlbPress

Kryeministri Edi Rama ka publikuar raportin e dëgjesave dhe ankesave të qytetarëve të qarkut të Beratit, ku spikasin dy kërkesa. Beratasit kërkojnë nga qeveria rrugë dhe ujë të pijshëm. Këto janë dy problematikat...

Rama publikon raportin e dëgjesave për Elbasanin, uji vijon të mbetet problemi kryesor

para 11 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama, gjatë ditës së djeshme, ka publikuar në profilin e tij zyrtar në ‘Facebook’ raportin e qeverisë mbi dëgjesën publike të qarkut të Elbasanit. Ashtu si në çdo dëgjesë publike edhe...

Problematikat e Elbasanit, Rama publikon raportin nga dëgjesat publike

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Në qarkun e Elbasanit, kryeministri Rama njoftoi se janë zhvilluar 24 dëgjesa me më shumë se 3000 banorë. Shqetësimi kryesor, i ngritur prej tyre është mungesa e furnizimit me ujë në bashkitë e Elbasanit,...

Raporti i Ramës për Elbasanin: Uji dhe papunësia e të rinjve, problem

para 11 muajve - Top Channel

Në qarkun e Elbasanit, kryeministri Rama njoftoi se janë zhvilluar 24 dëgjesa me më shumë se 3000 banorë. Shqetësimi kryesor, i ngritur prej tyre është mungesa e furnizimit me ujë në bashkitë e Elbasanit,...

Raporti i Ramës për Elbasanin: ankesat më shumë për ujë, punë dhe pronën

para 11 muajve - Te Sheshi

Kryeministri Edi Rama vijon publikimin e raporteve të ankesave të qytetarëve për çdo qark pas dëgjesave publike me ta. Ai ka bërë të ditur sot raportin e ankesave që vijnë nga Elbasani. Sipas këtij raporti,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK