http://kariera.mk

Aleati ka kritika për PD-në: Nuk ecet më kështu, opozita s’mund të drejtohet nga një njeri

para 11 muajve - Gazeta Express

Kreu i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, deputet nga listat e PD-së, Dashamir Shehi ka theksuar se opozita nuk duhet të drejtohet nga një person i vetëm. Në një intervistë për gazetën “Shekulli” Shehi shprehet...

“Të gjithë në këtë vend janë horra, por Edi Rama është krye e keqja e Shqipërisë”

para 11 muajve - Gazeta Tema

Kreu i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, deputet nga listat e PD-së, Dashamir Shehi ka theksuar se opozita nuk duhet të drejtohet nga një person i vetëm. Në një intervistë për gazetën “Shekulli” Shehi shprehet...

“Opozita nuk duhet të drejtohet nga një person i vetëm”

para 11 muajve - 24 ore

Kreu i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, deputet nga listat e PD-së, Dashamir Shehi ka theksuar se opozita nuk duhet të drejtohet nga një person i vetëm. Në një intervistë për gazetën “Shekulli” Shehi shprehet...

Shehi: Opozita nuk drejtohet nga një person, PD të reflektojë

para 11 muajve - Koha Jone

Kreu i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, deputet nga listat e PD-së, Dashamir Shehi ka theksuar se opozita nuk duhet të drejtohet nga një person i vetëm. Shehi shprehet se PD ka 20 vjet që ka vetëm një person....

“Opozita nuk drejtohet nga një person, PD të reflektojë”

para 11 muajve - Shekulli

Nga E rneta Shevroja Kreu i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, deputet nga listat e PD-së, Dashamir Shehi ka theksuar se opozita nuk duhet të drejtohet nga një person i vetëm. Në një intervistë për gazetën...

Përse Lulzim Basha pranon të bëhet kaq qesharak?

para 11 muajve - Opozita

Nga Mimoza KOÇIU Kjo pyetje mundon këdo, që e ka sado pak për zemër funksionin bazik të opozitës si oponente e qeverisë, sidomos e një shumice tashmë arrogante, edhe në numra. Paradoksi i ministrave teknikë...

Përse Lulzim Basha pranon të bëhet kaq qesharak?

para 11 muajve - BalkanWeb

Nga Mimoza Koçiu Kjo pyetje mundon këdo, që e ka sado pak për zemër funksionin bazik të opozitës si oponente e qeverisë, sidomos e një shumice tashmë arrogante, edhe në numra. Paradoksi i ministrave teknikë...

Engjëll Musai: “Ministrat teknikë” delegojnë kompetenca, kur sipas marrëveshjes Basha-Rama nuk kanë kompetenca!

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Këto ditë, “ministrat teknikë” të PD, që janë në bashkëqeverisje me PS, kanë publikuar në “Fletore Zyrtare”, vendimet e tyre për delegimin e kompetencave tek vartësit. Procesi i delegimit është ky: Ministri...

Ministrat teknikë fusin në “sherr” të djathtën, ja çfarë thonë analistët

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Do të japin dorëheqjen apo do të qëndrojnë në detyrë deri në zëvendësimin e tyre me ministrat e rinj. Kjo është pikëpyetja e gjithë debatit për ministrat teknikë Debati brenda opozitës së djathtë lidhur...

Tërheqja e teknikëve? Mos  e torturoni Lulzim Bashën!

para 11 muajve - Shqiptarja

Ka një vërshim kërkesash ndaj Lulzim Bashës, të cilat mbartin të gjitha pas vetes nga një konspiracion. Të parët, më të zellshmit janë kritikët e tij brenda partisë, që i janë qepur në këto ditë gushti...

Mediu: Ik nga qeveria, zoti Basha!

para 11 muajve - Koha Jone

Thirrja publike i ka shkuar Lulzim Bashës, jo vetëm nga Astrit Patozi e Jozefina Topalli dhe grupi i madh kundër praktikave të kryetarit të PD-së, por pikërisht nga aleati më i ngushtë dhe historik i PD-së,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK