http://kariera.mk

Fillon shitja globale e smartfonit Android One më të fuqishëm në botë

para 10 muajve - Gazeta Express

Kompania e njohur kineze, Xiaomi, javën e kaluar ka lansuar smartfonin e ri Android One më të fuqishëm në botë dhe ka premtuar që smartfoni i ri do të jetë në dispozicion në 37 shtete të ndryshme. Fjala...

Lansohet zyrtarisht telefoni me skajet më të holla në botë

para 10 muajve - Koha.net

Ashtu siç është premtuar, kompania e njohur kineze Xiaomi zyrtarisht ka lansuar gjeneratën e re të smartfonit të saj premium me skajet shumë të holla. Për dallim nga paraardhësi, Mi Mix 2 vjen me ekran...

Fillon shitja globale e smartfonit Android One më të fuqishëm në botë

para 10 muajve - Koha.net

Kompania e njohur kineze, Xiaomi, javën e kaluar ka lansuar smartfonin e ri Android One më të fuqishëm në botë dhe ka premtuar që smartfoni i ri do të jetë në dispozicion në 37 shtete të ndryshme. Fjala...

Fillon shitja globale e smartfonit Android One më të fuqishëm në botë

para 10 muajve - Zhurnal

Kompania e njohur kineze, Xiaomi, javën e kaluar ka lansuar smartfonin e ri Android One më të fuqishëm në botë dhe ka premtuar që smartfoni i ri do të jetë në dispozicion në 37 shtete të ndryshme. Fjala...

Lansohet zyrtarisht telefoni me skajet më të holla në botë

para 10 muajve - Gazeta Express

Ashtu siç është premtuar, kompania e njohur kineze Xiaomi zyrtarisht ka lansuar gjeneratën e re të smartfonit të saj premium me skajet shumë të holla. Për dallim nga paraardhësi, Mi Mix 2 vjen me ekran...

Xiaomi prezantoi gjeneratën e dytë të telefonit pa skaje Mi Mix

para 10 muajve - Zhurnal

Një ditë përpara se Apple të prezantonte iPhone Xiaomi goditi i pari duke prezantuar pasardhësin e telefonit të parë që hodhi themelet e ekraneve pa skaje, Mi Mix. Mi Mix 2 ruan dizajnin e zhvilluar nga...

Xiaomi prezantoi gjeneratën e dytë të telefonit pa skaje Mi Mix

para 10 muajve - Indeks online

Një ditë përpara se Apple të prezantonte iPhone Xiaomi goditi i pari duke prezantuar pasardhësin e telefonit të parë që hodhi themelet e ekraneve pa skaje, Mi Mix. Mi Mix 2 ruan dizajnin e zhvilluar nga...

Xiaomi sjell edhe Mi 3

para 10 muajve - Telegrafi

Siç pritej, Note i ri i Xiaomi Mi 3 arriti së bashku me Mi Mix 2 sot. Mi Note 3 është një telefon interesant që qëndron pak më lart se Mi 5X (ose Mi A1) me një procesor Snapdragon 660 (jo 835) por ka shumë...

Xiaomi debuton me Mi Mix 2

para 10 muajve - Telegrafi

Xiaomi Mi Mix 2 më në fund është lansuar. Ky është telefoni i parashikuar shumë, pasardhës për telefonin origjinal pa korniza, të cilat Xiaomi i ka zvogëluar edhe më tutje në pajisjen e re. Në vend të...

Xiaomi sjell edhe Mi 3

para 10 muajve - Almakos

Siç pritej, Note i ri i Xiaomi Mi 3 arriti së bashku me Mi Mix 2 sot. Mi Note 3 është një telefon interesant që qëndron pak më lart se Mi 5X (ose Mi A1) me një procesor Snapdragon 660 (jo 835) por ka shumë...

Xiaomi debuton me Mi Mix 2

para 10 muajve - Almakos

Xiaomi Mi Mix 2 më në fund është lansuar. Ky është telefoni i parashikuar shumë, pasardhës për telefonin origjinal pa korniza, të cilat Xiaomi i ka zvogëluar edhe më tutje në pajisjen e re. Në vend të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK